KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

SminkesAnyuci

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2018. október 29.

Sajnos nem vált be, mert a világosabb árnyalat is túl sötét nekem, nem tartom higiénikusnak a szivacsos applikátort, nem szárad le szépen a bőrömön, a kattogtatás zavar miközben próbálok némi terméket kinyerni, és véleményem szerint nagyon drága.
Tetszik benne hogy nem illatosított és sajnos ennyi. Úgy tudom elhasználni, hogy a szemem alatti bakingnél ha transzparens púderrel bakingelek, akkor a sötét színt a világos púder szépen kiegyenlíti, de nem vagyok megelégedve a fedésével sem, közepes fedésűnek érzem, viszont a baking rásegít a fedésre, így elhasználom, de csalódott vagyok.

UPDATE
Új felfedezésem, hogy cut crease-hez kiváló, mert csodálatosan szárad, valamint úgy tapad bele a szemhéjfesték, mint egy álom. Egy kicsit megvígasztalódtam, úgy döntöttem, ennek etedményeképpen egy csillaggal megemelem az értékelésem. És valóban 2 új, világosabb árnyalat is elérhető már hazánkban.

I Heart Revolution Fixing Spray

I Heart Revolution Fixing Spray
2018. október 28.

Vaníliás verziót választottam és nagyon szeretem, jól tartja és egységesíti a sminket. A szórófejet viszont nem tudom hozzá használni, mert cseppeket hagy hátra, nem porlaszt tökéletesen Ezért levonok egy csillagot, mert másik flakonban tudom csak használni. Egyébként megéri megvenni mert jó illatú és mindennapos sminkelés mellett egy ekkora flakon nálam fél évig elég.

Tricovel Biogenina 10 mg Tabletta

Tricovel Biogenina 10 mg Tabletta
2018. október 10.

Egy foltban kihullott a hajam a fejem tetején és egy év alatt visszanőtt, miközben folyamatosan szedtem ezt a vitamint. Nagyon bevált nekem, melegen ajánlom.