KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

ssyakaky

Regisztráció dátuma: 2016. december 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. december 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Luxure Yes I Want You EDP

Luxure Yes I Want You EDP
2017. november 29.

megvan az eredeti, ami jelenleg a kedvencem, de sajnalom rohangalos napokon fújni, így gondoltam kipróbálom ezt. egyelőre csalódás. kifújáskor rajtam konkretan cefre szagú, semmi málna, de szerencsére ez hamar elillan. ez után érzem az ismeros illatot, kevésbé édesen, jóval puderesebben, de nagyon halványan, kis hatosugarral. rajtam nem tartós, alig pár órat birja. még baratkozok vele, de most ugy erzem nem lesz nyerő.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2017. november 24.

kora ősszel kezdtem használni, de akkor nem szerettem, tul soknak éreztem, igy felre is raktam, sőt azt is fontolgattam, hogy megvalok tőle. és milyen jó, hogy nem tettem! nathatol kidorzsolodott orromra kerestem valami kencet, es ez akadt a kezembe, teljesen helyre tette, akkor gondolkoztam el rajta, hogy ujra megprobalom. az elso pár alkalommal meg mindig soknak éreztem, de valószínű, hogy hozzá kellett szoktatnom a boromet. mostmár ott tartok, hogy a reggeli es esti rutinban is helye van (estenkent csipkebogyó olajjal keverve hasznalom). jol hidratál, és puhitja a boromet. annyira megszerettem, hogy fontolagtom a nagyobb kiszereles beszerzeset. osszessegben nagyon jo alap krém, nem tud sok mindet, de amit igen, azt jol.

Karl Lagerfeld Les Parfums Matières Fleur De Pêcher EDP

Karl Lagerfeld Les Parfums Matières Fleur De Pêcher EDP
2017. november 14.

édesanyámnak vettem karácsonyi ajándéknak, aki lagerfeld mániás, de egyszerűen nem bírtam ki, hogy ne szagoljam meg, mert sajnos az r-betűs drogériában nem volt belőle teszter. nekem nagyon tetszik az üvege, letisztult, visszafogott barackszínű, jó ránézni, már ezzel megvett kilóra. az illat maga visszafogott, gyümölcsös, ami inkább a félig érett és teás, de egyáltalán nem fanyar. ne várjunk tőle nagy csodát, hétköznapra való, de van benne valami ami elegánssá teszi. rajtam leginkább a "jázmin tea" jön ki a jegyek közül (ami a kedvenc italom egyébként). ez egy szép, tiszta illat, kifújáskor egészen citrusos, de ahogy telik az idő, úgy bontakozik ki ez a barackos jázminos finomság. nekem nagyon tetszik, remélem édesanyámnak is fog. :)