sztinke

Regisztráció dátuma: 2014. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Hylamide Booster Pore Flush

Hylamide Booster Pore Flush
2018. szeptember 17.

Komolyan nem tudom, hogy az én bőröm hogy működik, de valamiért nekem ez a termék sem lett csodaszer. Igaz, hogy nyáron kezdtem használni, mikor tényleg komoly kihívásnak volt kitéve a zsírosító meleg és izzadás miatt, de nekem még jobban zsírosította a bőröm, mintha nem is használtam volna. Próbáltam fújva, próbáltam kézből feltapogatva, kisebb és nagyobb mennyiséggel is, többféle krémmel rétegezve, de sehogy nem hozta a várt hatást, se pórusösszehúzás, se mattítás terén. Egyébként kellemes használni, jó az illata, és frissítőleg hat a bőrre. Irritációt sem tapasztaltam mellette.
Most éjszakára használom. Ár-érték arányban nem rossz vétel egyébként, úgyhogy ezt mindenképp elhasználom, aztán meglátom, hogy újravenném -e.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2018. szeptember 17.

Sajnos nekem nem csodaszer, viszont árban sokkal jobb, mint pl. a PC Resist hasonló hatóanyagú kozmetikuma. Már a 3. flakonnal használom, de igazán látványos hatása nincs. Mikor egy alapos gőzölős-nyomkodásos tortúra után használom, tényleg jobban összehúzza a pórusokat, de sajnos nem tartós a hatása. Nekem a foltokra/gyulladásokra sincs különösebb hatással, viszont a zsírosodást talán tényleg visszafogja valamennyire, így őt nappalra használom.
Kellemes egyébként használni, illatmentes, áttetsző zselé, ami hamar beszívódik, és nem irritál. Egyelőre marad a rutinomban.

Versace Bright Crystal Absolu

Versace Bright Crystal Absolu
2018. szeptember 13.

2015. január 10. Nagyon kellemes, virágos, édeskés, nőcis! Valamivel rajtam erősebb az illata, mint a sima Bright Crystal. Azt is imádtam, ezt is! :)

Update: Ez az egyetlen parfüm, amiből mindig kell, hogy legyen otthon. Bármelyik évszakban, bármilyen alkalomra szívesen használom. Néha vágyom valami új illatra, de végül mégis ehhez térek vissza, mert néhány heti nélkülözés után borzasztóan hiányzik. Azt hiszem, nekem ő a favorit! :)