KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

sancs

Regisztráció dátuma: 2018. január 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. január 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maycheer Base Magique Transforming Smoothing Primer

Maycheer Base Magique Transforming Smoothing Primer
2018. január 27.

A legelső primerem. Kínából rendeltem. Nem rossz kis termék. Szépen tapad rá az alapozó. Én szemhéj primernek is használom. Azóta már használok más primereket is. Így rájöttem, hogy elég gyorsan elszokott fogyni. De az ára miatt nagyon megéri és jól is teljesít számomra.

Avon Clearskin Pórustisztító Arcpakolás Fekete Ásványokkal és Szalicilsavval

Avon Clearskin Pórustisztító Arcpakolás Fekete Ásványokkal és Szalicilsavval
2018. január 27.

Az igazság az, hogy nem használom csak akkor, ha eszembe jut vagy, ha kijön rajtam pár új pattanás. Utána puhább a bőröm és tisztább az arcképem. Érzem használat közben, hogy húzza a bőröm, de semmi extra. Egynek elmegy, de nagy változást számomra nem hozott. Lehet, ha rendszeresen használnám jobb hatása lenne. Az ára viszont kedvező, ennyiért szerintem megéri az árát.

Jessup 8pcs Liquid Kabuki Set

Jessup 8pcs Liquid Kabuki Set
2018. január 27.

A legelső ecsetkészletem! A Pink Pandáról rendeltem 3ezer ft. volt. Szeretem, mert nagyon puha! Kb. másfél éve van meg. Eleinte sokat használtam. Aztán rendeltem mellé Kínából egy másik készletet is, mert hiányoltam, hogy nincs púderecset és szemöldökre való ecset benne. Rájöttem pár dologra közben, pl. hogy a kedvenc alapozóm sokkal szebb beauty blenderrel felvéve. Ezzel az alapozó ecset már nincs használatban. A szemre valók pedig egy picit tényleg nagyok, pedig nekem elég nagy szemeim vannak. Azt is sajnáltam, hogy a kontúr ecsetnek a szálai hullanak így őt sem tudom használni. Viszont könnyen lehet tisztítani az ecseteket. Én még keresem a nekem tökéletes ecsetkészletet. Nagyon szeretnék egy unikornis ecsetkészletet, szerintem meg is ajándékozom magam vele.