siss

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

L'Oreal Paris Elseve Huile Extraordinarie Coco Balzsam

L'Oreal Paris Elseve Huile Extraordinarie Coco Balzsam
2018. augusztus 14.

Idei nyár kedvence. Annyira fincsi illata van,mondom ezt én,aki ki nem állhatja a kókuszos kozmetikumokat,de ez az illat..Muszáj voltam megvenni,képtelen voltam a polcon hagyni.
Szilikonmentes balzsamokat használok,mert vékonyszálú a hajam,de ebben nincs elöl a szilikon,nem érzem hátrányát.Sőt,ebben a szárító melegben jól is jön.
Könnyen fésülhető,fényes,puha és fantasztikusan illatos haj. Két mosás között a végekre és a hajhosszra is kenem,csak úgy szippantja befelé és ápolja. Nem lesz tőle zsíros a hajam,nem hagyja kiszáradni.Valóban finoman kókuszdiótól illatozik. A hidratálása megfelelő,amúgy sincs jó minőségű hajam. Az állaga is szuper,lemosni sem nehéz,jól ki tudom öblíteni.
A Tescoban kapható belőle 400 ml-s 1200 ft-ért,ha akciós akkor pedig 900 ft körül le lehet csapni rá. Árban jobban megéri,főleg hosszútávú használatnál vagy ha valakinek sok és hosszú a haja.

L'Oreal Elseve Fibralogy Hajszálvastagító Balzsam

L'Oreal Elseve Fibralogy Hajszálvastagító Balzsam
2018. augusztus 13.

Szerettem,újravettem,most is van itthon belőle. Vastagabb hajszálaim mondjuk nem lettek,de a vékonyszálú hajamnak mégis jó állagot adott. Csak hajhosszra teszek balzsamot,így nekem nem zsírosított.Puha,könnyen fésülhető tőle a haj. Az illata az elején nem tetszett,aztán megszoktam és azóta kellemes.Könnyed,selymes állagú balzsam. A Tescoban akciósan 900 ft-ért ki lehet fogni a 400 ml-s flakont,így jobban megéri árban hosszú távú használatnál vagy ha valakinek hosszú és sok haja van.

Cien Babaápoló Habfürdő

Cien Babaápoló Habfürdő
2018. július 13.

Én tusfürdőként használom,szivaccsal tökéletesen habzik. Arcmosásnál,kézmosásnál viszont nem lesz habja,hanem olyan krémessé válik. Mondjuk nekem itt nem is hiányzik a hab,mert könnyebb lemosni. Jól,de kíméletesen tisztít,miközben nem szárít,nem irritál,nem csíp. Friss,üde bőrérzetet ad. Azért ezt vettem tusoláshoz,mert ebben kettővel kevesebb tisztítóanyag van mint a pumpás mosakodóban,féltem,hogy az esetleg szárítani fog.
Imádnivalóan finom illata van,szuper összetevők és árban sem drága. Tökéletes kis termék,már másodjára vettem meg. Ajánlom!

64 ÖSSZETEVŐ