KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

skin

Regisztráció dátuma: 2013. május 12.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. május 12.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Chanel Gabrielle EDP

Chanel Gabrielle EDP
2018. május 19.

Sajnos a Chanel-hez képest gyengécske karakter mentes illat. Az elején már-már citrusos ami halványan meg is marad ,de ez nem kerekedik felül a virágokon. Lehet hogy túl sokat vártam tőle a márka alapján , az elődökhöz hasonlítva már nincs akkora kaliber. Egyébként kellemes a tartósságát illetően ne számítson senki egy Allure vagy No5 színvonalra annyit nem tud. Nem utasítanám vissza,de ha valaki csak úgy mutatná mint egy illatot nem biztos ,hogy Chanel-re tippelnék. Leszögezem nem rossz az üvege csodás letisztult forma.

Update: azt hittem velem vagy az én szaglószervemnel van baj. Ahogy látom más sem találja túl tartósnak ezt az illatot,hogy még egy drogériás parfüm is kenterbe veri ebben a tekintetben az már durva hiba egy ilyen árkategóriánál.

Update #2: 30 fokban rajtam valami hihetetlenül finom lesz. Egy fehér vászon ing egy feszes kék farmer és ez. Lányok ,a legjobb kombináció! Krémes enyhén citrusos amitől egyben nem is nehéz és a jázmin finoman bebólint amitől olyan boldogságillata lesz. Komolyan elgondolkodtam egy teljes üvegen. A tartósságán is növelt a forróság azt kell mondjam rafinált kis parfüm ez.
Megkövetem Chaneléket.

Bourjois Le Duo Blush

Bourjois Le Duo Blush
2018. május 16.

Tömény csillám! Számomra ez negatívum,mert mindenhol ott lesz ha megérinted az arcodat.
Diszkógömb effekt. Nem értem kiket célzott ezzel még a Bourjois. Nagyon nem....

Update:

Ritka hogy ilyenre vetemedek ,de fel kell értékelnem. Ugyanis sikerült a J-napokon kifogni egy olyan tesztert amit ki tudja hányan kipróbáltak már.
Így történhetett,hogy egy olyan mintával találkoztam amibe valaki csillámos ujjal nyúlt valószínűleg egy másik teszterből így ráragasztva millió apró csillámot . Ezért találtam én förtelmes diszkógömbnek.Ma sikerült egy látszólag tiszta tesztert kifogni és nagyon szép pirosítót láttam amiben azért látható csillám ,de nem estek vele túlzásba.A kontúr dolgot nem igen értem ugyan,mert én arra szeretem a matt
dolgokat. Nyárra tökéletes lehet,az illata pedig nagyon finom !

Catrice Blush Flush Ombré Pirosító Paletta

Catrice Blush Flush Ombré Pirosító Paletta
2018. május 14.

A csomagolásról eszembe jutott a gyermekkoromból a kacsintós pénztárca.
Én egy Notinós vásárlás alkalmával láttam meg és vásároltam meg de hétvégén már láttam egy-két Catrice pulton is . Az enyém a rózsaszínű változat és csodálkozva olvastam hogy porol mert nem tapasztaltam ilyet.Tetszik ,hogy egyszerre több színű pirosító is kihozható belőle könnyen eldolgozható. Rajtam meglepően tartós egy napot simán kibír. Az enyhe szaténos fénye is mutatós a pofin. A cuki-baba rózsaszíntől a végzet asszonya pirosig -barnáig terjed a skálája . Jó választás lehet ,ha valaki nem akar több pirosítót felhalmozni. Úgy tudom limitált így érdemes hamar beszerezni.

1 MÁRKA