KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

rocksteadycat

Regisztráció dátuma: 2012. január 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. január 21.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Bioaqua Total Effects BB Cream

Bioaqua Total Effects BB Cream
2018. március 22.

Zseniális krém! Sosem használtam még kínai bb krémet, de gondoltam kipróbálom. Gyönyörű a fedése, nem szárít, sőt! Egyszer véletlenül sikerült elaludnom, anélkül, hogy lemostam volna, és reggel is puha és finom érzetű volt az arcom. :O A legvilágosabbat használom, nagyon jól oxidálódik. :) 800 Ft-ért pedig egy varázslat! ;)

Helia-D Professional Pándi Meggyes Kollagénes Felépítő Krém

Helia-D Professional Pándi Meggyes Kollagénes Felépítő Krém
2018. február 14.

Tesztelésre nyertem a krémet, és nekem nagyon tetszik! Finom az illata, finom az állaga, élvezettel masszíroztam minden este az arcomba.
Sebeket is gyógyított, gyulladást is csökkentett, másnapra pedig nagyon szépen hidratált és kisimult bőröm lett. Szóval én szerintem fogok majd venni belőle, ha ez elfogy. Örülök neki, hogy tesztelhettem, mert magamtól "csak úgy" biztosan nem veszem meg, egy próbának kicsit húzós az ára.

Remington S8500 Shine Therapy Hajsimító

Remington S8500 Shine Therapy Hajsimító
2017. december 31.

Fodrászbarátnőm használta a hajamon.. Gyönyörű selymes, puha és egyenes volt nagyon sokáig.
(Mindig kínlódom a hajammal, hamar behullámosodik, de ez a hajvasaló egyszerűen olyan zseniális, hogy a következő hajmosásig úgy is marad.) Most megkaptam karácsonyra.. és rettentően boldog vagyok! Ilyen szuper hajvasalóm sohasem volt még!

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ