silver

Regisztráció dátuma: 2013. március 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 14.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Isana Q10 Anti-Falten LSF15 Nappali Krém

Isana Q10 Anti-Falten LSF15 Nappali Krém
2019. február 20.

Nem volt könnyű fényvédős arckrémet találni a Rossmannban, nagyon örülök, hogy rátaláltam. Hónapokig használtam, teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. Viszont legközelebb a 30-as faktorszámú verziót fogom megvenni.

Essence Ho!Ho!Ho! Szemhéjfesték Paletta

Essence Ho!Ho!Ho! Szemhéjfesték Paletta
2019. február 16.

Csak ismételni tudom mindazt, amit előttem elmondtak - ez a paletta tényleg ennyire jó. A formula teljesen újdonság számomra, ilyesmivel az essence-nél egyáltalán nem találkoztam még: selymes, szinte krémes, az átlagnál jóval kevésbé porzik (köszönhetően a sok szilikonszerű összetevőnek, bizonyára).
Ami a legjobb: pofonegyszerűen satírozható! Ezért kezdőknek is szuper választás szerintem, akkor is, ha az élénk színvilág elsőre brutálnak tűnik, mert tényleg igazán könnyű eldolgozni.
Nagyon remélem, hogy a márka megtartja ezt a szuper formulát, és jövőben hűvösebb tónusú színösszeállításokkal is előrukkol; én gondolkodás nélkül lecsapnék rájuk.

Update: végül megváltam tőle, mert az intenzív meleg színek nem az én világom.

Britney Spears Midnight Fantasy

Britney Spears Midnight Fantasy
2019. február 15.

1ml-s mintám törötten érkezett az N betűs webshopból, szerencse, hogy nem metéltem el az ujjam vele... No de ugorjunk. Ez az illat tinikorom két kedvenc parfümjének hibridje lehetne. Szilvás Avon Scentini + egy bizonyos Madonna Tatttoo EDT (nagy fájdalmamra, ez utóbbiról a kétes kinézetű ebay hirdetéseken kívül semmi infót nem találok azóta sem). Lédús szilva és cseresznye, egyszerűen imádom! Sajnos nem tartós, pár óra múlva már csak egy alig érzékelhető vaníliás derengés marad belőle, ennek ellenére lecsaptam egy üvegre itt KM-en, mert annyira finom.