KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sparklepony

Regisztráció dátuma: 2012. május 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. május 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Young Soft&Clear Pattanás Leszárító Tapasz

Balea Young Soft&Clear Pattanás Leszárító Tapasz
2012. november 23.

Kamaszkoromban sokat segített a ronda, sebesre piszkált ragyákon. Elmulasztotta a gyulladást, így gyorsabban gyógyultak. De valóban több éjszaka kell hozzá.
Amit viszont jó tudni róla: néha előfordult velem, hogy másnap az alapozó nem tapadt meg ott, ahol a tapasz volt előző éjjel :S

Malu Wilz Drámai Hatású Szempillaspirál

Malu Wilz Drámai Hatású Szempillaspirál
2012. november 21.

Egy rétegben is szép pillákat csinál, kettőben már tényleg egész lencsibabás szemeket varázsol. Azt imádom benne a leginkább, hogy szerintem akarattal sem tudnék vele póklábpillákat csinálni :)
Emellett azt vettem észre, hogy mióta használom, mintha kicsit nőttek volna a pilláim, és mivel mostanság hanyagolom a ricinusolajat, rá gyanakszom :)
Mellesleg a relatíve hosszú alsó pilláimról sem kenődik le a szemem alá, mégis nagyon könnyű lemosni.

Update 4 hónappal később: letelt a felbontástól számított fél év, felkészültem a nyugdíjazására (bár még egész jól tartja magát ennyi idő után is), és elkövettem azt a hibát, hogy nem őt vettem újra, hanem úgy döntöttem, kipróbálok valami mást. Most már tudom, hogy mégiscsak ő volt az igazi :(
Tanultam az esetből, legközelebb őt választom.

Yves Rocher Mini Körömlakk

Yves Rocher Mini Körömlakk
2012. november 20.

Egy rétegben használtam a sötétlila árnyalatot. 4 napja van fenn, fedőlakkot lusta voltam tenni rá, most kezdett csak el lekopni egy picit a végén. Gyönyörű a színe, jó az ecset és mivel kicsi, végre nem marad a nyakamon fél üveggel :D Normál méretű körömlakkból még az életben nem használtam el egyet sem teljesen, mindig csak beszáradtak.

1 MÁRKA