KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

tara95

Regisztráció dátuma: 2013. július 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 10.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2018. július 14.

A bőrömről: tág pórusú, zsíros, felszíni vízhiány, mitesszerek és pattik. Nem kis kihívás, de az ázsiai rétegezésnek köszönhetően ragyog, kisebb pórusok, kevesebb gyulladás.

A szérumról: már egy használat után csökkentette a pirosságot, könnyen beszívódik, mivel ma használtam először később up. Megelőlegezek egy négyest.

Eltüntette a vöröslő elkapart hatalmas heget, és mint rájöttem, olyan pattikat hozott a felszínre, amik régóta ott lehettek. 2 naponta használom, retinollal felváltva. Reggelente szárít, ezért csak este jöhet szóba, nem vettem észre változást a faggyútermelésnél.

Nem adtam fel és sokáig használtam. Végül a bőröm megszokta, ugyanúgy fényesedett, egyáltalán nem akadályozta meg a gyulladásokat, eladtam itt krémmánián...

Felviszem hármasra, mert a szalicilsavukkal keverve meg nem pattogok ki, de rohamtempóban tünteti el a pirosságot.

Solanie Mélytisztító Alginát Maszk

Solanie Mélytisztító Alginát Maszk
2018. július 11.

Életem egyik legjobb maszkja, ami valljuk be, nem kis teljesítmény. Érdemes kisebb adagokban, gyorsan keverni hogy ne legyen csomós, rengeteg ez a 6 g, egy kk bőven elég kb pedig nagy tök fejem van. Le lehet dörzsöl ni mert gumiszerű lesz, ennek köszönhetően nem szárít, mégis fullosan kipucolja a bőrt, tiszta, matt, feltöltött, lehúzza a pirosságot, tényleg tátva maradt a szám. Bátran vigyétek :)

Nivea Micellás Tisztító Sampon Citromfű Kivonattal

Nivea Micellás Tisztító Sampon Citromfű Kivonattal
2018. július 6.

Elcsábított, 1600 a dm-ben. Könnyen habzik, nem kell sok belőle, issteni finom és igazi (!) citromfű illata van. A hajam vállalható végre és a korpáspdást is segített eltüntetni (lenmagos pakolással) amit egy másik sampon okozott. Egyelőre nagyon meg vagyok elégedve, bazi nagy kiszerelés ezért az árért.

Up: sajnos korpás lettem tőle, lelapuló hajjal ami nagyon gyorsan bezsírosodik. Ecsetmosásra használom...

3 ÖSSZETEVŐ