KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

SophieHarmon

Regisztráció dátuma: 2013. április 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. április 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Manna Teafa Illóolaj - 100% Tisztaságú Hígítatlan

Manna Teafa Illóolaj - 100% Tisztaságú Hígítatlan
2017. október 11.

Én a többfunkciós használhatósága miatt vettem meg. Sminklemosó ecsetemet mosom ki vele úgy, hogy kis edénybe vizet engedek, csepegtetek belőle ezt meg kis sampont, és így kimosom. Szoktam párologtatóba, hogy a levegőbe jutva megölje a mikroorganizmusokat. Ezekről úgy olvastam a neten. Néha pattanásra teszek belőle én is, megbízom ebben a kis csodaszerben, pattanásokra is tökéletes.

Manna Argán Szépségolaj

Manna Argán Szépségolaj
2017. október 11.

A szemkörnyéki ráncok miatt megrendeltem, meg amúgy is szeretek minél több egészséges-természetes dolgot kenni az arcomra. Nekem kábé nem csinált semmit, viszont odaadtam az anyukámnak, és ő oda van érte :) Szóval megérte. A szem alatti sminkmaradványokat lefekvés előtt azért könnyű leszedni vele, és nem aggódom, hogy a bőrömön marad a "sminklemosó", mert úgyis jó a kis ráncocskáim ellen :D

Manna Egészséges Tincsek Szappan

Manna Egészséges Tincsek Szappan
2017. október 11.

A többségében negatív vélemények miatt nem mertem megrendelni, de kaptam termékmintát ajándékba a rendelésemhez, és kipróbáltam. Nekem teljesen jó volt, ugyanúgy meg tudtam mosni vele a hajam, mint a hajsamponnal, nem ragadt össze a hajam, semmi negatív, szépen habzik. Egyébként az Yves Rocher csalános hajsamponját használom már évek óta, szerintem samponok között azért az elég természetesnek számít, és gondolom nem olyan nagy átállás a hajamnak arról a samponról erre a szappanra. Abban viszont nem vagyok biztos benne, hogy gazdaságos, de hát természetes, jó a földnek is, meg nekem is. Azt hiszem :)