KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

skin

Regisztráció dátuma: 2013. május 12.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. május 12.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Artdeco Claudia Schiffer No Colour Setting Powder

Artdeco Claudia Schiffer No Colour Setting Powder
2018. január 21.

Amióta megjelent használom szinte nap mint nap. Bevallom a Chanel púderemet utasította maga mögé az pedig nem kis befektetés volt mivel nem találtam el a színt elsőre.
Miért szeretem ? Először is mert gyönyörű a csomagolása ezzel a mágneses záródással engem megvettek,annyira nem szeretem a pattintós tégelyeket főleg azokat amikhez kódfejtőnek kell lenni. Stabil záródás a mágnes által így táskába is hordható. Az állaga az amit semmihez nem tudnék hasonlítani talán olyan mint rizspor ami nagyon finomra van őrölve hogy szintec láthatatlan. Nagyon jólesik ha felteszem mert azon túl hogy gyönyörű bőrképet produkál olyan mintha még hidratálna is . Amikor ezt használom nincs este feszülő arcbőr érzetem. Elvileg fényvisszaverő hatása van amitől a bőr esetleges egyenletlenségei kisimultnak látszanak ,üdévé teszi a szem alatti területet is . Nekem ez abszolút favoritom mostanság azt olvastam valahol,hogy olyan mint a Nyx High Definition Finishing púdere.

L' Erbolario Lillà Lillà Orgona Parfüm

L' Erbolario Lillà Lillà Orgona Parfüm
2018. január 19.

Mennyei! Nem tudom szavakba önteni mit érzek a parfüm szépsége megbabonázott letepert. Mintha a májusi éjszakák illatát érezném ,az orgona buja és bódító lehelletét a vágyakkal teli ölelést és csókokat susogó éji langyos szellőt,amint fel-le jár az éjszakában és titkos légyottok cinkosa. Édes , bódító illatköltemény ez a javából a szintetikusság halvány szikrája nélkül. Nem éreztem ennyire finom virágillatú parfümöt még soha. Ahogy megbolondították az édes jázminnal ,de éppen csakhogy ne legyen túl hangsúlyos . Ebben a parfümben az orgona játsza a szólót a többiek csak a harmóniát adják hozzá és kikerekedett belőle egy igazi szerelem szimfónia. Nagyon tartós finomsága ellenére figyelemfelkeltő mégis. A csomagolása pedig igazi luxus érzetet kelt bordó bársony tokot rejt a külső papír doboz ami számomra nem túl szép.

J. Del Pozo Duende

J. Del Pozo Duende
2018. január 13.

Csere útján jutottam hozzá és az első benyomásom nagyon pozitív volt ami azért időközben megváltozott. Szokatlan zöldes illat ,én a frissen vágott fű illatát is felfedezni vélem benne a friss ropogós zöldet. Cseppet kesernyés is bizonyára az ürömtől.Fűszeres ,de nem vad módon .Kifejezetten tavaszi illat ,az olvadó hó illata a a virágzó téli jázminnal igazi különlegesség .

1 MÁRKA