KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

szeliger

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Catrice ICONails Gel Körömlakk

Catrice ICONails Gel Körömlakk
2018. június 15.

47 Don't Judge A Nail By Its Color. Nem vicc, ez a neve és nagy igazság, mert ez egy nagyon béna lakk. Az üvegben szép meleg sárga, apró csillámokkal, a kezemen mégis nagyon sápasztó, talán majd nyár végére mutat valahogy. A fedése még három rétegben sincs rendben, csíkoz, nem terül egyenletesen. Ezt a színt nagy hiba volt megvenni. Pedig az üvegben nagyon tetszett és mivel a lányom holnap tűzmadarat táncol a balettvizsgáján, ezt a színt gondoltuk ki egy narancsos pirossal a körmökre, hát... ezen még gondolkoznunk kell.
Nagy csalódás, pedig a Catrice tud csillámokkal is egyfedésű jó lakkot gyártani, éljenek a barnás árnyalataik. Csak ezért nem adok egy csillagot, ha csupán ezt a sárga lakkjukat ismerném, nem kaphatna többet.

Clinique Superdefense SPF20 Daily Defense Moisturizer Száraz és Nagyon Száraz Bőrre

2018. június 13.

Mintát próbáltam belőle, de nem tetszik. Többen írták előttem, hogy nagyon fénylő, hát még annál is jobban, ilyen fénylő krémem azt hiszem még nem is volt soha. Lehetetlenség lepúderezni, átüt az alapozón is. Ezt leszámítva nem lenne baj vele, jól hidratál, nem veszett össze az alapozóval. A maga után hagyott látvány azonban nekem túl sok, használhatatlan, biztosan messziről kerülni fogom, nekem ez totális pénzkidobás lenne.

Sisley Eau Efficace Gentle Make-Up Remover

Sisley Eau Efficace Gentle Make-Up Remover
2018. június 12.

Nekem is 30 ml-es kiszerelés jutott belőle, elég is bőven. Teljesen egyetértek whitemerci véleményével, de én sokkal szigorúbban fogom pontozni. Az alapozót még leszedi, bár több vattakorongra is szükség van hozzá és nagyon sok fogy belőle, de a szemceruza, spirál már nem kifog rajta. Esti sminklemosásnál nálam teljesen kiesett, tonikként sem funkcionál, mert minek. Ha már rendesen letisztítottam az arcomat, akkor inkább egy nyugtató, hidratáló tonik, mint egy ilyen sok az egyben termék. Reggelre tudom csak használni, az arcot jól frissíti, tisztítja. Az illata kesernyés, gyógynövényes, ízlés kérdése.
Minden összevetve sokat akartak markolni, keveset fogtak, még a Sisley-n belül is sokkal jobb termékek vannak (például a rózsaszín virágos hidratáló tonik), ezt a terméket inkább felejtsük el. Teljes pénzkidobás, értelmetlen az egész.

27 ÖSSZETEVŐ