KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

szeliger

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Nivea Q10 Plus C Energetizáló Ránctalanító Éjszakai Arckrém

Nivea Q10 Plus C Energetizáló Ránctalanító Éjszakai Arckrém
2018. február 18.

Több mintám is volt belőle, a nappali hasonló krémmel kaptam együtt párban. Ez az éjszakai verzió nagyságrendekkel jobbnak tűnik, mint a nappali. Alig illatos, a bőröm hamar beszívja és egész jól hidratált marad reggelig. Ránctalanító hatás? Ugyan már, egy jó alvás látványosabb eredményt hoz.
Ha meg nem is veszem, de a mintákat szép szorgosan elhasználom.

L'Occitane Cseresznyevirág Eau Fraîche Kézkrém

L'Occitane Cseresznyevirág Eau Fraîche Kézkrém
2018. február 18.

Friss, virágos illatú kézkrém, kicsit borsos, érces zöld jegyekkel. Igazi tavaszi darab, az illata és a megjelenése is a bájos virágos tubusban a rügyfakadást idézi. Nem egy hidratálóbajnok, de annyi baj legyen, lehet gyakran kenegetni. Nem ragacsos, a fehér krémet a bőr hamar beszívja, bő méteres hatósugárban hosszan ontja az illatot magából.
Az illatos kézkrémek kedvelői szeretni fogják, a többiek nagy ívben kerüljék.

Guerlain KissKiss LoveLove Rúzs

Guerlain KissKiss LoveLove Rúzs
2018. február 14.

573 Pink. Egy hete csak ezt hordom. Amikor az első fotókat megláttam, tudtam, hogy ilyenem lesz, csak az árnyalaton gondolkoztam sokáig. Ez a legaranyosabb rúzs a világon, egyszerűen mindig megmosolyogtat, ahányszor csak kinyitom. Az, hogy egy szívecske néz vissza rám, ennél már csak az lett volna szebb, ha a férjemtől meglepetésként megkapom, csak hát erre esély sem volt, mert rögtön lecsaptam rá. A szív forma egyébként nem végig megtartott, a rúzs tövénél már kikerekedik, hagyományos formát ölt, de az még odébb van.
A formula krémes, igényel egy kis előkészítést, sima ajkakon könnyű munka, a szív forma jól illeszkedik az ajkakhoz, szépen kerekíthető vele a felső és alsó ív is. A száraz pikkelyekbe ezzel szemben rendesen beleakad és jó sok festéket ad le. Úgyhogy visszatértem az igen jól hidratáló Claudia Schiffer viaszos ajakápolómhoz, probléma megoldva. Egyáltalán nem szárít, kényelmes, komfortos viselet, ugyanakkor nem túl tartós, szép egyenletesen kopik. Nem baj, mert úgyis állandóan kenegetném, nézegetném, meg is teszem.
Nagyon akartam én ezt a rúzst szeretni, nem is okozott csalódást. A rúzs maga persze, hogy nem éri meg az árát, az érzés viszont igen, olyan darab, amire mindig emlékezni fogok. Sok kritikát fog még kapni, nem is bíztatok mindenkit a megvételére, csak a bolondos megszállottakat, ők fogják csak értékelni.

27 ÖSSZETEVŐ