KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

siss

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Dove Cream Oil Fine Silk Krémszappan

Dove Cream Oil Fine Silk Krémszappan
2017. november 11.

A Silk Cream Oil változatát használtam,3x újra is vettem.A két szappannak szinte ugyanaz az illata,csak intenzitásban különböznek,szerintem.A másik legjobb illatú Dove szappan.Könnyen habzik,jó krémes,de picit szárít,nekem kell mellé testápoló.A dobozában tárolom,a legvégéig el tudom használni,icipici darabka marad csak meg.

Balea Trockenshampoo Sweet Melon

Balea Trockenshampoo Sweet Melon
2017. november 11.

Én imádom!A hatását és az illatát is.Vonatkoztassunk el a dinnye illattól,mert az nincs neki.Picit édeskés,de leginkább olyan mosópor illata van.Nekem tetszik.Enyhe illat amúgy,csak akkor érződik ha hajolj bele a hajamba van.Aki megteszi,szerinte kellemes illatú a búrám.Lágyan meg-megcsap napközben,ez pont elég.
Összetételre ugyanaz mint a világos hajra való Balea (előtte azt használtam),de ezt jobban szeretem az illata miatt.Kétszer mosok hajat egy héten,kevés és rettentően vékonyszálú hajam van,emiatt nálam alapkellék a szárazsampon.Van különbség a vele vagy nélküle állapot között.Amikor zsírosodni kezd akkor fújom,így felszívja és utána már nem engedi gyorsan lezsírosodni.4-5 napos hajam is még simán vállalható.Nyilván szárítja a hajat valamennyire,de melyik szárazsampi nem?Sötétbarna hajamon is jól el tudom dolgozni.
A flakonjára öröm ránézni.Bár nem limitált,de betáraztam jópár flakonnal és amíg kapható maradok ennél.
599 pénzért vettem.A tropical coconut társa viszont érdekes módon egy százassal drágább ennél. :o

Balea Rose Elegance Testápoló

Balea Rose Elegance Testápoló
2017. november 6.

Illik rá a leírás,valóban édes és virágos illata van.Rózsának annyira nem mondanám,de nagyon kellemes,érződik a háttérben a guava gyümölcsössége is.Szokásos tubusos krém állag,könnyen beszívódik,nem ragad és puha,hidratált bőrt eredményez.A csomagolás is nagyon elegance. :) Próbáljátok ki!

52 ÖSSZETEVŐ