KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

szamira

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

The Ordinary Retinol 1%

The Ordinary Retinol 1%
2017. szeptember 15.

Retinolszűz voltam, mikor megrendeltem a skinsmartról (egy, azaz egy nap múlva már meg is jött!). Ahogy én használom:

Heti kétszer-háromszor kenek este a hidratáló felvitele után borsónyi mennyiséget, nem keverem a hidratálóba (egyszer megtettem, baromi rossz érzés, mikor az embernek ég és hámlik a szemhéja...)
Felviteli javaslatom: Miután végeztünk a vizes tevékenységekkel (fogmosás és társai) az ujjunk végére borsónyi mennyiséget teszünk, két kezünk ujjai közt eldörzsöljük, majd először az arcunk oldalára, homlokra, állra, állvonalra megy (ha először használod nyakra semmiképp se!), majd azzal a kevéssel, ami még maradt az ujjunkon, óvatosan végigsimogatunk a szemünk alatt és a külső szemsarkokban. (Ahol vizes lesz a bekent rész, ott valamiért nagyon ég.)
Várni kell kb fél órát, hogy rendesen beszívódjon.

Az első használat után szünet, tessék szépen nyugton maradni, és várni két-három napot, mert csak akkor kezd dolgozni! Érzékeny lesz, kicsit fájó, égő, esetleg vörös, és aztán szép lassan az embernek még a lelke is lehámlik.
Heti kétszer mehet a második héttől, aztán ha bírja a bőr, lehet gyakrabban, akár naponta.

Nagyon sokat segített a pattanásokon, pattanás utáni foltokon, napfoltokon, apró ráncokon már két hét után is.
Ár-érték arányban szerintem zseniális termék.

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)
2017. szeptember 15.

Szeretem. Már másnap látszik, és nem kopik foltosan.
Heti egy kenéssel elérem, hogy nem nézek ki hipóreklámnak, hanem finom, barnás, éppcsak színem van, és nekem ez tökéletesen megfelel. Ha ennél gyakrabban használom, akkor nem barnább leszek, hanem sárgább.

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál
2017. szeptember 15.

Alig csinál valamit, legalább 2-3 rétegben kell felvinni, hogy látszódjon. A kefe alig vesz fel festéket. Lemosni viszont nehéz.
Csalódás.

Update: egy hónap használat után sűrűsödött be annyira, hogy szép, hosszú pillákat tudok vele csinálni, de kétszer kell átmenni vele, és lemosni rémálom. +1 pontot azért így is kap.