KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

ssyakaky

Regisztráció dátuma: 2016. december 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. december 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

Essence Volume Stylist 18h Lash Extension Szempillaspirál

Essence Volume Stylist 18h Lash Extension Szempillaspirál
2017. június 4.

legutóbbi impulzusvasarlasom eredmenye volt, hogy beszereztem egy ilyet. es milyen jól tettem! reg volt olyan szempillaspirál, ami rogton az elso hasznalatnal lenyűgözött, es ez ilyen. a csomagolasa jopofa, nem csuszik ki a kezembol a kupak. a kefe formaja eleg furcsa, de tetszik. viszont elszor kicsit megijedtem, mert nagyon suru a festek, es a kefe viszonylag sokat is vesz fel. de szerencsere nem ragasztotta ossze a pillaimat. sőt! szepen hosszitja es dusitja oket. en is meglepodtem, biztos a kis rostok miatt, de ugy tunt, mintha ketszer annyi szempillam lenne. gyorsan szarad, ket retegben szuperul mukodik, es rugalmasak maradnak a szempillak. a nap vegere se potyogott le, viszont konnyu lemosni. ennyi pénzert tökéletes.

update: amilyen lelkes voltam az elején, mára annyira megutaltam. sokkal hamarabb kezdett beszaradni, mint bármelyik spiralom, és ezutan használhatatlan lett, a szöges ellentéte annak, amit fentebb leirtam. a kukaban vegezte.

Holika Holika Daily Garden Bamboo Soothing Cleansing Foam

Holika Holika Daily Garden Bamboo Soothing Cleansing Foam
2017. június 4.

könnyed krém állagú habzó lemosó, egyszerűen kézzel felhabositva vagy elektromos arckefevel is használom. kb egy centis csík kell belőle, de viszonylag nagy kiszerelés, igy nem fogy gyorsan. jól tisztit, lenyugtat, nem szárít es nem húzódik tőle a bőröm, viszont nagyon puha tapintású lesz a használata után. az illata kellemes, viszont elég erőteljes, de ez a márka sajátossága sajnos. nem csodaszer, de betartja, amit ígér. valószínűleg kipróbálok más változatot is a termékcsaládból.

Aussie 3 Minute Miracle Colour Deep Treatment

Aussie 3 Minute Miracle Colour Deep Treatment
2017. június 3.

a legjobb aussie pakolás, vegigprobaltam az összeset, úgyhogy ez biztos. 😅 isteni barackos illata van, nem az a tipikus furcsa aussie illat. szoval engem már itt megvett. egyébként szerintem jól ápol, puhítja és sima tapintásúvá teszi a hajamat. festett hajam színét kicsit mindig felelenkiti. összességében most ő a kedvenc.