KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

sky

Regisztráció dátuma: 2014. január 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. január 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

L'Oreal Paris Voluminous Lash Paradise Szempillaspirál

L'Oreal Paris Voluminous Lash Paradise Szempillaspirál
2017. október 13.

Yippie - Sikerült szert tennem Németországban egy nem! vízálló példányra 11 EUR-ért. :)
Ott Paradise Extatic néven fut, összetétel megegyezik, csomagolás szintén rózsaarany, kicsit más a felirat - design.
Mind csomagolásban, mind hatásban Too Faced - Better than Sex másolat, talán? picit nagyobb a kefe érzésem szerint.
Tény, hogy drogériás szinten kifejezetten jó termékkel rukkoltak ki, szépen hosszabbít, dúsít, ível, kiemeli a pillákat, abszolút hozza, amit ígér ezen a szinten, az ára roppant kedvező egy high-end termékhez képest.
De... óvatosan kell adagolni, az egyszer mártott kefével ha harmadszorra is átfésülöd a pillákat, bizony póklábas lesz.
Az anyag merevre szárad (szemüvegeseknek semmiképpen nem ajánlanám emiatt), így aki nem szereti eme érzést, hogy betonkemény, rigid pillái lesznek, az ne vegye meg.
Erősen pigmentált, koromfekete, ebben nincs hiba, a festék állaga nekem megfelelő.
Nekem személy szerint ez a kefe nagy, sajnos sokszor összemaszatolom a kész festést a szemhéjon vele, de ez lehet az én bénázásomnak is betudható. Az már egyéni preferencia, hogy a negatívumok (sok anyag a kefén, merev pillákat ad, 5-6 óra után erősen elkezd leperegni és sajnos nagy darabokban, így az arra érzékenyeknek irritálhatja a szemét;) kinek zárják ki az újravevős kategóriából.
Próbát megért, de nem high-end helyettesítő.
Ha éppen nem lenne pénzem egy drágábbra, igenis jó szolgálatot tud tenni, mint átmeneti darab...

Diptyque Paris Philosykos

Diptyque Paris Philosykos
2017. szeptember 11.

Hosszú ideig piszkált a kisördög miatta, így első körben mintavétel történt.. Amióta a Guerlian Iris-Figue-t kivonták, keresem-kutatom a fügés illatokat, eddig sajna kevés eredménnyel. A gyümölcsös, érett fügés, gourment fajtát nyomozom, de sehol semmi. Na de majd ő... Első illatolásra friss fügelevelek szétmorzsolva kézben, egy mediterrán estén sétálva a gyümölcsösben. Leszögezném, mennyei illat... A páromon... aki férfi.
Rajtam sajna csak a zöldes jegyek, fügelevelek, cédrus dominál, a kókusz nem jelenik meg, se a friss gyümölcs.
De rajta minden és egy pillanatra sem nőies, igazi nyárvégi-őszi férfiillat, nyálcsordító... :)))) Meg is leptem vele.
Nekem nem való, nőként nem viselném, de a vőlegényemen igen nagy lelkesedéssel szagolgatom (shyface).

Diptyque Paris Do Son

Diptyque Paris Do Son
2017. szeptember 10.

Rafinált kis darab a szentem. Ritka olyan szempontból, hogy tényegesen állandóan változó parfüm, nem egy kifújtam, 10 perc után "úgy maradt", darab. Pedig nehezen hittem volna, hogy minden összetevő ennyire érezhető benne külön-külön is és élethűen. Az elején roppanós, friss, picurkát borsos (amit annyira nem szeretek... de itt pont annyi, hogy érdekessé válik és nem zavaróvá), zöld jegyekkel indít rajtam, majd leszáradással kezdi nyitányát egy erős tearózsás illat. 15-20 perc múlva előbújik a tubarózsa, és édesedik, fűszeresedik, követeli a figyelmet. Eső utáni tearózsa-illat és este, frissen kinyílt tubarózsa harcol, hol egyik, hol másik -kerülve fölénybe. Majd lassan előbújik egy sós tengeri illat, a tubarózsa győz, a pézsma fűszeres, meleg, édes illata beköszön, kíséri eme kettőt, és krémes, lágy fehérvirág illatban teljesedik ki, amiben ott az óceán és picit a fülledt monszun egy esti virágoskertben. Lassan púderesebbé válik, édessége mélyül, de sosem émelyítővé. A három "végillat" végig együtt balanszíroz, fantasztikus kompozíció. Szerintem ez egy nászút illat. :))))). Erotikus, édes, szexuális, mégis képes friss maradni. Mivel tartóssága rajtam közepes (hüpp) 3-4 óra után teljesen elillan, illetve egy óra után bőrközelivé válik, sillage-a 3 méteren belüli marad szerintem. Vettem egy nagyobbat.:)) Önindoklás: Főleg most őszre, télre milyen szuper lesz, ahol kell az a plusz édesség, melegség már, de nem fulladnék bele egy tömjénes, aoud-os, dohányos, kakaós, vattacukros. etc illatba.) Muszáj volt... Imádandonátor. :)

1 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ