KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

silver

Regisztráció dátuma: 2013. március 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. március 14.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

MakeUp Revolution Pro HD Amplified 35 Paletta - Dynamic

MakeUp Revolution Pro HD Amplified 35 Paletta - Dynamic
2018. október 14.

Frissítve a véleményemet, azt kell mondanom, hogy lényegében egyetlen problémám van a palettával: a mérete. Nekem személyesen nem praktikus ez a hatalmas méret.

Mikor kézhez kaptam ezt a palettát, az első és legnagyobb meglepetésem az volt, hogy mekkora. Nem is gondolná az ember az online fotók alapján, de a MUR Pro HD 35 Amplified paletták valamiért nagyon nagyok (kb. 22x14 cm), sokkal nagyobbak, mint a márka összes többi palettája, és a panek mérete is nagy (mint egy húszforintos).

Túlnyomórészt barnákból és mályvás színekből áll, a hétből csak egy oszlop az, ami úgy _tényleg_ lilákat tartalmaz, de azok között pl. egyáltalán nincs matt. Sok hasonló tónusú barna van, ezek helyett jobban örültem volna több satírozószínnek. A mályvák csodaszépek. Matt ill. selyemfényű textúrájú is van köztük, és szuperül működnek. A jobb szélső sorban vannak a lilák, amelyek mind shimmerek, ezek elég jól pigmentáltak, intenzívek. Van köztük ezenkívül egy duokróm pinkes szín kékes fénnyel, ami nem annyira intenzív. Van egyetlenegy, teljesen használhatatlan matt lila, ami bőrrel érintkezve nagyon fura, fakó, maszatos kék elszíneződést ad és csak befogja a bőrt, ezt az egyet tényleg nem tudom hova tenni.

Essence Colour Up! Shine On! Ajakrúzs

Essence Colour Up! Shine On! Ajakrúzs
2018. október 12.

Update: úgy látom, ki fogják vonni ezt a termékcsaládot, vagy legalábbis néhány árnyalatot :(

Ezek a rúzsok nagyon emlékeztetnek a Catrice rég kivont Ultimate Shine Gel Lip Colour (vagy valami hasonló) rúzsaira. Könnyed formula, szuperül hidratál, vizes fény, nagyon kényelmes viselni, az íze is kellemes. Valamennyire lehet építgetni, de ne számítsatok extrém pigmentált színekre.

Jó pár árnyalatot beszereztem, ami a rúzsokat illeti, ez a fajta formula az örök kedvencem, nagyon elégedett vagyok vele.

- 01 polished stone: A legvilágosabb szín, szürkés árnyalat, és az egyetlen, amire azt mondom, hogy inkább ne, mert nagyon sápaszt. Az essence honlapján már nincs is fent.
- 04 fudgesicle: Világos taupe/barna, nagyon jól tud kinézni, épp, hogy egy leheletnyivel több színt ad annál, mintha csak egy ajakápolót kentem volna fel.
- 05 spicy latte: Egyértelműen barna szín, az egyik kedvencem.
- 10 rosey glitz: Ugyanaz a koncepció, rózsásabb tónusban.
- 11 crème brûlée: Ez! Ez a kedvencem. "My lips but better" szín, napi rendszerességgel használom. Valahol félúton van a spicy latte és a rosey glitz között.
- 12 behind the scenes: Kicsit intenzívebb bogyós szín.

Yamuna Hidratáló Arctej

Yamuna Hidratáló Arctej
2018. október 12.

A koncepció tetszik, kellemes az állaga és az illata, használat közben nem irritálta bőröm. Viszont nem vált be, mert apró pattanásokat okozott. Beletelt 1-2 hétbe, mire egyáltalán rájöttem, hogy valószínűleg ez a termék a ludas. Egész pontosan a szalicilsavra gyanakszom (korábban próbáltam más fajta szalicilsav tartalmú kozmetikumot, amitől szintén kipattogtam, azóta kerülöm az ilyesmit). A tanulság: mindig csekkoljátok az összetevőket, akkor is, ha KM boxban jön a termék.