KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

sfreku

Regisztráció dátuma: 2017. február 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. február 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Avon Attraction For Her EDP

Avon Attraction For Her EDP
2018. május 20.

Update: csupa jót irtam de mégis meg kell tetőznöm, eldöntöttem, hogy ideje meg találnom a signature illatom, mert még egyik parfümnél sem ragadtam le, repkedek össze vissza a finomabbnál finomabb és érdekesebbnél érdekesebb parfümök között, akár egy pillangó. Rajongok értük és ha valakin meg érzem hogy kellemes parfüm csíkot húz maga után, tudnom kell mi az, én is illatozni szeretnék és finom kis felhőként sétálgatni ebben a mélabús világban. Neki is láttam , több parfümmel kísérleteztem , de semmi sem fogott meg, mindegyik csak úgy eltűnt a homályban..:(( Aztán végre meg találtam az imádott attraction utolsó két cseppjét és újabb bók begyűjtős nap után rájöttem , hogy egy darabig nekem biztosan ez kell, és semmi de semmi más!! Nem egy hatalmas parfüm márka név, nem coco chanel és is nem armani , nem vagyok még hozzájuk elég komoly, sajnos..vagy hál istennek..:) Télen nyáron egyaránt befutó, úgy érzem marad a szerelem, hétköznap, alkalom vagy csak úgy jó kedv gyanánt, bármikor kitűnő választás, köszönöm Avon :D :P

hatalmas parfüm mánián ellenére csak nem rég kezdtem el kicsit mélyebben utána járni a parfümök össze tevőinek és oda figyelni arra miből mit is érzek ki, és mi áll jol rajtam:) Oda vagyok a fás parfümökért, valamiért egy fajta nyugalmat érzek bennük és imádomn ha ez végig kisér a nap folyamán, számomra könnyedséget és frissességet ad. Gyönyörűen ki érződik a fekete szeder, édes de nem cukros verzióban, valóban vonz ez a parfüm, jó a hatósugara és a tartóssága is remek, nem rég egy bulizós éjszaka felénél mikor már azt hinné az ember a különböző szagoktól biztos nemn hat az otthon befujt parfüm egyszer csak megcsapott a saját illatom és többen is kérdezték pultos srácok és mosdóban várakozó hölgyikék, hogy mi ez a finom illat! Nagyon boldog voltam , mert ez elején mikor használni kezdtem kiéreztem belőle valami furcsa szagot, a csuklomra fujva hiába probáltam mindig ott volt valami kellemetlen mellék zönge! DE hál istennek ez valahogy elmult és most már hetek óta istenítem ezt az illatot! Az egyik nagy kedvencem lett!:)

Katy Perry's Mad Potion EDP

Katy Perry's Mad Potion EDP
2018. május 20.

Karácsonyra kaptam 30ml-es parfümöt csomagban egy tusfürdővel és egy testápolóval. Hiába orientális és vaníliás is hozzá, ami leginkább a hűvösebb időben bontakozik ki a legjobban, számomra nem volt akkora durranás, és el is tettem a kis polcom mélyére. Viszont egyik nap mégis ez után nyúltam , és legnagyobb meglepetésemre most ebben a melegebb időben annyira jól harmonizál a bőrömmel, hogy nem győzöm szaglászni magamon, és imádom mikor meg-meg csap a mély és édes illata.. abszolút érezhető a bourbon vanília és néha talán a zöld alma, mást sajnos nem enged ki ez a kis parfüm. Az yves rocher bourbon vanilia nevű tusfürdője , kicsit édesebb verzióban:)) Engem egy kis időre meg vett kilóra , bár 30 fokban már túl sok lesz ebben biztos vagyok. a -1 csillag a tartóssága miatt kerül levonásra, plusz amiatt hogy a többi összetevő alig kiérezhető, és kíváncsi lennék a teljes tartalom illatára is..:))

Catrice Prime And Fine Anti-Shine Fixing Spray

Catrice Prime And Fine Anti-Shine Fixing Spray
2018. május 17.

nem értem a negatív kommenteket, lehet hogy pont a legjobb darabba futottam bele :DD én a rossmannban találtam és volt belőle bőven , tehát nincs elrejtve előlünk. Forgatáson próbáltam ki , gondoltam ha ott meg állja a helyét , akkor ez tuti befutó termék lesz.. alapozó púder bronzosító és minden egyéb felkerült , majd fújtam a spray-ből de valóban jó messziről , be tartva a "30" centit, így az illati sem erős , hamar megszáradt, és egy táncolós, nyilván izzadós teljes napot ki bírt a sminkem, még este sem ütött át az alapozó a T vonalon, illetve nem fényesedett ki. Engem meg győzött, nyáron tuti hogy velem lesz hosszabb napokon, én ajánlom!:) Bár hozzá teszem nem ultra zsíros a bőröm és engem leginkább a homlok csillogás zavar, erre viszont tökéletes volt és a sminkem is egyben tartotta :P