KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

souzanna

Regisztráció dátuma: 2016. április 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. április 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Giorgio Armani Eyes To Kill Szempillaspirál

Giorgio Armani Eyes To Kill Szempillaspirál
2018. január 8.

[UPDATE] 3 hónap használat után felkenés után pár órával eszméletlen mértékben kezdett peregni, iszonyat apró, szemcsés módon, amitől a szemem begyulladt. Azonnal repült a kukába.

Pénzkidobás.

Mostanában elég sokat kísérletezgetek, keresem a tökéletes spirált. A Douglasban alapozót akartam venni, de végül az ott dolgozó hölgy felhívta a figyelmemet erre a termékre és mivel akkor már elég elégedetlen voltam az akkori spirálommal (Dior Diorshow) megvettem.

A kivitelezése gyönyörű, a csomagolás - design tökéletes.

x a festék pont annyira sűrű amennyire lennie kell,
x a spirál keféje kellemes méretű
x a felkenés gyorsan megvan, a festék közepes idő alatt szárad
x nem mondanám eszméletlen tartósnak, nekem nap végére azért már látszik, hogy kopik
x sajnos vándorol a szem alá, ezzel nincs mit tenni
x természetes pillákat eremdényez, semmi drasztikus látvány

Összességében jó, hozza a márka színvonalát de nem lesz a kedvencem.

(túl tág) Skinfood Boosting Juice 2-Step Sheet Mask

(túl tág) Skinfood Boosting Juice 2-Step Sheet Mask
2017. december 10.

Sodium-Hyaluronate - a maszk első része egy krém, a második maga a fátyolmaszk. Ennek a típusnak a kréme igazából egy nagyon vizes gél, könnyű felkenni, nem is kell belőle túl sok, szépen szétterül az arcon. Egy perc után felhelyeztem a fátyolmaszkot is,ami tocsogott a földi jóban. A maszk szépen befedi a teljes arcomat, kellemes érzés, el is felejtem, hogy rajtam van.
Nem lehet elég hosszú ideig fent hagyni, nekem több, mint 40 perc után se szívta be a bőröm a maszk tartalmát. Lehúzva még rendesen úszik a bőröm, ezt imádom, el szoktam puha mozdulatokkal oszlatni.
A végeredmény csodásan puha és hidratált bőr.

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15
2017. november 30.

Eddigi legjobb alapozóm.

Olyan sokat szenvedtem, és annyi csúfos melléfogásom volt, hogy már kezdem elveszteni a hitemet, hogy valaha találok egy olyan alapozót, amit azt teszi, ami eleve a dolga lenne.

A Douglasban eredetileg valamilyen magasabb fedésű Dior alapozót kerestem, de a sminkes hölgy felkente rám ezt az alapozót, és nem tudtam nemet mondani.

x állaga kellemesen sűrű (IGEN, alapozónak legyen is ilyen állaga)
x illata van, édeskés, kellemes, de felkenés után pár perc múlva elillan. Először picit meghökkentem tőle, de most már fel se tűnik. Amúgy kellemes
x Shiseido kabuki ecsettel szerintem nagyon szépen el lehet dolgozni, lapos alapozóecsettél nem annyira
x akne hegeket gyönyörűen elfedi, nem kell 6 rétegben felkenni, bőven elég az egy réteg is.
x sokáig elég. Pont. egy sminkelés alkalmával legalább 3 pumpányi kell, hogy szépen befedje a képemet, heti 6x minimum sminkelek, van, hogy naponta 2x is kell (mondjuk, ha este elmegyek valahova). Több, mint 2 hónapja vettem és az üveg 1/3-a még megvan
x a bőröm aknera hajlamos, de nem ütött ki tőle.
x TARTÓS. Nincs mit kommentelni. Felkenem, este is ott van. Nem tűnik el az orromról, államról.
x tetszik a csomagolása. Nem kell attól rettegnem, hogy kifolyik a táskámban

De azért, hogy valami negatívat is mondjak:

x nincs a bőröm árnyalatában. Ez rettentően idegesítő, főleg, amikor direkt mondom is a sminkes hölgynek, hogy NE kenje fel rám a 010-es árnyalatot, amikor láthatóan HULLA fehér bőröm van. Ha ez elfogy egy világosabb árnyalatot rendelek.
x nagyon durván alá kell hidratálni. Nekem ez nem probléma, amúgy is szeretem eláztatni az arcomat, de nem tudom száraz bőrrel mit művelne

Mindent összevetre rettentően boldog vagyok, hosszú ideje kerestem azt az alapozót, ami az igényeimet részben kielégíti. Szerintem aki tartós és magasabb fedésű alapozóra vágyik, próbálja ki.

2 ÖSSZETEVŐ