KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Scara

Regisztráció dátuma: 2013. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Balea Professional More Blond Sampon

Balea Professional More Blond Sampon
2018. május 21.

Nagyon tetszik! Fényesebb, világosabb árnyalatú és dúsabb hatású tőle a hajam, sőt, mintha erősebb is lenne mióta ezt használom. Úgy tűnik változtattak az összetevőkön, mert ami nekem van, azon előkelő helyen szerepel a keratin és 3 féle protein is a listán.

Magic Hair Splash (Epres/Citromos)

Magic Hair Splash (Epres/Citromos)
2018. május 19.

Lassan már 1 éve figyelgetem a reklámokat, beszámolókat, de mivel a termék kapott hideget-meleget, nem volt bizalmam kipróbálni.
Hátrány volt eddig az is, hogy nem szeretem a tablettákat, így a pezsgőtabletta verziónak nagyon megörültem.
Most viszont megfogtak a Black Friday akcióval, mert még ha csak egy túlárazott multivitamin, akkor is megéri ezen az áron a 2 tubus (40 adag) pezsgőtabletta, hiszen egy minőségi multivitamin is kerül nagyjából ennyibe.
Ma érkezett meg a rendelés, az epres ízűt próbáltam ki elsőnek és meglepően finom íze van - illetve mondjuk úgy, hogy ittam már ennél borzalmasabb vitamin pezsgőtablettákat is.
Amint letelik a 40 nap, beszámolok az eredményről - kivéve ha holnap reggelre földig érő hajzuhataggal ébredek, mert akkor azonnal írok :) :) (Nov. 29.)

Update (Dec.6.): 1 hete szorgalmasan iszom naponta a pezsgőtabit, mellette csak magnéziumot szedek, új haj- és bőrápolási terméket nem vezettem be a napi rutinomba. Ez fontos, hogy tényleg a termék hatását tudjam megfigyelni :)
Nos, 1 hét alatt azt vettem észre, mintha a bőröm egységesebb kinézetű lenne, kevesebb sminkre van szükség az álmos reggeleken. Természetesen hajnövekedést nem vettem észre ilyen rövid idő alatt, viszont 2-3 napja kevesebb hajformázó szerre van szükségem ahhoz, hogy a hajamnak jobb tartása legyen és valahogy kezelhetőbb is. Szerencsére étvágyban nem okozott változást a pezsgőtabletta. Folyt. köv.

Update 2 (Dec.22.): Az utóbbi hetekben felváltva szedem a kapszulát és az italt. Minden elismerésem a terméknek, komolyan. Évek óta szenvedtem a hajam állapotával, mert az összes sampon irritálta a fejbőrömet, ami mesterséges illatanyagot tartalmazott. Csak bio samponokat használhattam, de azoktól sosem volt szép igazán a hajam. Nos, ennek vége :) Bátran használhatok ami csak megtetszik, ugyanis semmi viszketés, semmi irritáció. A hajam láthatóan erősebb, puhább és kezelhetőbb lett.
Valószínűnek tartom, hogy a nagy mennyiségű biotin a felelős a látványos változásért, mert más vitaminhiányom nem volt. Évente 2x nézetek teljes vérképet (igen, közepes erősségű hypochondria :) ), így vitaminhiány kizárt. Találtam más magas biotin tartalmú készítményt is, ami fele ennyibe kerül, de amíg ezt lehet kapni sokszor akcióban, addig jobban megéri és nem váltom le. Megérdemli az 5 csillagot.

Update 3 (2018. Jan.2.): Sajnos egy idő után azt vettem észre, hogy az emésztésemnek nem tesz túl jót és ha kihagytam 1-2 napot, akkor jobban voltam. Találtam egy másik hajvitamint, ami bár nincs égen-földön reklámozva, mégis hasonlóak az összetevők. Abban valamennyivel több biotin van és a többi vitaminnak csak a napi szükséglet 100-120%-a, nem pedig többszázszorosa. Remélem ezzel sikerül szinten tartani a hajnövekedésem anélkül, hogy minden mással túlterhelném a szervezetem, ami tisztítókúrát eredményez. A magamon tapasztalt mellékhatása miatt levonok 2 csillagot, mert bár a hajammal tényleg csodát tett, a közérzetemen határozottan rontott.

Nem kísérletezek vele tovább, elaó a megmaradt 1,5 doboz pezsgőtabi.

Chloé EDT (2015)

Chloé EDT (2015)
2018. május 9.

Néhány évvel ezelőtt volt egy kis üveggel, még az előző kiadásból. Elhasználtam, de nem vettem újra. Ugyanaz az érzésem volt vele kapcsolatban, mint a JHG Anyway kapcsán: egy idő után zavar benne valami szúrós illatjegy.
Kipróbáltam most az új kiadást nosztalgiából és meglepően tapasztaltam, hogy ebben nincs semmi szúrós, csak a kellemes, légies, elegáns tisztaságillat.
Természetesen jött velem haza. :)

Tudom addig még sok víz lefolyik a Dunán, lesz még addig ezer és egy parfümszerelem, de megkockáztatom, hogy ez lesz jövő tavasszal az esküvői illatom. :)

Upd.: Teljes csalódás a tartósságát illetően. A régi kiadással nem volt ilyen probléma. Ez viszont 2 óra alatt nyomtalanul eltűnik. Szomorú, hogy manapság már nem lehet elvárás a tartósság egy magasabb árkategóriás parfümnél sem. -2 csillag.

2 MÁRKA

7 ÖSSZETEVŐ