KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Scara

Regisztráció dátuma: 2013. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Magister Products Brownie Baby Sampon

Magister Products Brownie Baby Sampon
2018. október 23.

Nekem eddig a márkától egyedül egy arckrém vált be, de az sem annyira, hogy újra vegyek belőle. Tegnap viszont az üzlet felé volt dolgom és gondoltam kipróbálom ezt a sampont. Az első használat után eddig pozitívan tudok róla nyilatkozni. Finom az illata, de enyhe, érezni hogy nem mesterséges illatanyag van benne. Nem irritálja a fejbőrömet és nagyon jó a hajam állaga: puha, de mégsem lapul le.
Az egyetlen negatívum, ami azonnal feltűnt, hogy iszonyatosan híg a sampon állaga, már-már vízszerű. Emiatt sokkal többet kell belőle használni, mint egy átlag samponból.

Upd.: El kell vennem tőle a csillagokat, mert három hét használat után ( 2 naponta mosok hajat) észrevettem, hogy élettelenebb lett a hajam és kicsit hullott is. Az utóbbi két alkalommal már visszatértem a jól bevált termékekhez és a tünetek megszűntek.
Az illata viszont továbbra is tetszik.

Matrix Oil Wonders Volume Rose Sampon Vékonyszálú Hajra

Matrix Oil Wonders Volume Rose Sampon Vékonyszálú Hajra
2018. október 18.

Kb. egy hónapja rendeltem meg a kondícionálóval együtt. Mivel a Schwarzkopf rózsás samponját szerettem, gondoltam most ezt rendelem meg változatosságképp. Az illata finom, élethű rózsa, de nem túl erős és szerencsére ezért nem is irritálta a mesterséges illatanyagokra érzékeny fejbőrömet.
Pár használat után viszont visszatértem a másik márkára, mert ebben kevesebb a tápláló és hidratáló összetevő.

Kevin Murphy Colouring.Angel

Kevin Murphy Colouring.Angel
2018. október 18.

Nekem a képen látható Autumn Angel hajpakolás van meg. Még csak 1x használtam, de láthatóan fényesebb és enyhe rózsaszínes-barackos fénye lett a szőkített hajvégeimnek, ahová tettem belőle. A pakolás élénk világos rózsaszín színű és az illata is nagyon finom.
Sajnos az én hajamat szárította, így adok neki még egy esélyt, de ha továbbra is száraznak érzem tőle a hajam, akkor felteszem eladásra.

Upd.: Végül nem került sor a második esélyre és azóta is csak a polcon figyel, így feltettem eladásra.

2 MÁRKA

7 ÖSSZETEVŐ