KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

sztinke

Regisztráció dátuma: 2014. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Police To Be Woman EDP

Police To Be Woman EDP
2018. november 6.

Az üvege nem tetszik, ezért nem is szaglásztam meg őket korábban, de mint kiderült valóban hiba külső alapján ítélni még ezen a téren is. :D Az illata nagyon el van találva, tökéletesen illik hozzám. Igaz, hogy nem egy különleges, egyedi kreáció, de pont kellemes és bármilyen korosztályhoz, stílushoz passzolhat.
Azonban a tartóssága sajnos csapnivaló, hiába EDP. Emiatt nagyon csalódott vagyok, és nem érdemel max csillagot.

p2 Cosmetics Luxurious Eyeliner Pen

p2 Cosmetics Luxurious Eyeliner Pen
2018. október 4.

Szerettem volna egy barna tust és mivel egyik kedvelt márkámból sem volt, nézelődni kezdtem. Ennek nagyon megtetszett a sötét barna színe és a nagyon vékony ecsete, árban sem volt vészes, úgyhogy őt választottam.
Álomkönnyű vele dolgozni, annyira vékony vonalat lehet vele húzni, hogy csak na! Nem irritálja a kontaktlencsés szememet.
Az egyetlen hibája, hogy valóban hajlamos picit felkenődni, de közben legalább nem tűnik és folyik el teljesen a húzott vonal sem. Így alapvetően egyelőre elégedett vagyok vele, a kenődést pedig orvosolom egy kis púderrel és gyakoribb ellenőrzéssel.

Biotaniqe Javító Szérum

Biotaniqe Javító Szérum
2018. szeptember 27.

Még télen vettem, mikor a másik szérumom elfogyott, mert a hűvös időben eléggé ki tud száradni a bőröm, különösen az orcákon, úgyhogy elkél egy kis plusz a hidratálókrémmel kombinálva. Ennek az ára is elég baráti, gazdaságosan használható (kb. 7 hónapra elég volt nekem), nincs túl erős illata és egyáltalán nem irritál. (A bőröm vízhiányos, kombinált, tágpórusú és érzékeny.)
Nagyon könnyű, folyékony állagú cucc, könnyen eloszlatható, gyorsan beszívódik, akár önmagában, akár krémmel használtam. Többnyire éjszakára kentem, de nappalra sem nehéz vagy zavaró (csak ilyenkor kihagytam a zsírosodó T-vonalam).
Nyáron is volt, hogy használtam, akkor sem okozott problémát. Nem zsírosít, megfelelően puhít és ápol, kicsit talán ki is simítja a bőrt. Nem mondom, hogy csodaszer, de szívesen nyúltam érte a hűvösebb és a melegebb napokon is, úgyhogy szerintem újra is veszem.