KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

sfreku

Regisztráció dátuma: 2017. február 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. február 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

bebe Young Care Classic Ajakápoló

bebe Young Care Classic Ajakápoló
2018. november 30.

Rengeteg ajakápolót ki próbáltam már, de mindegyik vagy ragacsos volt vagy nem ápolt eléggé.. valahogy egyik sem az igazi .. de az itteni vélemények alapján ki próbáltam ezt is, és nagyjából tavaly év végétől már csak ez után nyúlok, egész sokáig elég pedig naponta használom többször is, talán 2-3x vettem újból az év során szoval abszolút tartós! Nagyon helyre rakta a könnyen kiszáradó ajkaimat pláne ebben a hidegben!! Én imádom, finom az utó íze ami szintén fontos szempont és az illata is tetszik, enyhe édeskés.. Nekem bevált!!:)

Balea Body Perfektion Satin Look Bodylotion

Balea Body Perfektion Satin Look Bodylotion
2018. augusztus 18.

Kifejezetten csillamos testapoloert indultam , es a body sorbet helyett erre esett a valasztasom mert nekem nagyon bejon ez a kis csomagolas. Allandoan sietek, sosincs idom reggel kenceficézní, igy szamomra nagyom praktikus hogy pici es nem foglal sok helyet. Elég száraz a bőröm azt gondoltam ha masra nem lesz jo max a csillogas miatt meg eri, de legnagyobb meglepetesemre nagyon jol hidratal, egesz hamar be szivja a borom es nagyon puha lett tole meg este is! A csillam nagyon jol mutat benne , epp eleg ☺️

Suddenly Madame Glamour

Suddenly Madame Glamour
2018. június 21.

Jó pár évvel ezelőtt szagolgattam a lidl-ben , oda meg vissza voltam ezért az illatért, teljesen meg babonázott de akkor még elég tini lány voltam ehhez az erős határozott női illathoz.. Akkoriban fogalmam sem volt mi is az a nagy betűs CM :)) Kerestem már rengeteg alternatívát , de egy eredeti coco-ra még nem ruháznék be.. Így pár napja újra meg találtam a madame glamourt is fel fujva még jobban meg tetszett mint ahogyan eddig emlékeztem:) számomra ez édesebb finomabb verziója a CM-nek pont abbol kapok többet amit hiányolok az eredetiben, ráadásul nagyon finom bőrön is ruhán is egyaránt és tartós is .. az egyik kedvenc lett !! :))