sztinke

Regisztráció dátuma: 2014. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Bio-Oil

Bio-Oil
2019. január 28.

Ajándékba kaptam.
Ahogy nekem bevált: semleges illatú testápolóba keverve. Hihetetlen szuper puha, sima és hidratált bőr varázsolnak egy gyengébb testápolóval is. Erre nekem tökéletes és szívesen is használom. Azonban önmagában nehezen szívódik be, zavaró réteget hagy. Az arcomra sem vált be, ott még jobban zavar a nehéz beszívódás, és krémmel sem sikerült olyan arányt eltalálni, amivel szívesen kenném oda.
Az illata pedig egyáltalán nem tetszik, sőt kifejezetten zavaró, hogy ennyire intenzív.
Nehéz is értékelnem....testre 5*, de arcra és az illata miatt csak közepes.

Yves Saint Laurent The Shock Volumizing Mascara

Yves Saint Laurent The Shock Volumizing Mascara
2019. január 28.

Szempillaspirál mániám legújabb "áldozata".
Elég sok festéket vesz fel a kefe, viszont lehúzogatni nem érdemes, legalábbis nekem úgy csak összeragadt pillákat sikerült kreálnom. Lehuzogatás nélkül sem tökéletes, de legalább nem full csomó és pókláb az eredmény.
Egyébként a festék jól pigmentált és tartós is. És kellemes az illata, bár ez nem szempont nekem szempillaspirál esetén.
A kefe alakja nem rossz. Alapvetően a hajlított keféket preferálom, de ez is baromi jól ível.
A lemosással sem volt gondom, pedig láttam, többen erre panaszkodtak.
Összességében nem rossz spirál, de nem lesz a kedvencem, főleg ebben az árkategóriában.

Maybelline Made For All Lipstick By Color Sensational

Maybelline Made For All Lipstick By Color Sensational
2019. január 23.

Teljes mértékben egyet értek az előttem szólóval! Én is a 'Plum for me' árnyalat tulajdonosa vagyok és abszolút meg vagyok elégedve a rúzzsal. Szép a színe, krémes az állaga, könnyen használható, nem ragad, nincs íze, nem csúszkál-mászkál, és baromira tartós!
És még az ára is rendben van. :)