KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

sfreku

Regisztráció dátuma: 2017. február 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. február 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Body Perfektion Satin Look Bodylotion

Balea Body Perfektion Satin Look Bodylotion
2018. augusztus 18.

Kifejezetten csillamos testapoloert indultam , es a body sorbet helyett erre esett a valasztasom mert nekem nagyon bejon ez a kis csomagolas. Allandoan sietek, sosincs idom reggel kenceficézní, igy szamomra nagyom praktikus hogy pici es nem foglal sok helyet. Elég száraz a bőröm azt gondoltam ha masra nem lesz jo max a csillogas miatt meg eri, de legnagyobb meglepetesemre nagyon jol hidratal, egesz hamar be szivja a borom es nagyon puha lett tole meg este is! A csillam nagyon jol mutat benne , epp eleg ☺️

Suddenly Madame Glamour

Suddenly Madame Glamour
2018. június 21.

Jó pár évvel ezelőtt szagolgattam a lidl-ben , oda meg vissza voltam ezért az illatért, teljesen meg babonázott de akkor még elég tini lány voltam ehhez az erős határozott női illathoz.. Akkoriban fogalmam sem volt mi is az a nagy betűs CM :)) Kerestem már rengeteg alternatívát , de egy eredeti coco-ra még nem ruháznék be.. Így pár napja újra meg találtam a madame glamourt is fel fujva még jobban meg tetszett mint ahogyan eddig emlékeztem:) számomra ez édesebb finomabb verziója a CM-nek pont abbol kapok többet amit hiányolok az eredetiben, ráadásul nagyon finom bőrön is ruhán is egyaránt és tartós is .. az egyik kedvenc lett !! :))

Yodeyma Kara

Yodeyma Kara
2018. június 21.

A legeslegjobb light blue utánzat, teljesen vissza adja az eredeti illat finomságát könnyedségét, friss ciprusos de isteni a leszáradása, egyszerűen szerelem .. Illatoltam már több LB utánzatot is de ez kenterbe vágja az összeset, sajnos nem atom tartós, de ilyen áron bátran fujkálom , nyárra az egyik nagy kedvencem lesz :))