KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Szütyő Beauty blog

Szütyo blog
Regisztráció dátuma: 2012. május 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Szütyo blog
Regisztráció dátuma: 2012. május 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Clarins Detox Booster

Clarins Detox Booster
2017. március 28.

Ezt választottam, mert ezt ajánlották sápadt és picit fakó bőrre. Koncentrált formulája zöld kávé kivonattal dúsított, koffeinben gazdag és méregtelenítő tulajdonságai is vannak. Elvileg felélénkíti a fakó arcszín ragyogását, méregteleníti és feltölti a bőrt. Amit lehet róla tudni tudományosan, hogy a bőrnek ugye van egy belső méregtelenítési rendszere. Túllakottság, környezetszennyezés, cigarettafüst és vitaminhiány hatására a rendszer többé nem tud ezzel megbirkózni és mérgek halmozódnak fel. A bőr elveszti ragyogását, az arcszín fakó lesz, nem tud tovább lélegezni. Sajnos nálam vitaminhiányra is van példa, illetve eléggé fakó is a bőröm, így nem volt kérdés, hogy teszek vele egy próbát.

Maga a szérum koncentrátum nagyon folyékony - valahol félúton a vizes és az olajos állag között, a csomagolás viszont véd minket nehogy baj történjen: az alján van egy puha kis ’gomb’ ezt lenyomva lehet adagolni a fluidot. A szokásos arckrémünkkel vagy maszkunkkal kell összekeverni a tenyereink közt 3-5 cseppet a koncentrátumból, és működik. Nekem egyébként picit túl gazdag ez az előírt 3-5 csepp, számomra elegendő 2 is, és bár lehet sűrűbben is alkalmazni én kéthetente egyszer használom, mert úgy vettem észre az én bőrömnek sok ez az intenzív turbó hatás. Viszont akinek szárazabb és jóval befogadóbb a bőre, úgy érzem akár ezzel a típussal, akár a másik kettő közül valamelyikkel érdemes próbát tennie, mert remek termék, és akár szép ajándék is lehet.

Solone Flight Of Fancy Szemhéjpúder Bűbáj

Solone Flight Of Fancy Szemhéjpúder Bűbáj
2017. március 28.

Nagyon sok helyen olvastam már, hogy mennyire szépen pigmentáltak és milyen minőségi selyemfényük van, és ez a kettő tulajdonság egyszerre szerintem igen ritka: nehezen találni olyat, ami nekem elnyeri a tetszésem, és minden általam támasztott szempontnak megfelel. De nekik most sikerült.

A textúrájuk puha, kenhető, könnyen használható akár ecsettel, akár az ujjainkkal eldogozva, nem porolnak, és nem okoznak nehézséget felvitel közben. Remekül pigmentáltak, minden ígéretet betartanak, csodálatosak tényleg! Szemhéjalappal akár 10 órán át is mozdulatlanok maradnak, és pont annyira elevenek a színek, mint amikor felkerültek a szemhéjamra.

Egyetlen apró problémám van velük - nem minőségbeli inkább csak praktikum - de ezek palettába "tölthető" kis mini mono szemhéjpúderek, amelyek egy papírdobozban, és azon belül is, egy műanyag tartóban érkeznek. De ha nekünk nincs palettánk, amibe ezeket pakolni tudjuk, szegények csak árválkodnak tető nélkül a többi sminkünk mellett, ami gondos odafigyeléssel sem az igazi. Én egyelőre elvagyok velük - bár így csakis itthon tudom őket használni, magammal már semmiképp nem vinném - de egy kis műanyag tetőt elviselnék rajtuk!

Solone Princess Rose Garden Pillekönnyű Porpúder

Solone Princess Rose Garden Pillekönnyű Porpúder
2017. március 28.

Pillekönnyű, finomra őrölt állaga van, nem nehezíti el a bőrt és selymes érzést hagy maga után. Természetesen matt hatást érhetünk el vele - nekem ez nagyon fontos egy púdernél, mert bár kedvelem a kellemes dewy finisht, azért a kritikus pontokon matt szeretnék maradni, ha lehet: és ez a púder erre nagyon bevált.

A kis puha puffnival nagyon könnyen fel lehet vinni a púdert, bár én legtöbbször egy beauty blenderrel ütögetem bele a bőrömbe, így tartósabb lesz a sminkem. Ha mégsem így teszek, akkor sem okoz problémát a használata: szerintem a puffnija nagyon minőségi - kicsit testesebb is, mint amire számítottam - könnyedén el tudom oszlatni a púdert, remekül működik, és sokszor magammal is merem vinni a kis kompaktot, mert remekül zár a dobozka, és igazán egyszerű az újrapúderezés.

Nem szárítja a bőröm, remekül beépül a bb krémem adta alapba, nem emeli ki az esetleges szárazabb részeket, szóval tényleg egy nagyon minőségi és szuper darab. Mindenképpen merem ajánlani Nektek is, mert szerintem nem fog csalódást okozni. Úgy láttam, hogy két árnyalatban elérhető, az enyém a No.1. és tökéletesen illik hozzám, az én nagyon világos bőrömhöz tökéletes választás lett.