KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Scara

Regisztráció dátuma: 2013. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Treacle Moon Nutmeg Coffee Cake Kézkrém

Treacle Moon Nutmeg Coffee Cake Kézkrém
2019. január 7.

Tavaly nyár végén vettem ezt a kézkrémet, mert imádom a kávé illatát. Amint beértem az irodába, egyből ki is próbáltam. Nagyon tömény illata van és a közelemben valaki hangosan meg is kérdezte, hogy honnan jön ez a kínai kaja illat....nos....nem nyert. :)

Kérastase Resistance Bain Extentioniste Shampoo

Kérastase Resistance Bain Extentioniste Shampoo
2018. december 22.

Szuper sampon! Ahogy parfümökhöz sem, úgy samponokhoz sem tudok hűséges maradni. Mindig kísérletezem velük, hátha valamelyiktől bokáig érő, dús, hercegnő hajam lesz :) :) Ez a sampon pontosan ugyanazt a hatást produkálja, mint a KM Angel sampon, amit sajnos le kellett váltanom az irritációt okozó sok illatanyag miatt.
Pozitívumok:
- nincs lelapító csúszós érzet hajmosáskor.
- érezhetően erősebb a haj már 2-3 használat után.
- tartós volument ad a hajnak, de mégis puha és selymes tőle.
- nem okoz semmi féle irritációt.
- kellemes, enyhe illat.
- sapka hordás sem lapítja le a hajam, amióta ezt használom.
Összesen egy negatívumot találtam: picit száll tőle a hajam, pedig a hozzá tartozó balzsammal együtt használom. Ezt a problémát viszont kezelni lehet 2-3 fújás TBS kifésülő spray-vel (ezt bőven elég csak a levegőbe fújni hajszárítás után és megrázni kicsit a hajat. Így épp csak annyi jut mindenhova belőle, hogy megakadályozza a szálldosó és fésülhetetlen haj problémáját).
2-3 hét használat után még nem tudom, hogy mennyire növeszti gyorsabban a hajat, de összességében már így is megnyert magának.

Kneipp Winterpflege Ajakbalzsam

Kneipp Winterpflege Ajakbalzsam
2018. december 9.

Fantasztikus ajakápoló! Nálam a labello, carmex semmit nem ér sajnos, ez viszont egyetlen éjszaka alatt helyrehozza a repedezett ajkakat. Rossz szokásom, hogy a kiszárad számat addig kapargatom, amíg már sebes nem lesz. :( Ez az első olyan ajakápoló, amitől nem lesz idővel még szárazabb a szám és mentol nélkül csillapítja a fájdalmat és rekord idő alatt olyan, mintha nem is bántottam volna. Csak ilyet fogok venni a jövőben is!

2 MÁRKA

7 ÖSSZETEVŐ