KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

ssyakaky

Regisztráció dátuma: 2016. december 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. december 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

Pannonhalmi Főapátság Kézkrém Levendula- és Szőlőmagolajjal

Pannonhalmi Főapátság Kézkrém Levendula- és Szőlőmagolajjal
2017. augusztus 17.

kiránduláson vettem az ajandekboltban. volt teszter, igy kiprobaltam, de annyira megfogott az illata, hogy rogton szaladtam is a penztarhoz. :D nagyon jól tettem, ez egy könnyű krém, gyorsan beszivodik, nem marad ragacsos a kezem utana. es persze az illata is csodás. pár napja van egy égési seb az egyik ujjamon, arrol is levitte a gyulladast, igy önmagában ezert is megerte megvennem. ha hosszutavon is beválik biztosan rendelek belőle.

Syoss Color Refresher Színmegújító Hajszínező

Syoss Color Refresher Színmegújító Hajszínező
2017. augusztus 9.

megmentőm! tegnap vettem teljes pánikban, ugyanis sikerült elrontanom a legutóbbi hajfestésem, és szép szőkésbarna helyett csúnya szürkés lett a hajam, pont olyan, mint regen a hajasbabáknak volt, és hát az annyira nem menő. :D valami egyszerű megoldast kerestem, egy újabb szőkítést nem bírt volna ki, böngészés közben akadtam rá erre a kis okosságra. a DM-ben vettem 600 (!!) Ft-ért a vöröses barna hajra valót, hátha ad egy kis fényt a szürke hajamnak. este ki is próbáltam. két közepes méretű gombóc eleg volt a félhosszú hajamra. az illata egyáltalán nem vészes, nekem egészen tetszik, de nem is érezni sokáig. nem hagytam fent 3 percig, csak kb 1,5-2 percig, mert féltem, hogy nagyon besötétedne a hajam. egy kicsit igy is sötétített rajta, de nem vészesen, viszont elértem amit szerettem volna, a szürkés tincseimbe életet lehelt, és szép egységes fényű szőkésbarnák lettek. :D én nem éreztem különösebb ápoló hatást, de nem is ez volt a cél most. de nagyon boldog vagyok, hogy szalonképes frizurát varázsolt nekem. :D

Cosrx Low pH Good Morning Gel Cleanser

Cosrx Low pH Good Morning Gel Cleanser
2017. augusztus 7.

pár hete használom, de már tudom, hogy ha elfogy újraveszem. reggel és este is használom. alaposan tisztít, de nem szárit és egyáltalán nem húzódik használata után a bőröm. ami nálam amúgy csodaszámba megy. kézzel eldolgozva szépen felhabzik, de arckefével már sajnos nem, de ez nem akkora probléma, maximum nem használom így. kicsit fura gyógyszer illata van, amit meg lehet szokni. amióta használom a t-zónám kevésbé zsírosodik, ami ebben a kánikulában nagy teljesítmény. most egy jó darabig a rutinom része marad, remélem végleg.