KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

RuzsnyomNiki

Regisztráció dátuma: 2017. október 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. október 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

ColourPop Aquamarine Crystal Setting Spray

ColourPop Aquamarine Crystal Setting Spray
2018. február 18.

Nem lett életem terméke az a helyzet. Gondoltam kipróbálom, hátha lesz olyan jó mint a MAC Fix + , de sajnos nem. Nagyon nagy cseppekben szórja a permetet, nem porlasztja szét rendesen, emiatt ajánlott jóóó messziről fújni, nehogy valamit elkenjen. Egyébként a hatása nem rossz, ez nem sminkfixáló, sokkal inkább egy olyan termék, amelyet ha a smink fölé fújunk, akkor szépen összemossa színeket, és elveszi a porosságot. A leírás szerint segít megnyugtatni a bőrt, de úgy gondolom, hogy ezt elsősorban nem ettől a terméktől kell várni. Amit viszont egyáltalán nem szeretek benne az a szaga. Kicsit állott, rothadt, must jellegű. Nekem a grapefruitra kicsit sem hasonlít. Emiatt biztosan nem venném újra.

Yves Rocher Sebo Végétal Tisztító Arclemosó Zselé

Yves Rocher Sebo Végétal Tisztító Arclemosó Zselé
2018. február 14.

Csodát természetesen ne várjatok ettől a terméktől, mint ahogy semmi más arctisztítótól sem. Viszont rendszeres használat mellett szerintem észrevehető az arcbőr zsírosságának minimalizálása. Nagyon szépen megtisztítja az arcot, legyen szó egy komolyabb arcsminkről vagy akár csak egy otthon lazulós hétvégi napról, amikor éppen semmit nem viseltem az arcomon. Irritációt egyáltalán nem okozott. Elegendő egy egészen kevéske mennyiség is belőle, így viszonylag sokáig kitart. Nálam az eddigi legjobban bevált arctisztító ha zsíros bőrre gondolok :)

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2018. február 6.

Kétségtelenül az eddigi legjobb The Ordinary termékem. Most már több hónapja használom, minden este. Sokkal szebb és egységesebb a bőrképem. Ritkábban vagy szinte már egyáltalán nem alakulnak ki rajta pattanások, illetve a régebbiek helye, foltjai sokkal halványabbak már, van amelyik teljesen el is tűnt. Illetve amit még mindenképp érdemes tudni, hogy zsíros, kombinált bőrön javasolt a használata, hiszen segít az arcbőr olajosodásának visszaszorításában is. Fontos tudni ezzel a termékkel kapcsolatban, hogy csak akkor várható tőle bármiféle bőrkép javulás, ha rendszeresen használjuk, mert ha ki-kimaradoznak napok, akkor sajnos nem sokat ér. Valamin