KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Reni39946

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Maybelline The Colossal Big Shot Volum' Express Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Big Shot Volum' Express Szempillaspirál
2017. október 17.

Olvasva a negatív véleményeket elgondolkodtat a dolog, hogy lehet, csak a szempilla alapozó miatt tetszik annyira?! Na, mindegy. A saját meglátásom szerint nem rossz. Használtam már mindenféle szempillaspirált, s ez kifejezetten tetszik, bár primer = szempillaszérum nélkül még nem használtam, azzal viszont gyönyörű pillákat varázsol. :)

ColourPop Pressed Powder Highlighter

ColourPop Pressed Powder Highlighter
2017. szeptember 28.

Sok jót hallottam a Here Kitty Kitty nevű árnyalatról, így ez is bekerült a kosaramba. A kompaktot választottam, mivel amíg a szemhéjfestékeknél a monók helyett inkább a mágneses palettákat részesítem előnyben, ennek a mérete inkább felel meg egy jó kis kompaktban. Nagyon örülök a választásomnak. Szép, erős műanyag tartóban kaptam, amiben egy az egész cucc méretéhez képest nagy tükör is helyet foglal.
A highlighter maga az oldalon "meleg elefántcsontszín"-ként van definiálva, aminek meg is felel a szín. Krémes, jól pigmentált, én nagyon apró, finom csillámokat látok benne. Mindenképp egy hordható színnek mondanám, ezért is kap maximális pontot. :)

ColourPop Brow Pencil

ColourPop Brow Pencil
2017. szeptember 28.

Nagyon nehezen szántam rá magam, hogy rendeljek egy szemöldökterméket. Élőben is sokszor nehéz választani, hát még kép alapján neten... Ma megérkezett a Honey Blonde nevű árnyalat. Szerencsére egész jól eltaláltam. Talán nem pontosan ez az én színem, de a ColourPop színválasztékából mindenképp jó választásnak tűnik. Meglepődtem, milyen kis vékony cucc, hogy szinte félek, kettétöröm. Icipici mínusz pont nálam, hogy nem lehet visszatekerni, de így legalább tuti nagyon óvatos vagyok vele.
A termék maga első használat után nagyon tetszik. Kellemes az állaga, nem túl kemény, nem túl puha, tökéletes. Könnyű vele dolgozni, s ez többnyire pont annak tudható be, hogy ennyire vékonyka. Engem nagyon megnyert, s ezért az árért szerintem többször meg fogom vásárolni.

2 MÁRKA