KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

siss

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Naturland Levendula Illóolaj

Naturland Levendula Illóolaj
2019. január 16.

Már nem emlékszem mire vettem,nemrég találtam meg,lejárt a szavideje is. De nehogymár kidobjam! Ugyanolyan illata van mint eredetileg,semmi baja nincs. Samponba csepegtetek párat és rajtahagyom a habot a fejemen egy ideig,hasson csak. Erősíti a hajgyökereket,jó hajhullásra,frissíti a fejbőrt stb. Most önmagában használom,de kevertem már rozmaring illó mellé is,szintén samponba. Amióta a gyömbéres fejbőrfújkodás mellé használom ezeket az illókat mosáskor,azóta elkerül a tavaszi-őszi hajváltás. Csak annyi jön ki amennyi fésülködésnél eltávozik,ezen kívül nem hajas a ruhám. Hurrá!

Balea Hidratáló Hajápoló Tej Mangó Illattal

Balea Hidratáló Hajápoló Tej Mangó Illattal
2018. október 31.

Finom illat,szép összetevők,könnyű állag és ennyi a pozitívum. Nyárra vettem,hogy majd a hőségben ezzel kenegetem a hajam,hát nem jött össze. A legkisebb mennyiségtől is tincsekben összeálló,nem puha hajam lett,nehezen is szívódott be. Kidobni nem akartam,így hajmosásra használtam el. A vizes hajon krémes "habja" lett,abszolút alkalmas volt hajmosásra,még tisztított is. Cserébe mondjuk hamarabb kellett mosni,de legalább pikkpakk elfogyott.
A L'Oreal kókuszolajos balzsamját bezzeg egész nyáron itta a hajhosszom szárazon,pedig olaj+szilikon is van benne,mégse volt zsíros. Ki érti ezt?

L'Oreal Paris Elseve Huile Extraordinarie Coco Balzsam

L'Oreal Paris Elseve Huile Extraordinarie Coco Balzsam
2018. augusztus 14.

Idei nyár kedvence. Annyira fincsi illata van,mondom ezt én,aki ki nem állhatja a kókuszos kozmetikumokat,de ez az illat..Muszáj voltam megvenni,képtelen voltam a polcon hagyni.
Szilikonmentes balzsamokat használok,mert vékonyszálú a hajam,de ebben nincs elöl a szilikon,nem érzem hátrányát.Sőt,ebben a szárító melegben jól is jön.
Könnyen fésülhető,fényes,puha és fantasztikusan illatos haj. Két mosás között a végekre és a hajhosszra is kenem,csak úgy szippantja befelé és ápolja. Nem lesz tőle zsíros a hajam,nem hagyja kiszáradni.Valóban finoman kókuszdiótól illatozik. A hidratálása megfelelő,amúgy sincs jó minőségű hajam. Az állaga is szuper,lemosni sem nehéz,jól ki tudom öblíteni.
A Tescoban kapható belőle 400 ml-s 1200 ft-ért,ha akciós akkor pedig 900 ft körül le lehet csapni rá. Árban jobban megéri,főleg hosszútávú használatnál vagy ha valakinek sok és hosszú a haja.

66 ÖSSZETEVŐ