KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

silver

Regisztráció dátuma: 2013. március 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 14.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Douglas Petite Eye Love Palette

Douglas Petite Eye Love Palette
2018. december 11.

Elcsábultam - hiba volt. Annyira cuki ez a paletta, de botrányos minőségű. Szörnyen gyengén pigmentált, foltos, játéksmink minőség. Nem ajánlom.

Zara Nuit EDT

Zara Nuit EDT
2018. december 11.

Be kell látnom, hogy a Zara parfümök és én nem illünk össze. Biztos szerepet játszik, hogy vidékről nehezebb hozzájutni, talán túl magasak voltak az elvárásaim.
Kicsit fásabb és púderesebb, mint amire számítottam, de nagyon kellemes, őszies illat.

Itt vettem, feltettem eladásra.

Trend It Up Eyeppearance Szemhéjpúder Paletta

Trend It Up Eyeppearance Szemhéjpúder Paletta
2018. december 11.

Nem fém panekben vannak a színek, hanem közvetlenül a műanyag csomagolásba vannak préselve (ami önmagában nem lenne baj, volt már palettám ilyen konstrukcióval) - de ezt sikerült annyira szarul kivitelezniük, hogy a szemhéjpúderek egyben KIESNEK a helyükről. Az én palettámban 6 színből 4(!) mozdult el annak a hatására, hogy kinyitottam a palettát. Ebből kettőt sértletlenül (pff) vissza tudtam pöckölni a helyére, kettő pedig az ölembe potyogott. Update: a boltban nagyon segítőkészek voltak és kicserélték - az új stabil, de azért óvatosságra intek mindenkit, hogy csekkolja le (nyissa ki) a palettát, még mielőtt elhagyja az üzletet, nehogy úgy járjon, mint én. Az mindenesetre biztos, hogy ez a paletta kis mérete ellenére utazáshoz teljesen alkalmatlan.

Nekem a 030-as összeállítás (rózsás) van meg. A színek: egy fényes, rózsaszínes tónusú highlight; matt rózsás/mályvás/nude; irizáló arany-halványrózsaszín; matt fekete apró arany csillámokkal; szatén bordós mályva; matt sötétlila (inkább szürkés). Gyönyörű szépek, de nem túl erősen pigmentáltak.

Összességében nem ajánlom.