KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

souzanna

1955 pont

Regisztráció dátuma: 2016. április 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

1955 pont

Regisztráció dátuma: 2016. április 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Holika Holika Before & After Mask Sheet

Holika Holika Before & After Mask Sheet
2017. szeptember 1.

Nem olyan régen kattantam rá a Holika Holika márkára és maszkjaik különösen izgatták a fantáziámat. Berendeltem gyakorlatilag az összeset, de még nem volt időm mindet kipróbálni, úgyhogy azt hiszem majd mindig frissítgetem a posztomat.

Amit kipróbáltam:

x After Night Overtime - mostanában rengeteget túlórázok, úgyhogy ez pont kapóra jött. A maszkot viszonylag könnyű volt felhelyezni, el lehet úgy simogatni, hogy a légbuborékok eltűnejenek, szépen befedi a tejes arcot. Egyáltalán nem csúszkál, úgyhogy kb. 3 perc után el is felejti az ember, hogy rajta van. Az illata egyszerűen mennyei, Maga a leírás azt ígéri, hogy a túlórázástól kifakult bőrt felfrissíti, élettel telivé varázsolja. Nos, én azt vettem észre, hogy szuper hidratált és selymes lett a bőröm, talán egy kis egészséges fénye lett (de lehet, hogy ezt bebeszélem). Mindenesetre abszolút kellemes élmény volt.

x After Sauna - illatot gyakorlatilag nem éreztem, a felhelyezés pedig sokkal körülményesebb volt. A pórusokat tényleg összehúzta, de pl. nem lett sem simább, sem hidratáltabb a bőröm. Mondjuk nem is ez a funkciója.

x Before Office Attendance - úgy alakult, hogy reggel sietősen indulnom kellett, de hát a képem kritikán aluli volt, így eljött a megfelelő alkalom, hogy élesben próbáltam ki. Simán felhelyeztem a maszkot és visszabújtam az ágyba még 10 percig, amíg fent kellett hagyni. Esküszöm nem tudom megállapítani, hogy én képzelem be, de egyfajta húzó érzést adott a maszk, szabályosan feszítette az arcomat (természetesen nem volt kellemetlenm csak nagyon meglepő). Az illata annyira nem tetszett viszont 10 perc elteltével lehúztam, és az arcom vállalható volt és kifejezetten hidratált is. Nekem bejött, az pedig, hogy csak 10 percig kellett fent hagyni kész áldás, ennyit mindenki tud áldozni magára a cél érdekében még egy sietős reggelen is.

x After Drinking - hajnali 3-kor még volt némi lelkierőm, és felraktam a maszkot. Kellemes érzés volt, az illata enyhe de nyugtató. Ez is egy kicsit húzta az arcomat, de jólesően.

X Before Date - azt hittem, hogy az After Night Overtime-ot semmi nem múlhatja felül, de ennek sikerült. Eszméletlen finom illata van és utána a bőröm egyszerűen elképesztően selymes lett, ami legalább 2 napig kitart. Ez abszolút a kedvencem lett.

x Before Bedtime - az illata hihetetlenül nyugtató, a levendula erősen érezhető. Amúgy a maszk szabályosan folyik az elixírben, még felhelyezés után is csöpögött és folydogált (ez mondjuk annyira nem volt szimpi), viszont kellemesen hidratálta és nyugtatta a bőrömet.

x After Hard Study - ennek van a legkellemetlenebb illata. Az aknés bőröm jól viselte, talán mondhatni, hogy egy kicsit javított rajta is. Nem lesz a kedvencem.

x Before Interview - úgy alakult, hogy volt alkalmam és értelme kipróbálni ezt a maszkot is. Reggel arctisztítás után felraktam 10 percre. Maga az illata semmitmondó, és sajnos azt kell, hogy mondjam a hatása is. Hidratálta valamennyire a bőrömet, tehát könnyebb volt sminkelni, de ezen kívül semmi mást nem vettem észre. Természetesen lehet, hogy ez az én bőrtípusomra nem volt hatással, másoknak működhet.

x After Workout - edzés után otthon felcsatam egyet. A maszk állaga szerintem durvább, mint a többinek, az illata se kifejezetten kellemes, olyan semmitmondó, viszont nagyon jó volt felrakni és kicsit hűsíteni a bőrömet vele.

Holika Holika Baby Pet Magic Mask Sheet

Holika Holika Baby Pet Magic Mask Sheet
2017. szeptember 1.

Nagy rajongója vagyok a márkának, imádom a maszkjaikat. Őszintén szólva, nem voltak nagy elvárásaim, mivel ez a Baby Pet Magic dolog nekem olyan kicsit fura volt, de azért megrendeltem próba alapon az:

x Anti-Wrinkle - PUG-osat. Az első döbbenet már a felbontás után ért, TÉNYLEG egy mopsz arcocska van rányomtatva a maszkra!!!!!! Felrakva egyszerűen HIHETETLENÜL VICCES. Amúgy maga a maszk anyaga sokkal vastagabb, tocsog az elixírben és szépen a helyén marad. Én annyit igazgattam, hogy egy helyen elszakadt, de ez az én ügyetlenségemnek tudható be.
A végeredmény picit sokkolt, gyönyörűen eltüntette a kisebb mimikai ráncaimat. A maszk levétele után egyébként kicsit ragacsos érzete volt a bőrömnek, de szépen megvártam, amíg teljesen beszívja.

x SOOTHING - Cat - A maszk kisebb és ezért könyebben felhelyezhetőbb, mint a kutyusos verziót, nagyon tetszett, viszont kb. 20 perc után olyan érzésem volt, mintha égne a bőröm. Nagyon kellemetlen volt, utána azonnal le is vettem, a bőröm lángvörös volt és egy napig hiperérzékeny. Lehet, hogy valamelyik összetevő nem tett túl jót, de emiatt sajnos elment a kedvem a terméktől.

Beautyblender Liner Designer

Beautyblender Liner Designer
2017. szeptember 1.

Be kell vallanom a sminkelésben a szemem festése a mumus, rettegtem cicaszemet festeni, mert egyszerűen vagy sikerült, vagy nem, és ha sikerült is akkor se volt biztos, hogy a két szemem ugyanolyan lett :D

A celluxos megoldás elrettentett, de abban se nagyon hittem, hogy ezzel a kis izével bármi sikerem lesz, de hát a szükség nagy úr, szóval megrendeltem a liner.designer pro-t.

Az eszköz puha, elasztikus anyagból készült, kézben melengetve tényleg szépen feltapad az arcra. A szemfestéket könnyű felkenni, a cicaszemeket pedig elsőre sikerült tökéletesre elkészítenem. Kicsit hihetetlen, de tényleg.
Eleinte macerás, viszont kis gyakorlással már pikk pakk megy.
Használom még arra is, hogy a szemhéjamat óvjam attól, hogy a szempillaspirál összemaszatolja, akkor is tökéletes.
Egyébként a "tok", amiben található tartalmaz egy nagyítós tükröt is, az is hasznos (bár már olyan mértékben nagyít, hogy inkább nem is használom :D)

Fura, hogy ezt mondom, de már elképzelni se tudnám a sminkelést nélküle. Imádom.

2 ÖSSZETEVŐ