KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

ssteff15

Regisztráció dátuma: 2015. február 8.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. február 8.
Bőrprobléma: -

Bourjois Volume Glamour Push Up Mascara Ultra Black Edition

Bourjois Volume Glamour Push Up Mascara Ultra Black Edition
2018. december 3.

Kifogyott a spiralom, es utodot kerestem, es meg raadasul kuponnapok is jottek gondoltam szetnezek itt az oldalon, hatha talalok valami jot es az sem lesz baj ha draga mert szinte mindenre felaras kupon volt plusz az uzleti akciok...Aztan gondolkodtam, es mivel ennek a markanak a puderet es alapozojat hasznalom elegge megszerettem gondoltam a spiraljai is jok lehetnek. Nagy dilemma utan ezt vettem meg felaron. Nos a kefe rengeteg festeket vesz fel, es nagyon nem ehhez a fajta kefehet es festek mennyiseghez vagyok szokva de lassan kitapasztalom majd es belejovok. Legkozelebb ha veszek, masikat valasztokmajd mert bar tobbszor sikerult mar kifestenem vele nagyon szepre,jora a pillaim, megsem az a hatas ami eddig az yves rocher sexy pulpjanal volt nekem. Osszessegeben igy felaron elegedett vagyok vele, de nem eletem spiralja.

Jimjams Fekete Szappan

Jimjams Fekete Szappan
2018. december 3.

Akciósan vettem 1300ert a rossmannban, november elejen. A páromnak hirtelen rettenetesen csunya lett a bore, pattanasok, aknek keletkeztek. Semmi sem segitett aztan eszembe jutott, hogy egy ismerossel mar beszelgettunk errol, rettento aknes, problemas volt a bore. Aztan ratalalt erre a feketeszappanra es megszunt a problemaja, azota is csodaszep a bore! Gondoltam 1300 a 2000 helyett belefer tanulopenznek, maximum megkapja az fentebb emlitett szemely a termeket tolunk. Aztan ket nap napi ketszeri hasznalat utan csodatortent. Nagyon szepen levitte a gyulladasokat, es negy ot nap alatt eltuntette a gyulladt aknekat. Meg akkor rohantam vissza es vettem ket flakonnal akciosan de ugy dontottunk akkor hasznaljuk inkabb mikor nagyon problemas a borunk, mert ha nincs nagy baj, akkor ez tul sok, es szarit. Zsiros borueknek nagyon jo lehet, de az enyem, es a parome is kombinalt igy csak vesz eseten hasznaljuk majd.

Malizia Doccia Schiuma Setificante

Malizia Doccia Schiuma Setificante
2018. december 3.

Nagyon szeretem! Három, négy illat amit a malizia tusfürdőkből kedvelek, de ez és a sima pézsmás változata a legeslegkedvesebbek nekem! Valóban híg, de ennyi pénzért nem bánom azt sem, ha hetente kell megvennem. Az illata kárpótol, igazi olaszos púderes illat, nagyon kedvelem.

1 ÖSSZETEVŐ

Hydrolyzed Guar EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott