KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

szandiir

Regisztráció dátuma: 2016. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Vanília és Füge Habfürdő

Avon Vanília és Füge Habfürdő
2018. február 8.

Nagyon-nagyon jó az illata. Fürdés közben is és utána a bőrön is kellemes illatot hagy. Biztos, hogy újra fogom venni. :)

Avon Vanília és Karamella Habfürdő

Avon Vanília és Karamella Habfürdő
2018. február 8.

Testvéremnek vettem, mert él-hal a karamellás tusfürdőkért/habfürdőkért. Neki (és az édesanyámnak) nagyon tetszik, így kicsit igazságtalannak érzem hogy 1 csillagot adok, de igazából én írom a véleményt. :D Szerintem gusztustalan. Mintha tömény Baileys-ben fürdene az ember. Amit igazából szeretek ízre és illatra is, de ez valahogy töményebb és rossz irányba viszi el számomra a terméket. Én biztos hogy többet nem fogom használni :)

Avon Care Kakaóvajas Ajakbalzsam

Avon Care Kakaóvajas Ajakbalzsam
2017. február 8.

El nem tudom mondani, hogy mennyire borzalmas. Életemben nem tapasztaltam még soha ilyesmit semelyik eddig használt terméknél. Épphogy felkentem az ajkamra és annyira elkezdte rögtön égetni, hogy nyomban le is töröltem. Még utána is fájt egy pár percig. Nem akartam rögtön kidobni, ezért 2-3 hétre rá adtam neki egy újabb esélyt....sajnos feleslegesen, mert ugyanez volt a reakció. Végül győzött a szívem, és az, hogy nem szeretek ok nélkül kidobálni kozmetikumokat..odaadtam a barátnőmnek hátha ő elégedett lesz vele. Másképpen a kukában landolt volna.