KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

souzanna

2065 pont

Regisztráció dátuma: 2016. április 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

2065 pont

Regisztráció dátuma: 2016. április 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Etude House Black Hydrogel Eye Patch

Etude House Black Hydrogel Eye Patch
2017. november 1.

Végem ~~~~~~~

Ez a maszk annyira hihetetlenül cuki, hogy az nem igaz.

x Maga a termék csomagolása elég nagy, a maszk egy műanyag tartóban van
x mag az anyaga a szokásos hydrogel, nem kifejezetten vékony, szóval nem szakad, ha az ember picit ügyetlenkedik a felhelyezéskor
x a látvány minden pénzt megér, hihetetlenül cuki
x hatása szerintem nincs/nem sok
x nem vettem észre, hogy nagyon hidratálna, de amíg fent van kellemes érzetet nyújt

Nem drága, viszont kb. a design-t fizetjük meg.

Holika Holika Smile Zone Patch

Holika Holika Smile Zone Patch
2017. november 1.

Maszkmániám határtalan, nem bírtam ki és annak ellenére, hogy szerintem még Koreából rendelve is drága, muszáj volt kipróbálnom.

x Maga a csomagolása nagyon nagy, szerintem még soha nem láttam ekkora méretűt.
x. a maszk összehajtva található a csomagolásban
x széthajtás és a záróréten leválasztása után a maszk egyik oldala (amit az arcra kell tenni) ragadós, majdnem olyan, mintha a cellux ragaszos oldalát tapintanám, a másik fele viszont egy szövet anyag ami nagyon kellemes selymes.
x a ragaszos rész felhelyezése nem kellemetlen, gyorsan megvan, egész idő alatt kellemes élmény volt
x miután lehúztam eléggé meglepett, hogy a mimikai ráncaimat nagy mértékben feltöltötte (!!)

Eléggé fellelkesültem, idáig ez az első olyan maszk, amire azt mondom, hogy LÁTVÁNYOS amit ígér, úgyhogy rendelni biztos fogok belőle még illetve kipróbálok még másféléket is.

Giorgio Armani Luminous Silk Foundation

Giorgio Armani Luminous Silk Foundation
2017. október 8.

Csalódás.

Ennél jobban nem tudom egy szóban jellemezni.

Őszre szerettem volna valami olyan alapozót, ami színben világos (sápadt a bőröm), nem fojtogatóan sűrű de azért fed.
A kishölgy a Douglasban felkente a képemre, akkor tetszett is, a szín majdnem tökéletes volt. Azonban:

x gyakorlatilag nem lehet mivel felvinni úgy, hogy ne látszódjon, kézzel pocsékolás és csúnya lesz, lapos alapozóecset csak elmázgálja, nekem idáig a Shiseido kabuki ecsetem tudta elfogadhatóan felvinni a bőrömre
x pár óra alatt (1-2) az orromról és államról eltűnik, naponta 3x legalább újra kell kennem
x nem tartós, sőt ha a bőröm rossz napját éli és szárazabb akkor tényleg ritka undorító látványt nyújt, foltos lesz és beleül a ráncokba
x nem fed, gyakorlatilag a pirosságot alig fedi el
x másfél hónapja használom és gyakorlatilag elfogyott, ilyet még semelyik alapozómmal nem tapasztaltam

Nem mondom, szép az arcom amikor nagy küzdelem árán sikerül felkenni, de az kb. addig tart amíg beérek a munkahelyemre. Nagyon fárasztó állandóan azt lesni, hogy mikor kell újra kenni, emiatt rendelesen meg is utáltam.
Alig várom, hogy elfogyjon és kidobhassam.

2 ÖSSZETEVŐ