KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

szsz

Regisztráció dátuma: 2014. december 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. december 26.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Dior Addict EDP

Dior Addict EDP
2018. november 3.

Ez az illat rajtam vaníliás tejberizs. Szeretem a vaníliás tejberizst. A tányéromon, nem a bőrömön. Emiatt a 3*. Pozitívum, hogy amúgy igen tartós.

Marc Jacobs Decadence

Marc Jacobs Decadence
2018. október 23.

Egyszer, valamelyik parfümvásárláskor kaptam belőle egy fújós parfümmintát. Bedobtam a többi közé, majd, ha olyan hangulatom lesz, kipróbálom. Ma nem mentem sehová, csak a szokásos reggeli séta a kutyuval és a férjemmel. Gyönyörű napsütéses őszi, hűvös idő. Ezt imádjuk! Na próbáljunk ki valamit, mert parfüm nélkül nem teszem ki a lábam. (Ez nálam amolyan babona, ha nem fújnék magamra valamit, akkor biztos, hogy valami nagy katasztrófa érne.) Hát ma azzal ért a katasztrófa, hogy magamra fújtam. Először azt hittem, valami férfi minta akadt a kezembe, de nem, jól láttam, ez volt a szándék... Na végül is mind1, ha férfi szagom lesz, hát mára kibírom. De aztán még el sem indultunk otthonról, amikor jött az igazi meglepetés, ez nem egy frissen borotvált, a zuhany alól kilépő, beparfümözött férfi illata, hanem a konditeremben 2 órája izzadó, "tesztoszteron szagú" pasijé, aki parfümmel próbálja helyettesíteni a zuhanyozást. Hát nem ugrottam azonnal a zuhany alá, és nem öltöztem át, mert a kutya bepisilt volna, szerencsére nem annyira tartós, de meg-megcsapott a tömény izzadtságszag. Ez finoman fogalmazva: Rajtam nem működik. Ennyi.

Dove Colour Care Vibrancy Hajbalzsam

Dove Colour Care Vibrancy Hajbalzsam
2018. október 15.

Most próbáltam ki először ezt a balzsamot, tehát 1 alkalom után a tapasztalatom: olyan eredményt kaptam, mintha fodrásztól jöttem volna, selymes, csillogó, könnyű haj.