KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

szeliger

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Kenzo Kenzo World

Kenzo Kenzo World
2017. december 12.

Kenzo világa egy másik világ. Ugyanakkor az is lehet, hogy ez a valóság, de akkor én szeretnék egy másik világba átlépni. Oda, ahol ilyen illatokkal nem találkozom. Abba az időbe, amikor még Kurkdjian szemei előtt nem csupán a bankjegyek lobogtak, hanem élvezettel keverte-kavarta az illatokat. Mindenesetre úgy érzem, a mester most kicsit megszédült, ide is dob egy illatot, oda is dob valamit, csak a megrendelők boldogok legyenek és továbbra is kopogtassanak az ajtaján. Milyen az illat maga? Édes-gyümölcsös egyveleg, ahogy Trixi megfogalmazta, a dögös-rámászós vonalról. Csalódás.

Clarins Super Restorative Szemkörnyékápoló Koncentrátum

Clarins Super Restorative Szemkörnyékápoló Koncentrátum
2017. december 10.

7 ml tubusos kiszerelést kaptam egy vásárlás mellé adott nesszeszerben. A tubus hosszú csőrrel rendelkezik, ezzel a krém könnyen adagolható. Fehér színű, enyhén illatosított, a szem alatti terület finom bőre gyorsan beszívja. Reggelente használom kb. egy hónapja, semmiféle látványos eredményt nem tapasztaltam, valójában alig várom már, hogy elfogyjon. Nemcsak hosszútávú hatása nincs, de rövid távon sem mutat meggyőző eredményt, sok olyan krémmel találkoztam már, amik a felvitelt követően azonnal kisimították, felfrissítették a bőrt, hát ez nem ilyen. Azért nem tettem csak félre azonnal, mert napközben azért érzem valamennyi hatását, a szemem alatt a bőr nem szárad ki, nem húzódik. Szóval a termék nem teljesen használhatatlan, ajándékba kapva elkenegethető, de önmagában vásárlásra nem érdemes.

Zendium Complete Protection Fogkrém

Zendium Complete Protection Fogkrém
2017. december 10.

Már másfajta Zendium fogkrémet is használtam, így nem volt újdonság, hogy nincs olyan karakteres mentolos íze. A reggeli fogmosásnál én kifejezetten szívesen használom, valóban nem tompítja annyira az ízérzést, mint sok más fogkrém. Így aztán a reggeli után érzem, hogy ettem is valamit, nem csupán a mentolos íz van a számban, amitől egyébként azonnal ismét éhes leszek. A használata után tisztának láttam és éreztem a fogaimat, nem maradtak lepedékesek és érzékenyebbé sem váltak a fogkrémtől. Ha újra nem is veszem, mert alapjában szívesen próbálok ki új termékeket, de biztosan még másik fajta is kosárba kerül majd a márkától.

26 ÖSSZETEVŐ