KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

slytherclaw

Regisztráció dátuma: 2016. november 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. november 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Balea Med Ultra Sensitive Sampon

Balea Med Ultra Sensitive Sampon
2018. december 16.

Nagy reményeket fűztem ehhez a samponhoz az itt olvasottak alapján, de csalódnom kellett. Nem nagyon problémás a fejbőröm, csak gyorsan zsírosodik, viszont hajlamos kiszáradni a durvább samponoktól. A helyzeten semmit sem javított, sőt. Két használat után kisebesedett a fejbőröm, ráadásul már az első nap után úgy néztem ki, mint akit nyakon öntöttek egy vödör olajjal (két-három naponta mosom amúgy a hajamat).
Az illata nekem műanyagos, habzani szinte nem is habzott. Harisnyamosásra használtam el végül, arra jó volt.

The Body Shop Peppermint Candy Cane Kézkrém

The Body Shop Peppermint Candy Cane Kézkrém
2018. december 6.

Fájó szívvel adok neki négy csillagot, mert ugyan az illata egy csoda, nekem sajnos a kezemre kevés. Gyorsan beszívódik viszont és nagyjából két kézmosásig finom puha is utána a kezem. Nyáron valószínűleg jobban fog teljesíteni, ha marad belőle addigra.

The Body Shop Peppermint Candy Cane Testvaj

The Body Shop Peppermint Candy Cane Testvaj
2018. december 6.

Először a kézkrémet vettem meg és teljesen beleszerettem az illatba, úgyhogy végül megvettem a testvajat is. Sosem volt még TBS testvajam, valahogy eddig elkerültem őket, de nem csalódtam. Télen eléggé ki tud száradni a bőröm, ilyen húzódósan-kényelmetlenül-nagyon, de már az első használat után éreztem a megkönnyebbülést és az enyhülést. Nagyon krémes állaga van, jól kenhető és kevés is elég belőle. Gyorsan vettem is még egyet, nehogy véletlenül elfogyjon a tél vége előtt :)
Az illata tényleg csodálatos, mentás-édes (anyukám szerint After Eight-illata van), a csomagolása pedig a Body Shoptól megszokott módon nagyon ízléses.

4 ÖSSZETEVŐ