KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

siss

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Cien Babaápoló Habfürdő

Cien Babaápoló Habfürdő
2018. július 13.

Én tusfürdőként használom,szivaccsal tökéletesen habzik. Arcmosásnál,kézmosásnál viszont nem lesz habja,hanem olyan krémessé válik. Mondjuk nekem itt nem is hiányzik a hab,mert könnyebb lemosni. Jól,de kíméletesen tisztít,miközben nem szárít,nem irritál,nem csíp. Friss,üde bőrérzetet ad. Azért ezt vettem tusoláshoz,mert ebben kettővel kevesebb tisztítóanyag van mint a pumpás mosakodóban,féltem,hogy az esetleg szárítani fog.
Imádnivalóan finom illata van,szuper összetevők és árban sem drága. Tökéletes kis termék,már másodjára vettem meg. Ajánlom!

Palmolive Gourmet Berry Delight Krémtusfürdő

Palmolive Gourmet Berry Delight Krémtusfürdő
2018. március 7.

Nagyon jó! Mint egy erdei gyümölcsös joghurt. Krémes,sűrű és szuper fincsi illata van. Jól habzik,egy élmény vele fürdeni. Imádom a lilát,ez pedig kívül-belül az.
Ajánlom,próbáljátok ki!

Fa Fiji Dream Tusfürdő

Fa Fiji Dream Tusfürdő
2018. február 22.

Fincsi illatú egyveleg,nagyon tetszik. Nem kimondottan görögdinnye,olyan semmi nagy extra,de mégis jó.
A Balea,Isana görögdinnye illatú tusfürdőinek nyomába se ér.
Kifejezetten jól habzik,kevés is elég belőle. De nekem kell utána testápoló,mert picit húzódik a bőröm utána. Ha kézmosásra használom valameddig megmarad az illata,de engem ott is szárít kissé. Gusztusos a csomagolása,olyannyira,hogy akárhányszor kézbeveszem,rajta azokkal a szeletekkel a háttérben,dinnyét akarnék enni. Pedig az még odébb van. Igazából még jobb lesz használni majd ha jön a meleg,de eszem ágában sincs félretenni. Tuti újraveszem,imádom az illatát.
Intenzívebb illatokra,nagyobb durranásra számítottam egyébként. Az ananászos felettébb gyenge,a mangóshoz még nem volt szerencsém.

62 ÖSSZETEVŐ