KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

sarria

Regisztráció dátuma: 2017. december 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. december 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 15 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Beautyblender

Beautyblender
2018. november 12.

Nem hiába a nagy felhajtás a Beautyblender körül. Valóban gyönyörű a végeredmény, amit el lehet vele érni. Összehasonlítathatatlanul szebb, természetesebb a vágeredmény, mint ecsettel. A vele való dolgozás ugyan lassabb, de alaposabb és az a hátrány, hogy felszív valamennyi terméket, gondoskodik róla, hogy ne vigyünk fel túl sok alapozót/korrektort.

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó
2018. október 27.

A szintén nagy kedvenc True Match-ről váltottam át erre az alapozóra. Milyen jól tettem! Gyönyörű a fedése, könnyen fel lehet vinni (én ecset párti vagyok) és a hatása is remek. Szép, bársonyos arcképet ad, egyáltalán nem maszkos a hatása. Habár primer-t nem szoktam használni, ebben a 3in1 termékbe az is került, és elégedett vagyok vele, de mivel sosem szoktam használni, összehasonlítani nem tudom. A csomagolása pedig nagyon praktikus, viszonylag kicsi és elegáns.

Maybelline Superstay 24H Korrektor

Maybelline Superstay 24H Korrektor
2018. október 18.

Erős fedésű korrektor, viszont nem nehezíti el a bőrfelületet, a szemráncaiba nem ül bele, kellemes rózsaszínes árnyalat, nem az a vakítófehér. Az egyetlen nehézség az eldolgozással van, mert nagyon hamar megszárad, és utána már csak a bőrt húzzuk...Összességében viszont jó kis termék. Pattikat is ügyesen elfedi

1 ÖSSZETEVŐ

Diisocetyl Dodecanedioate eu EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen