KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

stylo

Regisztráció dátuma: 2017. október 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. október 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

Shiseido Waso Quick Gentle Cleanser

Shiseido Waso Quick Gentle Cleanser
2018. augusztus 10.

Nekem nagyon bejon. Foreo arctisztitoval hasznalom. Alig kell belole es a sminket tokeletesen lehozza. Eleve zuhany alatt hasznalom este, ott meg van viz boven, nem pontosan ertem, h mi az a kritika h sok viz kell h lemossam. Reggel is zuhanyzom. Akkor is van viz. Na mindegy. Az egyetlen bajom h 10 ruppo. Sokaig eleg, jo minosegu, tobbszor is ujra fogom venni. De azert olcsobb is lehetne.

Yves Rocher Nyom Nélküli Púder - Zéro Défaut

Yves Rocher Nyom Nélküli Púder - Zéro Défaut
2018. július 13.

Szeretem a púdert, alapozó fölé mindig használok. Ezt a márkát most vettem meg másodszor, mert nagyon szép, természetes szint ad, és szépen fixálja a sminket. Hosszú ideig nem csillog át a bőröm. Az egyetlen kis bajom, hogy túl tömörre van préselve vagy mi, és az ecsettel nem tudok eleget felvenni belőle egyszerre. Ha kicsit lazább lenne, jobban tudnám használni. Teljesen megfelelő amúgy és még olcsó is. Megéri.

Novaya Zarya Krasnaya Moskva

Novaya Zarya Krasnaya Moskva
2018. június 16.

Kapható. Oroszországban sok üzlet tartja. Van belőle szappan, tusfürdö, dezodor, még illatpárnát is láttam. Nosztalgiából és poénból érdemes kipróbálni, de annak ellenére, hogy viszonylag olcsó, soha nem vennék belőle még viccnek sem. Óriás hatósugár. Még a legszerényebb kiss csepp is lemoshatatlanul beivódik a bőrbe. Igazi retró. Sajnos vagy éppen hála az égnek, nem használják már, én legalábbis nem futottam még bele sehol. Nem is tudom... vitán felül borzalmas, de néha muszáj beleszagolnom mégis.