KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

ssyakaky

Regisztráció dátuma: 2016. december 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. december 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. március 24.

jelenleg ezt az alapozót használom, és csak jókat tudok róla mondani. jól fed, szépen építhető, viszont termeszetes marad, nap végére sem fényesedik ki. a csomagolása szerintem elég praktikus, kb egy pipettaval eleg az arcomra. egy problémám vele, hogy túl világos árnyalatot választottam, kicsit csalós, a kinyomott folyadék színe sötétebb, mint eldolgozás és száradás után, de amikor újraveszem erre odafigyelek :)

update: a vége felé jarok, mar egy fel eve hasznalom, és még mindig nem fogyott el. alapvetően még mindig nagyon jó alapozonak tartom a fedése, tartossaga es a mattito hatasa miatt. de mostanaban nagyon sotetre oxidalodik, sok arnyalattal sotetebbre, mint eddig. gyanitom, hogy besurusodhetett, vagy leultek az aljara a pigmentek. egy vilagosabb,ritkan hasznalt bb kremmel keverem 1:3 aranyban, igy mar elfogadhato, nyilvan a pozitiv tulajdonsagain rontok ezzel, de annyira nem veszes az eredmeny. ettol függetlenül kicsit csalódott vagyok.

Esprit Life By Esprit EDT

Esprit Life By Esprit EDT
2017. március 22.

karácsonyra kaptam a nagybátyámtol, előtte sose szagoltam. nem kifejezetten az en illatom, de nem is rossz. kifujaskor a gyümölcsös jegyei erzodnek leginkabb, de leszáradás után előjön a jázmin, aminek eléggé örültem, szeretem. viszont nem túl tartós. szerintem tavasszal jól működne, mert alapjaraton eleg vidam kis illat, pont, mint az üvege.

Blistex Málna és Limonádé Ajakápoló

Blistex Málna és Limonádé Ajakápoló
2017. március 7.

regebben hasznaltam, foleg nyaron, telre keves lenne a tudasa. ize/illata eleg edes, evesnel zavaro. nem szerettem tulsagosan, valószínűleg pont emiatt az illatanyag miatt, de felkenes utan mindig feldagadtak az amugy sem kisméretű ajkaim, ami amugy jo dolog is lehetne, de ugy sejtem ez valami allergiás reakció volt inkabb, mint a termék hatasa. masik blistexnel nem tapasztaltam ezt.