KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

siss

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Palmolive Gourmet Berry Delight Krémtusfürdő

Palmolive Gourmet Berry Delight Krémtusfürdő
2018. március 7.

Nagyon jó! Mint egy erdei gyümölcsös joghurt. Krémes,sűrű és szuper fincsi illata van. Jól habzik,egy élmény vele fürdeni. Imádom a lilát,ez pedig kívül-belül az.
Ajánlom,próbáljátok ki!

Fa Fiji Dream Tusfürdő

Fa Fiji Dream Tusfürdő
2018. február 22.

Fincsi illatú egyveleg,nagyon tetszik. Nem kimondottan görögdinnye,olyan semmi nagy extra,de mégis jó.
A Balea,Isana görögdinnye illatú tusfürdőinek nyomába se ér.
Kifejezetten jól habzik,kevés is elég belőle. De nekem kell utána testápoló,mert picit húzódik a bőröm utána. Ha kézmosásra használom valameddig megmarad az illata,de engem ott is szárít kissé. Gusztusos a csomagolása,olyannyira,hogy akárhányszor kézbeveszem,rajta azokkal a szeletekkel a háttérben,dinnyét akarnék enni. Pedig az még odébb van. Igazából még jobb lesz használni majd ha jön a meleg,de eszem ágában sincs félretenni. Tuti újraveszem,imádom az illatát.
Intenzívebb illatokra,nagyobb durranásra számítottam egyébként. Az ananászos felettébb gyenge,a mangóshoz még nem volt szerencsém.

Fa Hawaii Love Tusfürdő

Fa Hawaii Love Tusfürdő
2018. február 16.

Hát,ez szerintem elég gyengusz lett. Ananász illata nulla,inkább olyan édes cukorszirupra hasonlít. Kaptam,magamtól meg sem vettem volna,annyira semmitmondó illata van. Mindegy,majd elfogy valamire. Annyira nem rossz,de abszolút feledhető darab nálam. Jól habzik ez is,de engem szárít,kell mellé testápoló.Csalódás,mert intenzívebb,trópusibb kollekcióra számítottam,de nagyon nem az. A mangóshoz még nem volt szerencsém,hát kíváncsi leszek.

59 ÖSSZETEVŐ