KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

szeliger

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Yves Rocher Arany Tea Testápoló

Yves Rocher Arany Tea Testápoló
2018. december 12.

Ez is a mindenes kis dobozból való, ezért csupán 50 ml. Milyen jó is, hogy a márkánál gondoltak a kíváncsiakra és összeállították a kisebb kiszereléseket tartalmazó csicsás kis dobozkát, ezt igazán nem győzöm eleget dicsérni.
Az illat a tusfürdő illatával harmonizálóan indiai fűszeres tea illat, kis szegfűszeggel, miegymással. A kicsi flakon ugyanakkor lehet, hogy hátrány, mert nagyon neház kinyerni belőle a testápolót, fejjel lefelé tartva tárolni és ütögetni szükséges, hogy kinyerhető legyen belőle az anyag. A bőr nem szívja be azonnal, rajtam egy kis fehér habszerű valami képződik, ahogy kenegetem, de hamarosan ez eltűnik. Nem ragacsos, közepesen hidratál, elsősorban az illata miatt szeretem.

Yves Rocher Arany Tea Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Arany Tea Hab- és Tusfürdő
2018. december 12.

A kis mindenes dobozból van nekem, így az enyém csupán 50 ml. A tea volt a hívószó és az illattal elégedett is vagyok, noha nem klasszikus tea illat, inkább az indiai tea fűszeres, szegfűszeges aromáit érezni benne. Tusfürdőként átlagos, picit szárít, mint a márka tusfürdői általában, a hozzávaló testápolóval ugyanakkor rendben van. Jó hangulatú ünnepi kis darab, el fog fogyni.

Essence Ho!Ho!Ho! Körömnyomda Készlet

Essence Ho!Ho!Ho! Körömnyomda Készlet
2018. december 12.

A lányomnak hozta a Mikulás, én nem szoktam nyomdázni a körmeimet. Most kipróbáltam, hát elsőre nagyon béna voltam, nem került egyenletesen a festék a nyomdára, persze, hogy hiányos lett utána a kép. Bezzeg a gyermek, nem ám óvatoskodva, hanem sitty-sutty, már fel is rakta a körmeire. Ezt nem hiszem el, gondoltam magamban, ennyire nem lehetek ügyetlen, úgyhogy a neten is inspirálódtam (pl. itt: https://www.youtube.com/watch?v=8HvidOvKgYg)
Második nekifutásra tökéletesen sikerült, hétköznapi lakkal, mai viseletnek az alap a Pupa Rock&Rose kollekciójának burgundija és rajta bámulatosan szép aranyszínű hópehely az Essence évekkel ezelőtti The Little X-mas Factory aranyszínével. Úgyhogy nem kell túl óvatosnak lenni, bátran lehet próbálkozni. Külön jó, hogy a nyomda átlátszó és így felülről látni azt is, hogy a minta rendesen felkerült a szilikonpárnára, meg azt is, hogy a nyomdázás rendben megtörtént.
Teljesen elégedett vagyok vele, az ünnepek közeledtével rásegít a hangulatra, nekem a lehúzójával sem volt semmi bajom. Azért a matrica egyszerűbb 🙂, csak ott ugye elveszik a manualitás élménye.

27 ÖSSZETEVŐ