KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

spavanilly

Regisztráció dátuma: 2015. november 2.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. november 2.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Oriflame Swedish Spa Smooth Rocks Radírozó-Masszírozó Szappan

Oriflame Swedish Spa Smooth Rocks Radírozó-Masszírozó Szappan
2019. január 20.

Van úgy, hogy besokallok az édes- krémes illatoktól/ termékektől, ilyenkor jön el a "Swedish spa" szappanok ideje.
Akciós áron rendeltem meg, illatminta- csekkolás nélkül, bízva abban, hogy nem lesz túl pasis illata...
Nagyon szép a csomagolása, nem csak egyszerű fólia, hanem papírdoboz+benne a becsomagolt szappan.
Ez az igényes megjelenésű forma számomra nagyon szimpatikus megoldás.
Használatakor már tudtam, hogy (ismét) jó döntést hoztam.
Tiszta, nem tolakodó illatú nagyon jól kézre álló, szappan, sok apró szemcsével- remekül radíroz...és cukik a masszírozó lábacskái is.
Biztos, hogy újra veszem!

A "Swedish spa" szappan hiánypótló a "katalógusos" kozmetikum- piacon.
Luxus érzet, megfizethető áron.

Avon Sparkling Attitude

Avon Sparkling Attitude
2019. január 19.

Meglepően finom, igazi " csajos" illat az édes kategóriából. Nagyon tetszik!
Engem is emlékeztet valamire ez az illat ( egy másik termékre talán?), de nem tudok rájönni, mire.
Nagyon örülök, hogy nincs benne az az alkoholos szúrósság, mint a nyári "Aquavibe" kollekció tagjaiban.
Most nagyon jó áron kapható, ha megteheted és egy kis instant vidám, nőies illatot keresel, nyugodtan tegyél egy próbát!
Szerintem ( végre) JÓ ÚJ illat az Avon-tól!
/ Hangulatjavításból is 5*/

L'Oreal Paris Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick

L'Oreal Paris Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick
2019. január 2.

2018.12.20.
Mióta léteznek matt ajakrúzsok, csak nézegettem őket- tetszenek nagyon-, de én inkább szájfényes- ajakápolós típus vagyok...Szóval ellent tudtam állni a kísértésnek...
De azután jöttek ezek a csokicsodák, naponta többször felvillantak a ( nagyon jól sikerült) reklámban...és ekkor rávetettem magam a swatch- okra és a véleményekre.
Így azután már pontosan tudtam, hogy a " Candymen"/ Mindenütt kifosztva/ túl világos lenne nekem, és amúgy is a barnásabb árnyalatok felé húzott a szívem...ezért elhatároztam, hogy teszterre vetett pillantás után döntök majd az " Oh my choc!" és a " Box of chocolates" közül.
Az egy dolog, hogy ez a hypetermék jelenleg igencsak készlethiányos...de NEM ÉRTEM, MIÉRT KELL FELBONTANI A MEGVÁSÁRLÁSRA KITETT TERMÉKEKET, AMIKOR MINDEGYIK SZÍNBŐL VAN TESZTER KITÉVE???!!!😬
Fentiek miatt végül a 852 "Box of chocolates" árnyalat jött velem haza. A harmadik üzletben végre találtam egy bontatlan példányt.
/ De ha úgy vesszük, szerencsés voltam, mivel az R-ban egy ezressel olcsóbb most, mint a Dm-ben!😋/
A rúzs szuper szép csomagolású, öröm ránézni. A festék applikátora nagyon jó kialakítású, még én sem bénáztam kívül vele a szájkontúron.
A rúzs nagyon finom csokiillatú, felvitelkor azonban ez teljesen eltűnik, és furcsa ízzé változik át, ami nem édes, inkább aromás...olyan jellegzetes, mint pl. a szempillaspiráloknak van ( de nem az).
Ajakradíroztam, hidratáltam.
Felkentem. Csalódtam.
Nem EZT vártam.
Az ajakelőkészítés ellenére is piszkosul előnytelenül kiemeli az ajakbarázdákat ( na most már sejthető, mi vár majd a távoljövőben)...így együtt ez a nude- barna, és a végső finish nem a legszerencsésebb. Öregíti az ajkaimat.
A rúzs felvitel után kb 10 percig fog; azután nem vészes. Nem kenődik, nem mászik el.
Tartósságáról később updat- elek.
Nem bánom, hogy megvettem, de nem fogok epekedni a többi árnyalat után.
Erős három csillag egyenlőre.

Upd.:2019.01.02.
Sajnálom, hogy ezt kell írjam, de nekem ez a rúzs egyáltalán nem bizonyul tartósnak!
Pedig direkt beszereztem hozzá egy micellás vizet is, hogy majd azzal kell lemosni...Na még jó, hogy a mic. víz multifunkcionális, így legalább nem fog kárba veszni.
Pár óra múltán ( többször tesztelve) hűlt helye volt, KIVÉVE, a szájam sarkaiban és némileg az alsó vonalán. Borzalom!
Ez nem az a fajta rúzs, ugyebár amit újra lehet kenni, így aztán biztos, hogy csak akkor fogom használni, ha a viselés időtartama nem haladja meg a 3-4 órát.
Ó, hogy miért is hittem, hogy ez a hypelufi nálam ( is) működni fog???!

2 ÖSSZETEVŐ

Ceteth-15 eu EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott