KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

ssteff15

Regisztráció dátuma: 2015. február 8.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. február 8.
Bőrprobléma: -

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2018. március 23.

Még régebben használtam, ciki avagy sem, a csomagolása volt az ami meggyőzött hogy ezt válasszam. :D Akkor már tudtam, hogy a folyékonyabb, vagy teljesen folyékony alapozókat szeretem igazán, de kételkedtem benne, addig sosem volt catrice termékem, illetve amit egyszer barátnőmnél próbáltam, szintén alapozó, valami irgalmatlan maszkos volt rajtam. Így kissé tartva tőle de megvettem. Imádtam egészen még az üveg feléig értem, vagy kicsit tovább. A sok nyitogatástól ugyanis viszonylag sokat oxidálódott, eléggé narancsos beütése volt, amit én láttam, mások kevésbé, és úgy döntöttem, oké akkor használom tovább, de a végénél...te jó Isten....esküszöm mintha a narancssága pojáca Trump köszönt volna vissza a tükörben. Igen ez a jó szó rá, Trump narancssárga árnyalatot vett fel az alapozó az arcomon pár óra után! :D Szóval a leg-legvégét nem tudtam elhasználni. Nagyjából egy évig húzta nálam, az is lehet előbb el kellett volna használni, de nálam akkor már vakolás lett volna, ami taszító véleményem szerint kivétel persze, ha valakinek nagyon problémás a bőre ez rettentően zavarja és ezért alapoz vastagabban, nagyobb fedéssel. Nálam nem kellett csak pár pattanással elbánnia, és egységesíteni néha napján, nem használtam minden nap. Szépen fed, egységesít, lehelet könnyű, tudott lélegezni a bőröm. Igazából 3,5öt adnék rá, de azt nem lehet...azért az a narancsosodás eléggé zavaró volt végig.

Eucerin Atopicontrol 12% Omega Zsírsavas Testápoló

Eucerin Atopicontrol 12% Omega Zsírsavas Testápoló
2018. március 4.

Tesztelésre kaptam két másik eucerin termékkel együtt. Nagyon meg voltam elégedve vele, és vagyok is, hiszen még mindig van belőle, nagyon hamar és látványosan segített a bőröm állapotán. Valóban nehéz kicsit kenni, nekem a kezdeti zsíros érzés viszonylag hamar elmúlt, és megfelelően tudott hidratálni is, annak ellenére hogy szinte porzik a bőröm annyira száraz pláne így télen. Kellemes csalódás ért, szerettem, szeretem ezt a terméket. :) Az egyetlen dolog ami picit visszatartana az újravásárlásban az az, hogy előbb utóbb elfelejtek kenekedni, és hiába csak 5perc én lusta vagyok hozzá. :D a teszt alatt tartottam magam, és hozta is az eredményt ami magáért beszél, de nekem nehéz rávennem magam a testápolózásra:/ viszont muszáj lesz ha ez ilyen jót tesz a bőrömnek! :)

Eucerin Atopicontrol SOS Bőrnyugtató Krém

Eucerin Atopicontrol SOS Bőrnyugtató Krém
2018. március 4.

Tesztelésre kaptam. A család nagy része extrém száraz bőrrel küszködik, és nagyon sok ismerősömnek pedig ekcémája is van, amire szintén javallot ez a krém. Nos én elsősorban a kezeimre és a arcomra használtam, még most ebben a rettentő hideg mínuszos időben is. Ha nem lett volna, akkor annyira szétszáradt volna a bőröm a kezemen, hogy, ha nem a feszülésől akkor a viszketés okozta vakarástól repedt volna szét a fenébe a bőröm. Az arcom pedig nagy foltokban hámlott vola, és vörösen éktelenkedett volna. Nos a szél és hideg okozta pirosságot nyilván nem orvosolja, és ezt nem is vártam, de a viszketést enyhítette és elmúlasztotta, a vakarás miatti pirosságot is kezelni tudta, szépen gyógyult tőle a kézfejeimen levő bőrrepedésből keletkezett sebek, amik gyulladtak voltak, és kellően tudott hidratálni, méghozzá meglepően gyorsan. Tökéletesen elégedett vagyok vele, és szeretném újravásárolni, amennyit csak tudok, mert nagyon nagy megváltás volt az arcomnak és a kezeimnek! :)

1 ÖSSZETEVŐ

Hydrolyzed Guar EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott