KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

sarria

Regisztráció dátuma: 2017. december 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. december 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 9 eladás
Megnézem

Biotherm Blue Therapy Fiatalító Krém SPF15

Biotherm Blue Therapy Fiatalító Krém SPF15
2018. július 18.

Szeretem a Biotherm termékeit, ez a krém pedig kimondottan bejött. Nagyon kellemes, friss az illata, és kevés termék felvitele után is érződik a tápláló hatás. Hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, pedig elsőre "nehéznek" tűnik. Napozás után is szeretem használni, csillapítja a feszítő-húzódó, száraz érzést. Ránctalanító hatásáról nem tudok beszámolni, mert szerencsére (még) nincsenek látható ráncaim

Avène Ysthèal Anti-Aging Száj és Szemránckrém

Avène Ysthèal Anti-Aging Száj és Szemránckrém
2018. július 3.

Kellemes textúrájú szemránckrém. Szeretem, hogy parfümmentes, nem csomósodik, gyorsan beszívódik. Mindenképpen a nehezebb krémek közé tartozik, viszont nagyon tápláló és reggelre szép kipihent lesz a tekintet, a sötét szem alatti karikák helyett. A kiszerelése meglepően robusztus, ahhoz képest, hogy csak 15 ml-s, viszont a pumpás adagoló nagyon hasznos. Csak pár hete használom, de jónak tűnik. Később még updatelek.

Maybelline Instant Anti-Age The Eraser Alapozó

Maybelline Instant Anti-Age The Eraser Alapozó
2018. július 3.

Közepes fedésű és tartósságú alapozó. Nem tetszik, hogy felvitelkor zsíros hatást kelt, papírral szoktam felitatni, de számomra így is túl fényes. Púder kell rá bőven. A szivacsos aplikátort se tartom túl higiénikusnak és eldolgozni is lehetetlen vele szépen a terméket, ráadásul adagolni sem egyszerű. Szóval nem hiszem, hogy újra veszem.