KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Scara

Regisztráció dátuma: 2013. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Lirene Bronze Collection Önbarnító Hab

Lirene Bronze Collection Önbarnító Hab
2018. augusztus 9.
(!)

Én is Krémmániás játékon kaptam tesztelésre és úgy tűnik bevált. A lábszáram valahogy sosem tud arányosan barnulni, ezért ezzel segítettem rá egy picit.
Nem lett foltos és egyenletesen is kopik, elég hetente frissíteni vele a színt.

Thierry Mugler Angel Eau Sucrée

Thierry Mugler Angel Eau Sucrée
2018. augusztus 9.

Ma délelőtt sikerült megszereznem ezt a gyönyörűséget. Komolyan mondom, meseszép ez az üveg! :) Hiába jöttek ki újabb és újabb kiadások, csak erre a verzióra voltam kíváncsi.
Edt létére nagyon tartós, az egyetlen fújás még mindig intenzíven érződik. El sem hiszem, hogy évekig mennyire kerültem ezt a vonalat, holott mind az Edt, a Muse, az Aqua Chick és ez is fantasztikusan működik rajtam. Az anyaillat továbbra sem, de így már nem is bánom annyira. :)
Az illat finom, krémes, gyümölcsös édesség, meglepően jó még ebben a kánikulában is, de ősszel-télen jön majd el az ő ideje úgy igazán. Amúgy is az üvegről én egy csillogó havas jégcsillagra asszociálok. :)

Upd.: Az irodában valamiért úgy gondolják, hogy ideális bent a 21-22 fok, amikor kint közel 40 fok van...nem csoda, hogy ezért a csillagért nyúlok reggelente, mert a hideg légkondi alatt vágyom a melengető, édes illatra. :)

Physicians Formula Argan Wear Renew BB Cream

Physicians Formula Argan Wear Renew BB Cream
2018. augusztus 7.

Januárban vettem meg, mert megtetszett az elegáns csomagolása és gondoltam egy próbát megér. 1x próbáltam ki és utána csak a fiókban figyelt, mert túl nehéznek és zsírosnak találtam. Viszont az utóbbi 1 hónapban valami megváltozott, szárazabb lett a bőröm és most fantasztikusan működik! Évek óta a Pupa BB krémet használtam, de most teljesen leváltottam. A krém fedése erősebb és sokkal szebb bőrképet ad, viszont kell alá egy pici primer is, hogy igazán szép legyen a végeredmény. Szerencsére bőrhibáim nincsenek, így nekem elég lenne egy enyhébb fedés is, de a bőrképet tökéletesen egységesíti és hidratál is.

Upd.: Sajnos le kell vonnom tőle 2 csillagot. Észrevettem, hogy a kelleténél sokkal sárgásabb túnust kölcsönöz az arcomnak és így elkezdett zavarni, hogy nem passzol a bőröm a hajszínemhez (sötétszőke). Visszatértem az előző BB krémhez.

2 MÁRKA

7 ÖSSZETEVŐ