KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Szixooo

Regisztráció dátuma: 2015. június 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. június 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Anastasia Beverly Hills Blush Trio

Anastasia Beverly Hills Blush Trio
2018. február 23.

A Pink passion trio tulajdonosa vagyok. Szerintem ez egy nagyon jo termek. Mind a harom arnyalat termeszetesen hat (semleges tonusu, nagyon vilagos borom van), epithetoek es rajtam tartos is (szaraz bor). Egyaltalan nem kelt 'festett' benyomast az arcomon, de ehhez az is hozzajarul, hogy az arnyalatok nagyon kozelitenek ahhoz a szinhez, amikor kipirulok. Kozepes es sotetebb boron nem tudom hogyan mukodik. Amiota ez a trio megvan, csak ezt hasznalom - kb fel eve. El tudom-e hasznalni teljesen? Nem tudom, mert kisfeju duofiber ecsettel hasznalva meg csak meg sem latszik, hogy ennyi ideje hasznalom, pedig a napi rutinom resze. Nekem nagyon bejott :)

Anastasia Beverly Hills Prism Eyeshadow Palette

Anastasia Beverly Hills Prism Eyeshadow Palette
2018. január 13.

Harmadik Anastasia palettam, es legalabb annyira elegedett vagyok vele, mint a tobbivel. A szinek konnyen kezelhetoek, pigmentaltak, retegezhetoek es tartosak. Nekem kozvetlenul felvitel utan altalaban nem tetszik az eredmeny, de egy jo fel ora multan beerik a dolog es a formula megmutatja, hogy mit is tud igazabol - szinte egybeolvad a borommel. Ez amugy a Modern Renaissance-ra is vonatkozik, a Subculture-re kevesbe, de az kicsit mas formula. Jo kiegeszites a Prism azokhoz a palettakhoz, szepen lehet kombinalni a szineket, finisheket. Ecsettol fuggoen ezek is porolnak tobbe-kevesbe, de szamomra ez nem negativum, mivel a festek szepen eldolgozhato es a smink nem potyog le napkozben (szoval a porolas nem minosegi hiba, hanem az anyag lagysagabol adodik).
Kedvenceim: Lure, Eden, Unity, Pyramid, Dimension, Lucid, Throne es Osiris. Az egyetlen, amivel eddig nem sok mindent tudtam kezdeni, az Sphere, de majd kiserletezem vele is.

Anastasia Beverly Hills Modern Renaissance Eyeshadow Palette

Anastasia Beverly Hills Modern Renaissance Eyeshadow Palette
2017. október 27.

Egy evet vartam hogy leuljon a hype es eldontsem, hogy tenyleg kell-e nekem. A Subculture-rel egyutt vettem meg. Kulonbozoek, de nagyon szeretem mindkettot. Elso hasznalat alkalmaval a Modern Renaissance annyira nem nyugozott le mint vartam, de napkozben azon kaptam magam, hogy tobbszor is a sminkemben gyonyorkodom - ez jo jel :) Aztan a tovabbi hasznalatok soran 'hozzam nott', mindig szep vele az eredmeny. A szinek harmonizalnak, szepen ossze lehet oket dolgozni es tartosak. A festekek poroznak bizonyos ecsetekkel, de viseles kozben sose potyognak. A szinek a nap vegen is elenkek. Orulok, hogy megvettem. Vermeer, Buon Fresco, Red Ochre, Warm Taupe es Cyprus Umber az aktualis kedvenceim :)

UPDATE: A bogyo szinek (Love Letter es Venetian Red) hajlamosak felvitel utan ket oran belul kicsit vesziteni intenzitasukbol. Meg lehet roluk egyertelmuen mondani, hogy milyen szinek voltak felvitelkor, de mar nem olyan vibraloak, kicsit 'laposabbak'. Az eredmeny meg igy is szep, de aki nagyon intenziven szeretne ezt a ket szint, annak lehet kicsit csalodas lesz. Ujrafelvitel megoldja a problemat, mert ezeket a festekeket nagyon szepen lehet retegezni - illetve az is segit, ha nem nude, hanem szines alapra vannak epitve (pl. egy hasonlo szinu ruzs is megteszi).