SminkesAnyuci

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Isana Young Tisztítókendő

Isana Young Tisztítókendő
2019. február 3.

Nagyon örülök, hogy megtaláltam ezt a kendőt! Korábban a Gyerekeim popsitörlőjével töröltem le a sminkem, de nagyon nyúzta a bőröm. Ez jobban bevált mert vastagabb és mégis puhább, s egyben nagyon könnyen leszedi a sminket. Minimális égő érzésem van a használata után, de mivel az arclemosás a következő lépés a smink eltávolítása után számomra, így adok cdak 4 csillagot. 10-es kiszerelést vásároltam, de újra fogom venni a 25-öst!

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Serum Synchronized Complex II

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Serum Synchronized Complex II
2019. január 28.

Douglas rendeléshez kaptam ajándékba egy 5 ml kiszerelésűt. Körülbelül 1 hónapja használom, reggel és este kenem efy pumpányi mennyiséget eloszlatva a két szemem alatti részen. Az eredmény lenyűgöző. Ha tehetném, megvenném a teljes kiszerelést mert csodákat művel táplálás tekintetében a szemem alatti száraz résszel.

Oriflame NovAge Hidratáló Szemsmink-Lemosó

Oriflame NovAge Hidratáló Szemsmink-Lemosó
2019. január 27.

update: Igazatok van, tényleg ritkítja a pilláimat, azonnal abbahagytam a használatát, teljesen elszomorít és senkinek nem ajánlom.

Nincs vele gondom, de nem varázsolt el a termék. Közepesen szedi le a szemsminket, át kell törölnöm vele kétszer legalább. Akciósan szívesen kipróbáltam, de nem nyúlok érte minden nap.