KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

ssyakaky

Regisztráció dátuma: 2016. december 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. december 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Mizon Snail Recovery Gel Cream

Mizon Snail Recovery Gel Cream
2017. április 28.

nagyon szeretem, lassan másfél honapja hasznalom, es eddig semmilyen negativumot nem tapasztaltam. konnyed állagú gél, gyorsan beszivodik, nagyon enyhe kis illata van, de kellemes. egy borsoszemnyi mennyiseg bőven elég az egesz arcomra. estére szoktam használni, de nappal is, akár primerkent is megallna a helyet, mert nem hagy zsíros erzetet maga utan, nem okoz pattanasokat sem, csak pihe-puha bőr hagy maga utan. tényleg van bornyugtato hatasa, a kisebb hegeket is halvanyitja, de azert nagy csodat ne varjunk tole, hiszem nem ez a feladata. viszont retegzos rutin utolso lepesekent tokeletes, jol együtt működik hamlasztoval/szerummal, nem neheziti el a bort es hagyja lelegezni, mikozben hidratalja azt. biztosan ujra veszem ha elfogy, de ez nem mostanaban lesz, mert sokaig ki fog tartani ez a kis tubus.

Tonymoly Pokemon Hand Cream

Tonymoly Pokemon Hand Cream
2017. április 19.

Eevee-t kaptam mintaként egy rendelesemhez, megörültem neki, kis nosztalgia, gyerekkoromban o volt a kedvencem. babahintopor illatu, de nem olyan kis finoman, hanem nagyon intenziven, este hasznaltam, még reggel is ereztem. hatasra egyebkent teljesen átlagos, az illatan es a csomagolasan kivul semmi kiemelkedo nincs benne. az arat sokallom erte, igy biztos nem fogom megvenni nagy meretben.

Alpecin Sport Koffein Sampon CTX

Alpecin Sport Koffein Sampon CTX
2017. április 14.

rendszeresen sportolok, ezert valasztottam ezt a sampont, bár nem tudom mennyire fugg ettől, vagy mennyire marketing fogás. mindenesetre eddig bevált. másfél hónapja használom, megjelentek már apró babahajak, a hajtoveket megemeli, sokkal dusabbnak hat a hajam. az illatat nagyon szeretem. viszont kicsit szarit, ezert csak a hajtovekre szoktam felvinni, és kötelező utana a balzsamozas. ettol függetlenül szeretem, ujra fogom venni.