KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

siss

31905 pont

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

31905 pont

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Fa Fiji Dream Tusfürdő

Fa Fiji Dream Tusfürdő
2018. február 16.

Fincsi illatú egyveleg,de nem mondanám kifejezetten dinnye íz illatnak. Kellemes gyümölcsös,szeretem. Olyan semmi nagy extra,de mégis jó.
A Balea,Isana görögdinnye illatú tusfürdőinek nyomába se ér.
Amúgy jól habzik,nekem kell utána testápoló,mert picit húzódik a bőröm utána. Ha kézmosásra használom valameddig megmarad az illata,de engem ott is szárít kissé. Gusztusos a csomagolása,olyannyira,hogy akárhányszor kézbeveszem,rajta azokkal a szeletekkel a háttérben,dinnyét akarnék enni. Pedig az még odébb van. Miért télvíz idején kellett kiadni? Tiszta kiszúrás. Oké,épp azért,hogy színt vigyen a szürkeségbe,de mégis na.
Intenzívebb illatokra,nagyobb durranásra számítottam. Az ananászos felettébb gyenge,a mangóshoz még nem volt szerencsém.

Fa Hawaii Love Tusfürdő

Fa Hawaii Love Tusfürdő
2018. február 16.

Hát,ez szerintem elég gyengusz lett. Ananász illata nulla,inkább olyan édes cukorszirupra hasonlít. Kaptam,magamtól meg sem vettem volna,annyira semmitmondó illata van. Mindegy,majd elfogy valamire. Annyira nem rossz,de abszolút feledhető darab nálam. Jól habzik ez is,de engem szárít,kell mellé testápoló.Csalódás,mert intenzívebb,trópusibb kollekcióra számítottam,de nagyon nem az. A mangóshoz még nem volt szerencsém,hát kíváncsi leszek.

Balea Trockenshampoo Sweet Melon

Balea Trockenshampoo Sweet Melon
2018. január 20.

Upd. Amennyire szerettem,mára annyira utálom. Iszonyúan zavaróvá vált az illata,állandóan azt érzem magamon,se sprayt,se parfümöt nem lehet használni mellette mert nem fér el egymás mellett. Még este is,sőt másnap is árad a fejemről a szaga és igen,a vége felé már nekem is olyan mint egy ócska wc spray,ahogy előttem is írja valaki. Mellesleg szárít mint a dög,ezt is meguntam,hogy ha hozzáérek a hajamhoz tök száraz és sprőd.
A kezemre vágok,ha mégegyszer fújós szárazsampont veszek.
A hintőpor a legjobb,puha marad tőle a hajam,nem szárítja,nem lesz szálkás és még a zsírt is felszívja. Ja,és nem bűzölgök tőle. Irtó kellemes textúrát ad,volt aki megkérdezte mit használok,mert kifejezetten jó a hajam. Maradok annál.

Én imádom!A hatását és az illatát is.Vonatkoztassunk el a dinnye illattól,mert az nincs neki.Picit édeskés,de leginkább olyan mosópor illata van. Meg-megcsap napközben,ez pont elég.
Összetételre ugyanaz mint a világos hajra való Balea (előtte azt használtam),de ezt jobban szeretem az illata miatt.Kétszer mosok hajat egy héten,kevés és rettentően vékonyszálú hajam van,emiatt nálam alapkellék a szárazsampon.Van különbség a vele vagy nélküle állapot között.Amikor zsírosodni kezd akkor fújom,így felszívja és utána már nem engedi gyorsan lezsírosodni.4-5 napos hajam is még simán vállalható.Nyilván szárítja a hajat valamennyire,de melyik szárazsampi nem?Sötétbarna hajamon is jól el tudom dolgozni.
A flakonjára öröm ránézni.599 pénzért vettem.A tropical coconut társa viszont érdekes módon egy százassal drágább ennél. :o

55 ÖSSZETEVŐ

Sodium Cocoamphodiacetate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen