KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

rocksteadycat

Regisztráció dátuma: 2012. január 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. január 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 6 eladás
Megnézem

Verona Henna Proseries Cream Szemöldök és -Pilla Krémfesték

Verona Henna Proseries Cream Szemöldök és -Pilla Krémfesték
2016. december 20.

Egy barátnőm hatására vettem meg, mert ő is akkor használt ilyet és nagyon szép lett az eredmény.
A sötétbarnát vettem meg, elsőre gondoltam jó lesz ez is a fekete helyett. Nagyon jól lehet adagolni, felvinni!
Én fél órát hagytam rajta, direkt, hogy minél jobban megfogja a bőröm. :P
Lemosva elámultam, olyan szép és természetes lett az eredmény.
Negyedik nap után kicsit már kopott a bőrömről, de pár ceruzavonás és kb ugyanolyan mint elötte. :P Nagyon szuper termék!

Isana Snow White Folyékony Szappan Utántöltő

Isana Snow White Folyékony Szappan Utántöltő
2016. december 7.

Nagyon finom illata van, mi is betáraztunk belőle. :) Jól tisztít, nem szárít (ami most ilyen hidegben nagyon fontos), és egy kevés is elég belőle, szóval sokáig kitart majd. :)

Tonymoly 7 Days Tatoo Eyebrow

Tonymoly 7 Days Tatoo Eyebrow
2016. november 30.

Hát, nekem szerencsére nagyon bejött. Van szemöldököm, elég jó formája is van, de mégis szeretem átsatírozni, hangsúlyosabbá tenni. Viszont sokszor eltökölöm ezzel az időt, úgyhogy gondoltam kipróbálom őt. Szóval este arcmosás után szépen megrajzoltam vele ahogy szoktam, aztán mentem aludni. Reggel első kérdésem volt a Férjemhez: -lejött? :D De nem! Ugyanolyan maradt, így nagy boldogan mentem mosakodni, fogat mosni, stb. Harmadik nap után kicsit halványabb, de még mindig vállalható, főleg egy picike kis korrigálás után. Nekem erre bőven elég egyelőre, időt is spórolok, ceruzát is.. szóval.. :P

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ