KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Reni39946

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Milani Make It Last Fixáló Spray

Milani Make It Last Fixáló Spray
2017. augusztus 8.

Nagyon jó termék. Az első flakonom végén járok, és valószínűleg újravevős lesz. Felváltva használtam az UD All Nighterrel és őszintén, én nem sok különbséget láttam közöttük - ez most nem összehasonlítás akarna lenni, csak szimplán megjegyzés, hogy a high end se tudott többet, mint ez, legalábbis az én bőrömön. :)

Sundance Med Ultra Sensitive Napozó Fluid SPF50

Sundance Med Ultra Sensitive Napozó Fluid SPF50
2017. július 17.

Valami fújós kiszerelést kerestem eredetileg, de mivel az épp nem volt, látva, hogy ez mindenféle érzékeny, meg problémás bőre jó, megvettem. Nem mondom, hogy megbántam volna, hisz az ígérteket teljesíti. Legalábbis, túlzottan ragyásak nem lettünk tőle és égni se égtünk le a napon, szóval elégedett vagyok vele. Az egyetlen ami zavar, hogy eszméletlenül zsíros a bőrön. Hiába tettünk a lehető legkevesebbet, és jól bedolgoztuk, akkor is zsírosak voltunk, ami egy kicsit zavaró tud lenni.

Anastasia Beverly Hills Modern Renaissance Eyeshadow Palette

Anastasia Beverly Hills Modern Renaissance Eyeshadow Palette
2017. július 17.

Kezdem a rosszakkal, mert egyébként ez a paletta maga az álom. Nos, az árára nem térek ki, de ennyiért jobb ecsetre számítottam, ennyi. :D Maga a paletta eszméletlen. Sokáig tartott rábeszélni magam, de megérte. Picit porolnak a festékek, de ha ügyesen leütögetjük a felesleget az ecsetrő, tuti nem maszatolódik az arcra. Jól pigmentált, szépen satírozható, nagyon profi kis szett. :)

2 MÁRKA