KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

szanii

Regisztráció dátuma: 2012. április 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. április 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bepanthen Sensiderm Krém

Bepanthen Sensiderm Krém
2019. január 22.

A karomon jelentek meg kiszáradásszerű piros foltok, először gyanakodtam hogy a gyantázás miatt, de aztán sokáig nem gyantáztattam és rájöttem, hogy a túl sok mosószer használata miatt jelentek meg. Amikor bekenem, egyből enyhül a viszketés és a szárazság, pár kenés után pedig teljesen eltűnnek a foltok. Az ára elég húzós a kis mérethez képest, de megérte belefektetni.

Yves Rocher Hajregeneráló Olaj

Yves Rocher Hajregeneráló Olaj
2019. január 21.

Már régóta szemezgettem ezzel az olajjal. Hajmosás előtt használom ahogy írja. Nagyon imádja a hajam, finom illata van, hajmosás után könnyen kezelhető. Segített a szálkás és seprűs hajvégeket elfelejteni. Néha napközben is használom, 1-2 CSEPPET kenek a hajvégeimre. (ennél többet nem szabad mert nagyon zsíros látszatot kelt)

update: Kicsit félretettem a polcon, de most újra elővettem és még mindig csoda.

Yves Rocher Arany Tea Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Arany Tea Hab- és Tusfürdő
2019. január 20.

A nagy kiszerelést vettem meg karácsonyra, de még csak most jutottam el ahhoz hogy el is használjam. Nagyon finom az illata, jól habzik és fürdés után is érzem magamon, ami szuper jó, a piros alma testvérénél sajnos nem éreztem ennyire.

1 smink