KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

souzanna

Regisztráció dátuma: 2016. április 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. április 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Cosrx Honey Ceramide Eye Cream

Cosrx Honey Ceramide Eye Cream
2018. március 16.

Meguntam, hogy 10 ezreket fizetek 15 ml-es krémekért, ami talán kibírja 1,5 hónapig és mocskosul sok kell belőle, ha szeretném, hogy rendesen hidratált legyen a szemkörnyékem.

Mivel a COSRX számomra az akne elleni küzdelmem egyik bástáyja volt, kicsit körülnéztem a többi termékében és csodálkozva tapasztaltam, hogy van szemkörnyékápolójuk dupla akkora kiszerelésben, amit mostanában használtam, de fele annyiért. Konkértan.

x állaga nagyon vizes-géles, rettentően könnyű eldolgozni
x hihetetlen kis mennyiség kell, nem viccelek, épp, hogy csak hozzáérintem az ujjbegyemet a krémhez és azt az apró mennyiséget csodálatosan el lehet dolgozni. Ha többet veszek fel akkor érzem, hogy teljesen feleslegesen úszik a bőröm ebben a csodában.
x jól hidratál, nem érzem, hogy száraz lenne a bőröm.
x exra sötét karikáim vannak, ezeket nem tüteti el, de a finom ráncokat szerintem szinten tartja, ha hanem is javít az állapotán.

Őszintén szólva ár-érték arányban tökéletesen megéri, azt csinálja amit ígér, nekem egyelőre nem kell más és ajánlani is merem.

Evian Frissítő Arcpermet

Evian Frissítő Arcpermet
2018. március 13.

Hát ez csúcs :D erre nincsenek szavak. Franciaországban ittam először ezt az ásványvizet még 2000 környékén. Nagyon finom volt, és aztán sétálgatok szépen a Douglasban és BUMM ott a kis spay.

Teljesen el vagyok ájulva tőle, ez egyszerűen zseniális!! A kis méretet vettem meg, az pont elég a táskába, de már tudom, hogy meg fogom venni a nagyobbat is, hogy otthon is legyen mindig egy fixen.

Csodálatos, zseniális ötlet. Teljesen el vagyok ragadtatva.

La Juice Youth Power Mask

La Juice Youth Power Mask
2018. március 13.

Maszkmániám határtalan, úgyhogy amikor megláttam a Douglasban majdnem kiesett a szemem, és muszáj volt beújítani egy párat, többek között ezt a fajtát is.

A csomagolás azt írja, hogy bőröregedés ellen ajánlott, nekem azért már van pár kezdődő és meglévő ráncocskám, szóval ártani csak nem árt.

x maga a maszk mintás (!!!!!!!!!!!!), ez nagyon nagyon tetszett, egyébként egy keményebb fóliaszerűségre van ráhajtogatva, szerintem ez elég ötletes,
x viszont a felhelyezése elképesztően macerás volt. Elég sok maszkot kipróbáltam és használok, de idáig vele bajlódtam a legtöbbet. Nagyon nehéz széthajtogatni és felhelyezni. Ez azért nem tetszett.
x az anyaga fura, nem mondanám, hogy annyira kényelmes érzés viselni.
x az illata mennyei, a vaníliát kiérezni, én imádom, úgyhogy ez szuper.
x elég rendesen el van áztatva a maszk, de azért olyan mértékben, hogy a bőröm még be tudja szívni.
x a bőröm amúgy fini pihi puhi lett, de azért drasztikus változást nem tapasztaltam.
x a bőröm nem tolerál mindent, reggelre két pici patival találtam szembe magam, elképzelhető, hogy a maszkot nem tolerálta. Ez no going a számomra.

Összességében nem tud többet, mint a minőségben sokkal jobb és olcsóbb koreai maszkok, de egy próbát mindenképpen megér.

2 ÖSSZETEVŐ