KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

skorpió

Regisztráció dátuma: 2013. január 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. január 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Ebelin Ecsettisztító Folyadék

Ebelin Ecsettisztító Folyadék
2014. november 14.

Már nézegetem egy ideje, csak eddig nem volt kapható. Most viszont kettőt is vettem!
Nekem is vegyesek a tapasztalataim.
Azt tapasztaltam, hogy a puhább, duci púder és pirosító ecsettel nem boldogul. Olyan kis ázott verebek lettek az ecseteim, emiatt nem is igazán mertem teljesen átáztatni, lehet az volt a baj. Az biztos, hogy a púdert meg sem moccintotta a szálak között. Olyan, mintha nem bírna el a sűrű szőrrel! Ezekre az ecsetekre marad a régi samponos módszer a hosszú, egy napos száradással.
A lapos, tömöttebb ecsetekre azonban nagyon bevált! Az anyagok között én nem vettem észre különbséget. Akár folyékony alapozó, krémes korrektor, szemhéjpúder, krémes szemhéjárnyaló, nekem ezekből a fajta ecsetekből mindent szépen kihoz! Ahogyan az a leírásban van! Ráfújok, törlök, fújok, törlök, és tiszta az ecsetem! Nagyon jó, hogy akár sminkelés közben is tisztítható, mert pillanatok alatt megszárad! Több színű szemsminknél néha nem ártana, ha több ecsetem lenne, ezért nagyon örülök annak, hogy tisztítás után szinte azonnal használható! Az illata nem túl erős, kellemes.
Erős négyes, mert ugyan nem mindenre jó, de amit megtisztít, azt villámgyorsan teszi!

Crystal Nails Super Shine Optic Crystalac

Crystal Nails Super Shine Optic Crystalac
2014. november 13.

Eredetileg a fixálásmentesség miatt vettem ezt meg. A sárgulásmentesség eddig nem volt cél, mert ritkán hordok addig manikűrt, amíg lenne ideje besárgulni. Talán az egyenletes színelváltozás miatt eddig fel sem tűnt a változás.
Most azonban az egyik egyszerű francia manikűröm unalmasságát megtörve a mutató-, és a gyűrűs ujjamra mintát festettem. A többi ujjamon maradt az eredeti fixált réteg másik fedőlakkal és a hófehér véggel, de a mintázott ujjakon kipróbáltam ezt a kis csodát! Elképesztő volt a különbség! Biztos vagyok abban, ha nem egymás mellett vannak a különbözően fedett ujjaim, akkor fel sem tűnik, de így megdöbbentő dolgot tapasztaltam. Kb. 10 nap után enyhén besárgultak a másik fedőlakkal fedett körmeim, míg a mintázott ujjakon lereszeléskor is vakító fehér maradt a francia vég. Nem volt ijesztő a sárgaság, de éppen elég eltérés volt ahhoz, hogy ez a fedőlakk bizonyítani tudjon!
Maximálisan betartja, amit ígér!
Újravevős lesz, ha elfogy, ami reményeim szerint sokára következik be, hiszen nagyon vékony rétegben kell felvinni.
Up: Mivel fixált felületre kell kenni, gondoltam egy merészet, és sima, csontszáraz körömlakk fölé tettem a tartósság érdekében. Nem húzta össze a lakkot, nem kente el a mintát, nem vált fel, gyönyörűen megkötött UV lámpában. Tartósság tekintetében még nem tudok nyilatkozni, de majd megírom.

One Step Crystalac

One Step Crystalac
2014. november 10.

Nagyon szeretem a márka termékeit, ezért is próbáltam ki bátran ezt a verziót. Gondoltam, ha sürget az idő, akkor remek megoldás lesz!
Nagyon akartam szeretni, de nekem csalódás volt. Van már némi tapasztalatom más gél lakkokkal, így nem hiszem, hogy bennem van a hiba. Ugyanolyan életvitel mellett máskor lereszelésig makulátlan állapotban marad a manikűr. Két gyönyörű csillámos színt vettem, a fedésük 2 rétegben tökéletes. Valóban nagyon egyszerű és gyors a használata, de a tartósság nem az erős oldala. Úgy érzem, az egy lépéses használat a minőség rovására ment. A köröm élén nagyon megkopott 2 hét alatt. A gyűrűs ujjra került festett minta, amelyet 2 vékony réteg (CN) fedőlakkal fedtem, itt tökéletesen hibátlan maradt a lakkozás. Azonban a többi körmön csúnya kopást tapasztaltam. Az élzárásra odafigyelek, lepattogás sehol nem volt, csak kopás. Igaz, nem volt kímélve, hiszen rengeteg kézmosást, kézfertőtlenítést, házimunkát kapott, de én ezért az árért magasabb minőséget vártam volna el. Maradok a 3 lépéses gél lakkoknál.
Sajnálom CN, de ez most csak 3 csillag. :(

2 ÖSSZETEVŐ