KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

spavanilly

Regisztráció dátuma: 2015. november 2.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. november 2.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Avon Life Colour for Her

Avon Life Colour for Her
2018. november 19.

Elöljáróban szögezzük le, hogy egy " Márka" ízlése nem feltétlenül találkozik a miénkkel.
( Esetemben a Chanel 5.)

Az előd, a Life visszajelzései kapcsán az Avon helyében nem biztos, hogy tovább erőltettem volna ezt a Kenzo- vonalat.

Minta alapján nyilatkozom:
Számomra egy fokkal jobbra sikerültnek tűnik, mint a sima Life, de bántóan szúrós, és az illatjegyek anarchiája miatt nekem kellemetlen. Olyan, mintha a mesterművet a Mester félbehagyta volna, mondván: " Ebből már úgysem tudok szebbet, jobbat kihozni."
/ Vagy; minő piszkos gondolat: " Avon- katalógusillat"- használóknak feleljen csak meg ez a kreálmány, ha pl. valamelyik " Flower" Kenzo- t nem bírják megvenni.(sic!)
Becsapottnak érzem magam./
Olybá tűnik ez nekem, mint mikor egy márkás sportruhadarabnál ráeszmélsz, hogy csak koppincs; és hiába van rajta a logó, a harmadik mosásnál félig lekopik, és te fejezed be rajta az el nem szegett varrásokat.

Nem érdekel, mennyire tartós, biztos nem fogom használni. És ajánlani sem.

Nivea EDT

Nivea EDT
2018. november 6.

Még az elején leszögezem, hogy imádom a klasszikus Nivea illatot...az eredeti, sötétkék verziót. Ezen nőttem fel, és most már együtt örexünk:)
Felkutattam, megillatoltam:
A tisztaság, ápoltság letisztult vonala köszön belőle vissza, akárcsak a testápoló termékeiből...
De...nekem eddig nem hiányzott ez az EDT, hiszen pl. a Nivea tusfürdő+ testápoló használata is intenzíven tartós, finom illatot biztosított. Másnap reggel ugyanúgy érezhető volt a bőrömön ...és átvette az ágynemű, a ruhám...

És többször előfordult már, hogy egy illatot, amit használtam, szerettem volna testápolóban...,de olyan még soha, hogy egy testápolót parfümben.

Emiatt hezitálok a csillagocskákon...és, mert annyira csúúnyácska...
Közepesnél tartok, és 4 🌟 lesz, amiért a viszonylag fiataloknak is elérhető áron került a hazai polcokra.

Avon Planet Spa Indulgent Spa Ritual Testápoló Szuflé

Avon Planet Spa Indulgent Spa Ritual Testápoló Szuflé
2018. november 5.

Fantasztikus, hamisítatlan trüffel- illatú testápoló. Valóban könnyed ( de nem vizes) állagú, világosbarna kence, irrizáló hatást keltve a tégelyében.
Felkenve kissé ijesztő, halpikkely- holo csillogású ( de nem csillámos).
Könnyen eloszlatható, ekkor szép szaténfényt hagy maga után.
Nem kiemelkedő a hidratáló hatása de nem hagy zsíros réteget sem maga után.
Kényeztetős, relax napokon szívesen nyúlok érte.
Szerintem a mindennapos használattól besokallnék...annyira tömény, erős az illata.
A régebbi vélemények és saját tapasztalatom alapján egy jó tanács: felkenés után ( még jól eloszlatva se!) NE a legszebb hófehér melltartódat válaszd!😉
Illata 5*, kissé körülményes használata, és (ijesztően) természetellenes színe miatt -közvetlenül eloszlatása előtt-összességében viszont 4.