KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

sancs

Regisztráció dátuma: 2018. január 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. január 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Philips Hp6540 Epilátor Szett

Philips Hp6540 Epilátor Szett
2018. szeptember 13.

Féléve használom. Már régóta beakartam ruházni egyre. Nem rossz kis szerkezet Gyorsan lekapja a szőrszálakat, ami jó benne. Viszont én egy héten többször is használom. Lehet velem van a probléma, de én úgy érzem, mintha valamikor csak eltépné a szőrszálakat. Így gyakrabban veszem elő. Szeretem a nagyot, mert gyors munkát végez, 2fokozattal. A kisebben egy fokozat van, de kialakítása miatt kényelmes használni, főleg hónaljon. A csipesszel könnyű bánni és minden pici felesleges szál látható, mert világít. Első használatkor úgy fájt, hogy csillagokat láttam tőle. Most már megszoktam és egyáltalán nem fáj.
Up. : Most már nagyon bánom, hogy megvettem. A kis epilátor nem mükődik, nyikorog és ott hagyja a szőrszálakat. Pedig mindig tisztítom. A nagy továbbra is kiválóan mükődik.

Bio-Oil

Bio-Oil
2018. szeptember 13.

Nem is tudom hol kezdjem. Műtét után a hasamon striák jelentkeztek. Valószínűleg a hegek nem szépen forrtak össze, mert csak körülöttük van. Rögtön elkezdtem kenni magam vele. Ez már 4hónapja volt és semmi nem történt. Pedig mindennap 2szer használtam. Sajnálom, mert az itt olvasott jó vélemények alapján vettem meg, de én nagyott csalódtam benne.

MakeUp Revolution Ultra Bronze Brozosító és Highlighter

MakeUp Revolution Ultra Bronze Brozosító és Highlighter
2018. szeptember 13.

A Notino-ról rendeltem és imádtam. Egészen addig amíg egy sietős reggelen kiesett a kezemből és eltört. Pedig nagyon szépen tudtam keverni a színeket! Azt hittem megtaláltam az igazit. De így már nagyon porzik és nem szeretem használni. Ezért tőlem 4csillagot kap, mert bàr szeretem, de a csomagolás lehetne picit tartósabb is.