slytherclaw

Regisztráció dátuma: 2016. november 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. november 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

The Body Shop Banános Testjoghurt

The Body Shop Banános Testjoghurt
2019. február 9.

Karácsony után vettem meg akciósan, azzal, hogy nyárra veszem, de persze nem tudtam megállni, hogy ki ne próbáljam. A mangós testjoghurttól odáig voltam meg vissza, de ettől annyira nem vagyok elragadtatva. Az illata először kókuszos, aztán elég agresszívan banános és egy jódarabig nem is enyhül a bőrön. A hidratáló hatása ugyanolyan jó, mint a mangósnak és végsősoron ezért vettem meg, úgyhogy jóban vagyunk.

The Body Shop Banános Sampon

The Body Shop Banános Sampon
2019. február 9.

Teljesen átlagos sampon, nem árt, de nem is igazán használ. Lehet, hogy csak képzelem, de ha nem használok elég balzsamot utána, akkor a hajam szárazabb és sprőd lesz. Ezt más samponnál nem tapasztaltam ezelőtt. Nekem előszörre műanyagos illata van, aztán hajmosás közben finom banános, de sajnos nem marad meg a hajban.
Összességében nem egy rossz sampon, de újravenni nem fogom, keresem tovább az igazit.

Burt's Bees Beeswax Lip Balm

Burt's Bees Beeswax Lip Balm
2019. február 1.

Az idei telem felfedezése és az egyik legjobb ajakápoló, amit valaha használtam. Van jól bevált ajakápolóm a Lushtól (Honey Trap), de azt csak reggel és este használom, mert nem akarok piszkos kézzel nyúlkálni bele, úgyhogy valami kabátzsebbe való kiszerelés után néztem. Nagyon jól hidratál, nem szárad a használata mellett cafatosra a szám napközben és még az illata/íze is finom. Nem kell folyton újrakenni, amit díjazok, elég naponta max. kétszer, akkor is, ha sokat vagyok kint. A hatásához mérten nem tartom drágának, szerintem érdemes beruházni rá, mert nem is fogy gyorsan.

4 ÖSSZETEVŐ