KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

slytherclaw

Regisztráció dátuma: 2016. november 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. november 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Lush Snow Fairy Testpermet

Lush Snow Fairy Testpermet
2018. október 11.

Egy csoda ez az illat, én egész évben teljesen függő vagyok tőle és mindig alig várom a karácsonyi szezont, hogy újra feltankolhassak a tusfürdőből és a testkondícionálóból. Amikor megláttam, hogy lehet kapni a testpermetet, rohantam is megvenni és nem kellett csalódnom. Ugyanaz a finom édes illat és végre egész nap érezhetem magamon. Nem kell ezt ragozni, Snow Fairy-illat, eszméletlenül édes és vidám, azonnal jó kedvem lesz tőle. Tartós és viszonylag jó hatósugara van, mert az elmúlt két hétben rengetegen kérdezték, hogy milyen parfümöt viselek.
A flakon az egy rettenet, ahogy az összes testpermetnél, úgyhogy én inkább áttöltöttem 10 ml-t egy kis utazó parfümszóróba és azt használom.

The Body Shop Drops Of Youth Hámlasztó Gél

The Body Shop Drops Of Youth Hámlasztó Gél
2018. október 5.

Először csak mintám volt belőle, de nagyon megtetszett és megvettem augusztusban, mert volt rá 20% kedvezmény. Gyorsan és hatékonyan eltávolítja az elhalt hámsejteket, nagyon szép egységes a használata után a bőröm. Nem szárít, nem irritál egyáltalán. Hetente egyszer használom csak, többet nem igényel a bőröm.
Engem az illata személy szerint ragasztóra emlékeztet, ami nem túl kellemes. Emiatt, és azért, mert gyorsan fogy, mínusz egy csillag.

Lush Lemony Flutter Multipuhító Vaj

Lush Lemony Flutter Multipuhító Vaj
2018. szeptember 16.

Nekem ez az egyik nagy kedvencem, ami nélkül nem szívesen vagyok meg.
Előtte a Burt's Bees körömágybőr ápolóját használtam, de annak nem voltam kibékülve se az állagával, se a hatásával, úgyhogy amikor elfogyott, megvettem ezt. Krémes, könnyen kenhető állaga van, nagyon pici is elég. Esténként szoktam használni lefekvés előtt, általában az egész kezemre. Először belemasszírozom a körömágyaimba, aztán eloszlatom a maradékot a kézfejemen.
Kb. másfél éve használom, egy tégely nagyjából 7-8 hónapig elég. A körmeim nagyon erősek és fényesek a használata mellett.
Az illata pedig egy csoda, engem citromos túrókrémre emlékeztet.

4 ÖSSZETEVŐ