KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

stripedpanda

Regisztráció dátuma: 2017. november 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

For Your Beauty Profi Make-Up Schwamm

For Your Beauty Profi Make-Up Schwamm
2018. október 22.

Nem igazán van viszonyítási alapom, csak kipróbálásra vettem meg először, de annyira megszerettem, hogy már beszerezetem egy újat :) Nekem nincsen vele problémám, meleg vízzel szoktam benedvesíteni, így jó kis pufi lesz és szépen eldolgozza a korrektort, jobban mint bármi más. Alapozás után is használom, hogy az esetleges ecset okozta csíkokat eltüntessem. Nekem visszanyeri a formáját és ahogy megszárad, az eredeti méretét is. A tisztítása persze nem olyan egyszerű, de az ilyesmit amúgy is érdemesebb sűrűbben cserélgetni szerintem.

Balea Hautrein Pattanás Leszárító Tapasz Szalicilsavval

Balea Hautrein Pattanás Leszárító Tapasz Szalicilsavval
2018. október 22.

Nem gondoltam volna, hogy ennyire jó lesz, de nagyon bevált. Leviszi a gyulladást és a pirosságot, sokszor teljesen el is tünteti a pattanásokat másnap reggelre. Alvás közben sem jönnek le a tapaszok, viszont könnyű őket leszedni és nem is szárítják szét teljesen a bőrt (amivel nekem szokott problémám lenni más termékek esetén).

Balea Hautrein Pattanás Elleni Arctisztító Kendő

Balea Hautrein Pattanás Elleni Arctisztító Kendő
2018. október 22.

Sminklemosásra nem próbáltam, csak reggelente használom, de akkor nagyon bevált. Az illata nekem kicsit furcsa, de nem rossz. Egyáltalán nem szárít és szépen tisztítja a bőrt, kellemes érzést hagy maga után.
Update: használom már 1-2 hónapja és szerintem nagy szerepe van benne, hogy tisztább lett a bőröm, nagyon ajánlom! :)