KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

RuzsnyomNiki

Regisztráció dátuma: 2017. október 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. október 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1 ELADÓ KRÉM

Eucerin DermoPurifyer Mélytisztító Arclemosó Zselé

Eucerin DermoPurifyer Mélytisztító Arclemosó Zselé
2018. január 1.

Igen, egy ilyen árkategóriájú, gyógyszertárban beszerezhető arctisztítótól sokat vártam. Hiába tűnt jónak, hogy nem mitesszerképző, illatanyagmentes és szappanmentes, de több probléma is akadt használat során. Egyszerűen nem éreztem azt, hogy ez a termék szépen megtisztítaná az arcom a szennyeződésektől vagy a sminkmaradványoktól. Többször előfordult, hogy a használata után még át kellett tisztítanom az arcom, mert nem távolított el mindent. Ez volt a kisebb probléma. A nagyobb, hogy bár nekem nincs érzékeny bőröm, de kitartó használat mellett a bőröm teljesen meghülyült tőle. Megjelentek nagyon száraz foltok az arcom különböző pontjain, és ezzel egy időben további extra nagy piros dudorok jelentkeztek rajtam. Sokáig nem is gondoltam volna, hogy ezt a sok bajt ez a termék okozza, ezért csak akkor hagytam abba a használatát, mikor elfogyott. Nos, ezt követően nagyjából 3 napon belül rendeződni kezdett az arcom.

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2018. január 1.

Lehet, hogy szőrös szívű vagyok, de nálam bizony nagyon sokat számít az, hogy egy terméknek milyen az illata. Nos, ez a termék annak ellenére hogy illatanyag mentes, számomra annyira erős, elviselhetetlen műanyag szaga van, hogy azt az egy tubust amit megvettem, alig tudtam elhasználni. Akit ez nem zavar, annak biztosan nagyon beválik majd, hiszen egyébként szépen tisztít, ráadásul színezés, tartósítószer és parabén mentes, így az extra érzékeny bőrnél sem okoz majd irritációt. Viszont az illat miatt én soha nem vásároltam újra.

Yves Rocher Plaisirs Nature Organic Vanília Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Organic Vanília Hab- és Tusfürdő
2018. január 1.

Nekem bizony ez a kedvenc tusfürdőm :) Az illata teljesen megbabonázott, ami ráadásul nem csak addig tart, ameddig zuhanyzok, hanem bizony egész éjszakán át, sőt még reggel is. A pizsimen és a takarómon is megérződik néhány használat után az illata, amiről tudnotok kell, hogy egy nagyon kellemes fás vanília illat. Jól habzik, jól tisztít, bőrirritációt nem okozott, viszont hidratáló hatásra ne számítsatok.