KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

ssyakaky

2065 pont

Regisztráció dátuma: 2016. december 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

2065 pont

Regisztráció dátuma: 2016. december 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Catrice Brown Collection Nail Lacquer

Catrice Brown Collection Nail Lacquer
2017. október 19.

04 unmistakable style van meg, szép csokoládé barna, felkenve nem annyira csillámos, mint ahogy az üvegben látszik. egy rétegben is jól fed, tartós, és napok múlva is szép fényes marad. már bánom, hogy nem vettem belőle más színben is.

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2017. október 19.

pandamaci szemekkel vagyok megáldva, így nagyon megörültem amikor felfedeztem. szem alá ő az egyik legjobb korrektor, amit használtam. apróbb bőrhibákra is szoktam alkalmazni. szépen el lehet dolgozni, nem ül bele a ráncokba. nem fogom túlragozni, újra fogom venni, ez már biztos.

Holika Holika Naked Face Foundation Powder SPF26 / PA+

Holika Holika Naked Face Foundation Powder SPF26 / PA+
2017. október 18.

most ő nagy kedvencem lett. meglepoen jol fed a por allaghoz kepest. bar meg igy is inkabb egy gyengebb fedest varjunk tole, szerintem inkabb egysegesit, mint fed. kellemes viselet nyaron is, nem neheziti el a boromet, primmerrel es fixaloval pedig egesz nap tartja magat. kesobb zsirosodik at a t-zonam (ez sajnos elkerülhetetlen), mint barmelyik alapozomnal. szine kicsit sárgás, de az en bőrömhoz pont passzol, ha jol tudom, csak egy arnyalat van. keves kell belole, a sajat szivacsaval is jol el lehet dolgozni. csomagolása gyönyörű, az illata finom barackos, es a fenyvedo mar csak hab a tortán.

update: október közepe van, és még mindig elég sok van belőle, pedig szinte minden nap használom. rég voltam ennyire elégedett alapozóval, biztosan újravevős.