KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sabinilla

Regisztráció dátuma: 2012. november 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 3.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Nivea Silk Mousse Citrom és Moringa Tusfürdőhab

Nivea Silk Mousse Citrom és Moringa Tusfürdőhab
2017. október 23.

Nem lesz kevesebb a világ, hogy már nem gyártják:-) Ez volt az első és talán az utolsó tusfürdőhab, amit kipróbáltam. Az illata nem zavaró, olyan kis semmilyen. Az állaga kemény hab, ami felkenve nem krémessé válik, hanem inkább folyós lesz. Gondolom valamennyire tisztít, de nincs a használata után az a hűha érzés. Az egész termék tényleg olyan semmilyen. Niveáéktől megint egy trendi csalódás.

Jimjams Nappali Hidratáló Krém

Jimjams Nappali Hidratáló Krém
2017. október 23.

Tavasztól őszig használtam, a normál, vízhiányos bőrömnek tökéletesen hidratálta, friss, ress bőrérzetet adott. Ha a szemkörnyékre többet kentem fel, akkor sem csípett, sminkalapként is bevált. Sajnálom, hogy már nem gyártják, az utolsó tégelyt a rossmannban szereztem be, amikor fél áron kiárusították. Remélem a cég egy még inkább ilyen hatékony formulával rukkol elő. Addig is újabb nappali arckrém után kell néznem :-)

Eveline Hydra Impact 360 Tápláló Könnyed Hidratáló Nappali Arckrém

Eveline Hydra Impact 360 Tápláló Könnyed Hidratáló Nappali Arckrém
2016. január 17.

A szárazabb, vízhiányos bőrömnek kiváló a téli időszakban. Hamar beszívódik, nem csípi a szemem környékét és ami a legfontosabb, nem is könnyezek tőle. Jól lehet rá sminkelni, egységesebbé teszi a bőrképem. Mióta ezt használom, kb. 2 hónapja, ritkábban nyúlok az alapozó után, vhogy anélkül is szép a bőröm. Az illata édeskés kókuszos, kicsit sok néha , de hamar elillan. Benne van minden, amit szeretek: hialuronsav, A-vitamin származék, minimális Q10.
Elégedett vagyok vele, jó választás volt, de nem csodaszer.

1 ÖSSZETEVŐ