schvabdiana

Regisztráció dátuma: 2017. április 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. április 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Soft & Clear Ápoló Arctisztító Kendő Pattanásos Bőrre

Balea Soft & Clear Ápoló Arctisztító Kendő Pattanásos Bőrre
2018. március 13.

Nemrég vásároltam, igazából sminkeltávolító nedves törlőkendőt kerestem és ezen megakadt a szemem. Szalicil savat tartalmaz, amit ugye hámlasztókban is megtalálhatunk. Alkoholmentes, ami külön öröm zsíros, mitesszeres bőr esetén. :) Minden este ezzel szedem le a sminkem, nagyon szépen tisztít. Még a szempillaspirál is lejön, és nem csípi a szemem. Az illata... hát nem is tudom, nagyon fura, gondolom a szalicil savtól. De talán inkább a tisztító hatása a lényeg, nem az illata, pár perc múlva nem is érezni. :) Mivel használok más hámlasztót is, ezért túl nagy változást nem vettem észre a bőrömön. A dolgát elvégzi, azaz tisztít, de semmi különösebb.

Maybelline Fit Me Matte + Poreless Powder

Maybelline Fit Me Matte + Poreless Powder
2018. március 13.

A Fit me! alapozómhoz vettem, a 115 ivory árnylatban van meg. Főleg a mattító és póruseltüntető hatása miatt vettem meg. Csalódtam sajnos, mert elnehezíti az alapozót és könnyebben átfénylik a bőröm. Pár óra múlva diszkógömb volt a fejem. :( Bőrhibák korrektorral való javítás után viszont remek fixáló. Hát legalább sokáig elég lesz. :/

Maybelline Fit Me Korrektor

Maybelline Fit Me Korrektor
2018. március 13.

Több youtuber videójában láttam már, mindenki dicséri, sajnos nekem annyira nem jött be. A 15 számú árnyalat van meg, jóval világosabb, mint a bőröm színe, mert szem alatti korrektornak szántam. Szem alá semmiképpen nem jött be, beleült a ráncocskákba. Az orrom melletti arcterületre használom most és egyéb bőrhibákra (amikhez persze túl világos, de ha már megvettem elhasználom). Nagyon krémes a textúrája, könnyű eldolgozni, a fedése sem rossz (a tág pórusaimat is nagyjából eltakarja), de valahogy elnehezül a bőrömön, gyorsabban átzsírosodik az a terület, ahol használom. Tartós, jó az applikátor is, de nem ez a számomra megfelelő korrektor.