KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

szeliger

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Yves Rocher Málna-Borsmenta Testápolós

Yves Rocher Málna-Borsmenta Testápolós
2018. október 20.

Még nyárról maradt, most fogyott ki, nagyon szerettem. Amíg nem jönnek be az igazi hidegek, addig pont megfelelő a hidratáló hatása, könnyű, nem ragacsos. Az illata pedig külön dicséretet érdemel, a mentás-gyümölcsös illatfelhő friss és jókedvre derítő.

Carolina Herrera Good Girl Velvet Fatale EDP

Carolina Herrera Good Girl Velvet Fatale EDP
2018. október 19.

Az illat trendi, hordható édesség, tartóssága, hatósugara rendben, sok szót nem érdemel. No de az üveg! Én csak álltam és néztem, néztem, azt hittem, káprázik a szemem. Azt hiszem, új skála készül a giccs, mint melléknév ragozására: giccs, giccsesebb és a Good Girl Velvet Fatale. Egyszer még sokat fog érni ez az üveg, meglátjátok, a gyűjtők nagy összegeket fognak fizetni érte. Remélem azonban, hogy nem csak ez az üveg marad meg az utókornak huszonegyedik századi régészeti leletként. (Nem, egyáltalán nem olyan, mint a képen, ezt élőben látni kell, egyszerűen elképesztő:)

L'Occitane Aqua Reotier Hidratáló Szérum

L'Occitane Aqua Reotier Hidratáló Szérum
2018. október 19.

2018.04.20.
Ez is az ismerkedő csomagból való, kis kiszerelésű termék. Az illat a lemosó gélhez hasonló, friss, kissé kesernyés. Szívesebben használtam, mint a lemosót, az esti sminktisztítás után mintegy megitatja a bőrt. Hamar beszívódik, a használata után tényleg teltebb a bőr felülete. Ezzel együtt túlárazottnak gondolom, egy ilyen köztes lépcsős megoldásért ennyit én sokallok, ez sem jön haza nagy kiszerelésben.

2018.10.19.
Kicsit több tapasztalatot gyűjtve valójában megszerettem ezt a szérumot. Közvetlenül arctisztítás után használtam reggel és este is, a száraz bőrömnek láthatóan jót tett, az érzésről nem is beszélve: kellemes volt, hogy nem húzódott a bőröm, a tisztítás után is rögtön sajátomnak éreztem. Nálam semmilyen ragacsosság vagy fénylő utóhatás nem jelentkezett, a bőr felszívta, hidratált lett és kész. További dicsérendő tulajdonsága, hogy minden egyéb kencémmel jól együttműködött, még a fránya Chanel CC krémmel is. Szóval szerintem nem olyan rossz cucc ez, mint amennyire rossz véleményeket kapott itt eddig. Marad a négy csillag.

27 ÖSSZETEVŐ