KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

ssyakaky

Regisztráció dátuma: 2016. december 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. december 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték
2018. május 16.

festett szőke hajamra a 10.0 angyalszőke árnyalatot használtam, az olia aranyszőkéjét használtam eddig, de nem voltam vele teljesen elégedett sosem. ez viszont meggyőzött, jó az állaga, jó az illata, a hajam színe is olyan lett, mint a dobozon, mindenféle sárgás árnyalat nélkül. furcsa volt a hosszú hatóidő, de kibírható. nem csodaszer, neki is vannak hibái, egyenletesen, viszont sajnos gyorsan kopik. három hete festettem a hajam utoljára, és már ráférne újra, egyébként 4-5 hetente szoktam sort keríteni rá. én nem vettem észre ápoló hatást, bár nem is hiányzik, arra vannak külön kencéim, a festék az fessen. a balzsamja viszont tetszett. összességében egy kicsit drágának tartom, de a színeredmény kárpótolt.

Cosrx Galactomyces 95 Tone Balancing Essence

Cosrx Galactomyces 95 Tone Balancing Essence
2018. május 5.

az első üveg 2/3-át használtam el, de nem az utolsó, az teljesen biztos. imádom. reggel és este is használom, az első pár hétben semmi pozitív változást nem vettem észre a bőrömön, de szorgalmasan kenegettem továbbra is. azóta a pattanás utáni hegeim szépen halványodnak, a frissek gyorsabban, a regiek lassabban, de nem vagyok türelmetlen. sajnos/nem sajnos én már a feszesítő hatását is eszre vettem, a homlok es nyak ránc kezdeményeim nem latszodnak olyan élesen, mint eddig. a bőröm összképe, tónusa sokkal szebb és egysegesebb.

Benton Fermentation Eye Cream

Benton Fermentation Eye Cream
2018. május 5.

4-5 mintát használtam el belőle. valamenyirr hidratál, az állaga nem tetszik. sűrű, vastag krém, sminkelni nem tudtam rá, kukacosodott rajta a korretorom. így estére használtam, reggel a szemeim kevésbé voltak felpüffedve, mint nélküle. ennek ellenére nem hiszem, hogy megvenném teljes kiszerelésben, mert szerintem semmi extra.

2 ÖSSZETEVŐ