KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

szeliger

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

4711 Remix Cologne Edition 2018

4711 Remix Cologne Edition 2018
2018. augusztus 18.

Rajtam is inkább mandarin, kis kesernyés narancshéjjal, azt az igazi lédús narancsillatot nem találom. Nagyon kis enyhe, bőrközelben illatozik, pár órán át közvetlenül a bőrre rászaglászva érezni, felrakva-viselve már tíz perc múlva semmit sem érzek belőle. Lehet, hogy kicsit olajosabb, párolgósabb bőrön jobban működik, az én száraz bőrömön gyakorlatilag sehogy. A kezdeti játékos, friss citrusosságot értékelem benne, egyébként nekem nem sokat jelent.

Sisley Instant Perfect Perfecting Corrector

Sisley Instant Perfect Perfecting Corrector
2018. augusztus 17.

A primer maga pont olyan színű, mint a tubusa, halvány barackos rózsaszín. Illatát tekintve jellegtelen, ha úgy tetszik, szagtalan. Az állaga inkább balzsamszerű, kicsit keményebb, viaszos, a bőr melegére kiválóan lágyul, könnyen eldolgozható. A bőr felületét azonnal mattítja, ez kézfejre felkenve látványos, a fény felé fordítva a bőrt jól látszik, hová került a primer. Arcbőrön nem tűnt fel ez a hatása, tisztítás után az amúgyis száraz bőröm egyáltalán nem fénylik, ezt nem mattítja tovább. A ráncokkal természetesen semmit nem csinál, ilyen célból ne vegye meg senki. Az alapozót jól megtartja, a Dior Forever Undercover kiválóan teljesít rajta, rajtam estére sem fényesedik át, minden ott marad, ahová szántam.

Essence Adventure Awaits Get Sunkissed Body & Ankle Jewellery Tattoos

Essence Adventure Awaits Get Sunkissed Body & Ankle Jewellery Tattoos
2018. augusztus 11.

Picit javítok az átlagán, nem olyan rossz termék ez. Én már kinőttem belőle, de a lányom most kezd belenőni, úgyhogy van ilyenünk. Nyári bulikba, táborokba szerintem a tizenéves korosztálynak jópofa, nem is annyira az önálló minta része, inkább a karpereces, körbefutó minták. Meglepően könnyen felvihető, először azt hittük, hogy lesz majd vele kínlódás, de semmi, tökéletesen rá lehetett illeszteni a csuklóra és ott is maradt. A minta egyébként jó tartós, vitorlástábor vizes megpróbáltatásai mellett is csak 4-5 nap után kezdett kopni. Mint utólag kiderült, fényvédelmet nyújt, úgyhogy most a káróminta inverze világít:), iskolakezdésre majd szépen bebarnul, összekopik (reméljük). Kiadós, a két ív mintái még sokáig kitartanak majd, simán újravenném.

27 ÖSSZETEVŐ