KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

ssteff15

Regisztráció dátuma: 2015. február 8.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. február 8.
Bőrprobléma: -

Dermomed Active Intim Mosakodó Izlandi Zuzmóval

Dermomed Active Intim Mosakodó Izlandi Zuzmóval
2018. július 1.

Teljesen rossz termék. Rettentő szaga van..tudom tudom, nem virágosrét illatúnak kell lennünk, és nem is kéne illatosított cuccokat használnunk legalább odalent. Mégis vonzott engem is a szagsemlegesítés és hogy tökéletes a hiperszuper érzékeny bőrnek is. Nem mellesleg az ára is baráti. Egy ilyet és egy rózsaszínt vettem, és ezt kezdtem először használni. Valami kegyetlen szaga van, nem éreztem magam frissnek tőle csak büdösnek és kellemetlennek. Ki is pattogtam és összejött egy fertőzés is és mivel már már kínosan ügyelek arra(egy korábbi súlyos fertőzés miatt és egy újabb hasonlót ezzel megelőzve) hogy ne szedjek össze semmit és ennek érdekében mindent fertőtlenítek biztos vagyok abban hogy ez a mosakodó váltotta valahogy ki. Miután leváltottam a lactacydra elmúlt a problémám, aztá mikor újra próbált használni kiújult. Több sem kellett ahhoz hogy a kukába dobjam. Ezek utén félve kezdtem használni a rózsaszín társát és meglepve tapasztaltam, hogy ellentétben ezzel az is tudja hozni nekem azt az érzést és hatást mint a lactacyd.

Lactacyd Sensitive Intim Mosakodó

Lactacyd Sensitive Intim Mosakodó
2018. június 7.

A lila és zöld társát nagyon szeretem az év döntő részében a lilát használom, s csak a forró nyári napokon a zöldet. Legutóbb mikor újravásároltam a kifogyott készletemet, godoltam kipróbálom ezt a rózsaszínt is, mi baj lehet belőle....ha a zöldet a mentollal bírta az érzékeny bőröm akkor egy szenzitív változat miért árthatna. Amikor először használtam meglepett a szaga...számomra rettentő büdös, de elvonatkoztattam tőle, és nyugtáztam magamnak, hogy illatmentes tehát egy fölösleges és irritatív összetevővel kevesebb mint más lemosókban, ez pozitívum szóval nem kell kiakadni a furcsa szagon. Tudtam hogy nem fog habzani, mégis furcsa volt, mindig olyan érzés volt, mintha nem mostam volna meg magam rendesen, de hozzászoktam. Aztán egyszer csak elkezdtem kipattogni. A lila társa nekem mindig elmúlasztotta 1-2 nap alatt ha ki is pattogtam, de ennél csak fokozódott a helyzet, egyre több és gyulladtabb pattanás jelentkezett. Felhagytam a használatával és megkezdtem a lilát, ami helyre is hozott, noha most a gyulladások miatt több idő kellett. aztán újra kísérleteztem, hogy biztos legyek benne, hogy ettől volt-e. Sajnos rá kellett jönnöm, hogy igen. Nem tudom mi okozhatta, de így számomra használhatatlan, mert rettentő kellemetlen az a sok gyulladt pattanás, nem beszélve arról, hoyg fájdalmas is. Hiába szenzitív nálam nem jött be.

Clean&Clear Morning Energy Shine Control Arcradír

Clean&Clear Morning Energy Shine Control Arcradír
2018. június 5.

A rossmannban sikerult beszereznem 299re learazva. Gondoltam nem lehet rossz es ennyi boven belefer a szukos kollegiumi budzsebe is, es meg ezen felulmarad id ezer egy-ketszaz forintom amit erre szantan volna de megsporolom. Hat bar ne igy gondolkodtam volna...nem neztem utana sehol csak sierve bepakoltam majd kesobb kerestem itt ra es megijesztett hogy paran irtak hogy egett az arcuk utana es voros lett. Bar ettol nem feltetlen lesz ez nalam is igy megis elore feltem. Aztan kiprobaltam mosas kozben semmi..ah ko lesz ezaz gondoltam. Aztan zuhany vege es rettentoen melegem lett hat...az en fejem ia izzott szinte olyan voros lett...egett csipett fajt.....szerencsere a kellemetlen erzest sikeriult hamar elmulasztanom rozsavizzel es egy vichy gellel...de ezekutan nalam is kuka kategoria...nem beszelve arrol hogy annyira hig hogyahogy kinyitottam mar egybol folyt a kupakjaba meg mindenhova. Igy pazarlodik is...nekem nem valt be nem fogom hasznalno, kidobom es most meg fukar modon azt a haromszazat is sajnalom amit rakoltottem.

1 ÖSSZETEVŐ

Hydrolyzed Guar EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott