KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

sztinke

Regisztráció dátuma: 2014. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Eucerin Aquaporin Active Frissítő Testápoló

Eucerin Aquaporin Active Frissítő Testápoló
2018. július 20.

Nekem nem vált be sajnos, szinte kínszenvedés volt teljesen elhasználni a flakont, de mivel nem olcsó kategóriás testápoló, nem akartam kidobni. Nem elég a hidratáló hatása, pedig nincs is kifejezetten száraz bőröm. Az illata elég erős, bár ez kevésbé zavart. Az állaga rendben van, tényleg könnyen és gyorsan beszívódik és még némi frissítő hatása is van (mint később megnéztem az INCI-t, a lista elején lévő alkohol miatt...), de beszívódás után még szárazabbnak és érdesebbnek éreztem a bőrömet, mint nélküle.

Yamuna Prémium Gyümölcssavas Peeling

Yamuna Prémium Gyümölcssavas Peeling
2018. július 12.

Nekem sajnos nem vált be, nem éreztem/láttam semmilyen pozitív hatását, ellenben csípte a bőröm. Így végül el sem használtam.

Rexona Maximum Protection Clean Scent Golyós Dezodor

Rexona Maximum Protection Clean Scent Golyós Dezodor
2018. július 5.

Hú, ez aztán hatékony! Nagyon hatékony tényleg, akár esti fürdés után kenem, akár reggel, tényleg nem izzadok minimálisan sem, tök száraz és szagmentes marad a hónaljam a nap végére, nyári meleg idő és edzés ide vagy oda! Szóval a hatása mindenképp 5 *, viszont sajnos kétszer sem tudom közvetlen egymás utáni napokon használni, mert emiatt az erős hatás miatt beduzzad tőle a nyirokcsomóm.
Bárcsak tudnék alumínium mentes deokat használni, de sajnos sem az alkoholt, sem a szódabikarbónát nem bírja a bőröm. Így maradnak az alus dezodorok, váltogatva.