KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Scara

Regisztráció dátuma: 2013. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Bio-Plant Hajfesték

Bio-Plant Hajfesték
2018. február 19.

A 4.5-ös sötét mahagóni színt próbáltam. Nagyon szép a fedése, érezhetően ápolja a hajam. Sajnos mégsem vagyok vele teljesen megelégedve, mert világosabb lett a hajam, holott eddig is 4-es színmélységő festékkel volt festve. A legnagyobb problémám vele az, hogy még a 3. hajmosás után is intenzíven érezhető az a tipikus hajfesték-szag. Emiatt szerintem nem ezt fogom használni a jövőben.

Jeanne Arthes Love, Generation, Rock EDP

Jeanne Arthes Love, Generation, Rock EDP
2018. január 23.

Az utamba került véletlenül és gondoltam tesztelem, ha már annyi véleményt olvastam róla. Rájöttem, hogy nekem ilyen parfümöm sok-sok évvel ezelőtt már volt, csak Police Pure néven futott :)
Kellemes, édesen friss illat, de már nem az én illatom.

Dior Addict Lip Glow

Dior Addict Lip Glow
2018. január 15.

Nagy reményekkel vettem meg ezt az ajakbalzsamot. Mivel én a rúzsokat nem szeretem, így bíztam ennek a szolid színében és a megfelelő hidratálásában. Nos, az elsővel semmi probléma, szép színe van, természetes és mégis különleges. Sajnos a hidratáló hatást nem tapasztaltam. Konkrétan cserepesebb tőle a szám, mint nélküle. :( Próbáltam más, színtelen ajakbalzsam fölé, de pont a 2in1 lenne a célja. Talán tavasszal-nyáron jobban teljesít majd nálam.

2 MÁRKA

6 ÖSSZETEVŐ