KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

szeliger

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Sisley Eau De Sisley 2

Sisley Eau De Sisley 2
2018. április 18.

Szépséges, tavaszi, koranyári illat 2009-ből. Kifújáskor friss, már-már harsogó zöldesség, kicsit kesernyés, gyógynövényes illat. Határozottan előtérben érezni a bazsalikomot, akik szeretik ezt a fűszert, azok odalesznek ezért az illatért is. Tiszta és energikus, mint a tavaszi reggelek, amikor még picit hűvösebb az idő, hidegnek azonban már nem mondható, a fények élesednek, a fű már több centis magasságban, dús és nedves, telt zöld szőnyeget alkot, a fák élénkzöld levélrügyei már kipattantak, de még a levelek nem érték el teljes nagyságukat. A természet tele van élettel, egy új kezdet reményével. Az idő múlásával az illatélémény szárazabbá válik, szénás jelleget ölt, de ez továbbra is közelebb van a friss kaszáláshoz, mint a már hosszabb ideje száradó szénához.
Az illat biztos burokkal öleli körbe a viselőjét, csak rajtam sajnos nem nagyon tartós, négy óra elteltével már sehol nincs. Ez praktikusan azt jelenti, hogy naponta legalább háromszor kell fújni belőle az illatélmény kedvéért.
Szép illat, jó illat, felüdülés az édes illatok dömpingjében.

bilou Duschschaum Tusolóhab Vanilla Cake Pop

bilou Duschschaum Tusolóhab Vanilla Cake Pop
2018. április 14.

Nálunk is a fiatalabb korosztály kedvence, a lányom használja. Kipróbáltam én is, én azért nem értem a felhajtást körülötte. A Nivea habját állagra jobban szeretem, ez olyan kis puha, hiányolok egy kis tartást belőle. Az illat műanyagos, vaníliás, ezzel együtt nekem bejön, csak hamar elillan. Drága is, simán meglennék nélküle.

Prada Candy Sugar Pop EDP

Prada Candy Sugar Pop EDP
2018. április 13.

Az üveg tetszik, vidám, tavaszi hangulatú. Az illat tetszik, tömény égetett cukor, vaníliás karamell, rajtam a virágok és a gyümölcsök lepotyogtak valahová, nem nagyon érzek belőlük semmit. Kényelmes, bő méteres sugárban is jól kivehető, a tartóssága is rendben van, tíz-tizenkét óra múlva is jelen van. Aranyos kis illat, de az eredeti az igazi, ide nekem a benzoint!

27 ÖSSZETEVŐ