KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

szandiir

Regisztráció dátuma: 2016. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Care Kakaóvajas Ajakbalzsam

Avon Care Kakaóvajas Ajakbalzsam
2017. február 8.

El nem tudom mondani, hogy mennyire borzalmas. Életemben nem tapasztaltam még soha ilyesmit semelyik eddig használt terméknél. Épphogy felkentem az ajkamra és annyira elkezdte rögtön égetni, hogy nyomban le is töröltem. Még utána is fájt egy pár percig. Nem akartam rögtön kidobni, ezért 2-3 hétre rá adtam neki egy újabb esélyt....sajnos feleslegesen, mert ugyanez volt a reakció. Végül győzött a szívem, és az, hogy nem szeretek ok nélkül kidobálni kozmetikumokat..odaadtam a barátnőmnek hátha ő elégedett lesz vele. Másképpen a kukában landolt volna.

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló
2017. február 8.

Azért vettem meg, mert még soha nem próbáltam és épp akciós volt. Előtte még nem is hallottam róla semmit. Én nagyon nagyon szeretem, hihetetlenül jól hidratál és nagyon sokáig elég napi többszöri használattal is. (Nagy ajakkal mondom ezt :D )

Garnier Pure Tisztító Pórusösszehúzó Tonik

Garnier Pure Tisztító Pórusösszehúzó Tonik
2017. február 8.

Én teljesen véletlenül kaptam, előtte a sötétzöld clean&clear-t használtam, gondoltam miért ne próbáljam ki. Hát..nem bántam meg! Egyáltalán. Nagyon szépen tisztít és tényleg pórusösszehúzó hatása van. A szalicilsav pedig plusz pont, ugyanis nagyon csúnya foltos volt az arcbőröm mielőtt elkezdtem használni, de most szinte nem is látszik (mellette használok egy avonos éjszakai szalicilsavas krémet is néha). Reggeli mosakodás után szoktam megtisztítani vele az arcom.
Én nagyon szeretem (épp ma vettem újra :) ). Csak ajánlani tudom!