KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

szybylla

Regisztráció dátuma: 2016. november 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

ColourPop Dream St. Pressed Powder Shadow Palette

ColourPop Dream St. Pressed Powder Shadow Palette
2018. január 12.

Karácsonykor kaptam meg a palettát, együtt 2 másik cp palettával, és ezek voltak az első szárnycsapkodásaim. Hihetetlen szépek.. Első körben meglepődtem milyen kicsik, de igazából csak optikailag az, ha megnézem a többi itthon kapható palettát hasonló mennyiségű termék van benne. A színei csoda szépek, nagyon szépen fednek. A mattok a kedvenceim mivel itthon hasonló árkategóriában egyszerűen nem találok szépen fedő tartós matt szemfestéket... Ez ezerszer lekörözte azokat:) szóval nekem nagyon tetszik valószínű hogy még később is szert teszek pár palettára. A kedvenc színem a piros és az alatta lévő irizáló kék (most hirtelen nem tudom a nevüket) De a paletta teljes színskálája nagyon jól össze lett rakva.

Trend It Up Ultra Matte Folyékony Ajakrúzs

Trend It Up Ultra Matte Folyékony Ajakrúzs
2017. szeptember 25.

Szépen pigmentált piszkos rózsaszín nude árnyalata van, amely egy felvitelben is nagyon jól fed. Viszonylag matt finishe van de egyáltalán nem mondható teljesen mattnak. Száradás után is fog, így nem csókálló de ezt nem is ígéri. Tartóssága viszont megkérdőjelezhető mivel nem sokáig maradt fent a számon. Nude szín esetén ez nem is akkora probléma, de egy sötétebb színnel már nem mernék próbálkozni ebből a termékből. Rengeteg tápláló vajat és olajat pakoltak bele ami matt hatása ellenére puha marad a szám tőle, és nem szárítja ki. Így emiatt azt mondom hogy so so, lehet ha lesz még rá alkalmam veszek belőle másikat is.

Trend It Up N°1 Szempillaspirál

Trend It Up N°1 Szempillaspirál
2017. szeptember 25.

Hát ha nem lenne ráírva erre a spirálra hogy lila, akkor nem jönnék rá milyen színű. Alapvetően elég sötét majdnem fekete, jobban örültem volna ha lilább lenne de így sem rossz. A keféi viszonylag hosszúak de egyáltalán nem bumszli, és szép egyenletesen viszi fel a festéket a szempillámra. Lemosáskor kicsit morzsálódik, de napközben a helyén marad. Semmi eget rengető pluszt nem ad hozzá, egy sima normális spirálról beszélünk ami teszi a dolgát. Ennyi pénzért (449 Ft) meg teljesen megéri.