KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

stripedpanda

Regisztráció dátuma: 2017. november 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence Ho!Ho!Ho! Körömnyomda Készlet

Essence Ho!Ho!Ho! Körömnyomda Készlet
2018. december 9.

Nagyon jól működő nyomda. A használata is egyszerű, miután lehúztuk a választott mintáról a felesleges lakkot, csak éppen rá kell nyomni a szilikonos fejet a lemezre, tényleg nem erősen, mert akkor nem fogja felvenni (gondolom az előző velemény irója itt ronthatta el, én is keményebb gumis nyomdafejekhez voltam szokva, teljesen másképp kell használni, mint azokat, viszont sokkal jobban működik). A körmökre egyszerűen rá kell nyomni a mintát (amit még pontosan láthatunk is, hová teszünk, mert átlátszó) és készen is van, nem kell görgetni vagy ilyesmi, a puha szilikon miatt nagyon jól idomul az ívesebb körmökhöz is. Fontos viszont, hogy ne körömlakklemosóval takarítsuk a fejet nyomdázás után, mert meg fog keményedni, szóval én erre a célra celluxot használok, nekem bevált :) A hozzá adott kis nyomdalemez is tökéletesen működik, szép minták vannak rajta, rövidebb körmökhöz is ideális.
Röviden 5*, nyomdázok már egy ideje, mert pár éve már sem időm, sem kedvem nincsen kézzel festegetni, de sosem póbáltam ilyen jót, az áráról nem is beszélve, nagyon ajánlom! (Moyrás nyomdalakkot használok hozzá egyébként)

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2018. november 30.

60 Poet: Na végre találtam egy nude színt, ami nem sápaszt és nem is túl sötét, vagy a kelleténél erősebb színű rajtam (világosszőke hajam és elég fehér bőröm van, így nehezebb feladat volt ez, mint gondoltam), ez egy szép, világos-barackos árnyalat. Nekem bevált, bár elég vegyes véleményeket olvastam róla, így kicsit féltem kipróbálni. Szerintem az a lényege, hogy vékonyan kell felvinni, nagyon pigmentált, úgyhogy így is jól fed, az applikátorral is precízen lehet dolgozni, csak le kell róla húzni a felesleget. Én előtte szájceruzát használok, azzal egyszerűbb megcsinálnom a körvonalat, majd jöhet rá ez a rúzs, ahogy már írtam, egyetlen vékony rétegben. Így szép egyenletes lesz, megszárad, nem is ragad és sok matt rúzzsal ellentétben nagyon kényelmes, nem kezdi idővel húzni a szám napközben vagy evéskor/iváskor. Kibír mindent, esetleg legbelül kopik meg egy kicsit, de akkor sem túl észrevehetően, viszont szintén vékony rétegben kenve azt a részt, ki lehet javítani, nem fog meglátszani az igazítás, rajtam 10+órát simán kibírt és még a nap végén sem volt kényelmetlen, nem is szárította szét a számat. Garnier micellás vízzel le lehet mosni, ugyan nem túl egyszerű, de azért nem is olyan bonyolult feladat, mint amire pár korábbi vélemény alapján fel voltam készülve :D olajos sminklemosóval valószínűleg egyszerűbb is. Szóval én teljesen elégedett vagyok vele és világosabb bőrű lányoknak ajánlom ezt a színt :)

Essence Ho!Ho!Ho! Highlighter Ecset

Essence Ho!Ho!Ho! Highlighter Ecset
2018. november 30.

Ez a legötletesebb ecset, amit valaha láttam :D A nyelében úszkáló ezüst csillám és kis cukorbotok valami eszméletlen aranyosak :) Mint az Essence ecsetei általában, ez is nagyon jó minőségű, puha, szépen fel lehet vinni vele a highlightert, de szerintem pl szem alatti terület vagy szemhéjalap fixálására is jó lehet a formája miatt. Még csak egy hete használom, így nem tudom a mosásokat mennyire fogja bírni, de eddig nagyon elégedett vagyok vele, az ára pedig meglepően jó. Ezen kívül nagyon jó ajándék is lehet egy highlighter mellé Karácsonyra :)

1 ÖSSZETEVŐ