KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

ssyakaky

Regisztráció dátuma: 2016. december 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. december 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice Prêt-À-Volume Smokey Szempillaspirál

Catrice Prêt-À-Volume Smokey Szempillaspirál
2017. február 21.

kicsit nagy a kefe az én ízlésemnek, de még szokjuk egymást. egyébként szépen ível és hosszít, színe elég intenzív. gyorsan szárad, nem kenődik mindenfelé. nincs az a hűha érzésem tőle, de hétköznapi spirálnak teljesen megfelel.

Ziaja Tusfürdő Barack- és Körte Kivonattal

Ziaja Tusfürdő Barack- és Körte Kivonattal
2017. február 20.

a kakaóvajasról váltottam erre, mert arra már egy kicsit ráuntam. kiárusításon jutottam hozzá féláron, még szerencse, mert meg sem közelíti az elvárásokat, amiket a kakaóvajas változat miatt állítottam fel. az illata nagyon jó, pont olyan, mintha friss gyümölcslével tusolnék. tisztít, az oké, melyik tusfürdő nem.. viszont eléggé szárít, tusolás után húzódik a bőröm, és kicsit érdesnek érzem. próbálom szeretni, de ezek miatt nem nagyon megy.

Rdel Young Maxi Definition Szempillaspirál

Rdel Young Maxi Definition Szempillaspirál
2017. február 20.

egy olcsó spirált kerestem a meglévő drágább mellé, de ezzel sikerült beválasztanom. a szaga iszonyú, száradás után is érezni. a kefe túl sok festéket vesz fel, és összeragasztja a pilláimat. nem hosszít, nem dúsít, nem csinál semmit, csak csomósít. a csomagolása se tetszik, szerintem elég gagyi, de reméletem, hogy a ronda külső szép belsőt takar. de nem.