KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

tara95

Regisztráció dátuma: 2013. július 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 10.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Real Techniques Miracle Complexion Sponge

Real Techniques Miracle Complexion Sponge
2017. október 20.

Szivacsmániám legdrágább darabja, minden fillért megér. Soha nem találkoztam még ennyire puha, tényleg szinte buborékos textúrával. Gyönyörűen megdagad és tényleg látványosabban szebb a végeredmény. Szerintem nem fogok mást venni jó darabig, minden textúrához tökéletes és nekem ez a forma a legjobb, a tojás egyszerűen nem áll kézre.

My Hsin-Ni Arbutin Whitening Mask

My Hsin-Ni Arbutin Whitening Mask
2017. október 15.

Életem első fátyolmaszkja, nem bírtam már, hogy ne vegyek...müllerbe 750, egyből 2 is landolt a kosaramban. Elméletben mindent tudtam már, úgyhogy eleve enyhén facsarva vettem ki a maszkot (így is csatakos volt) és helyeztem fel az arcomra. A maradék (SOK) esszenciát azonnal átöntöttem steril gyógyszertári sötét kis üvegbe, semmi baja nem lesz. Több, mint 2 óra kellett neki, mire megszáradt. Aztán leszedtem. Huh. Tátott szájjal néztem a puha-hidratált-feltöltött bőrömet. Előtte direkt AHA utána szokásosan tonik-esszencia-a maszkból maradtból is kentem egy jó adagot-hidratáló krém. Azt kell hogy mondjam karácsonyra rendelek egy nagyobb mennyiséget, a maradék szmötyi meg szépen menni fog reggel-este tonik előtt. Így már nem drága. Hatos.

Up: a benne lévő esszencia egy csoda...a szám melletti apró ráncocskát teljesen eltűntette. Ki van simulva a bőröm de szó szerint. Érdemes csutkára kicsavarni a maszkot és átönteni, nem romlik meg. Egyébként ma megtaláltam a Herbáriában a teljes fátyolmaszk arzenált (pl. Dr. Chent és ezt is) darabáron 480-555 ft-ig terjedő skálával. Vettem még egyet :DDD ebayről rendelve kb ugyanennyi lenne :3

Na most nem tudom, hogy annak köszönhető-e, hogy minden nap használom esszenciaként a rutinomban de eddig menstruáció alatt rettenetesen kipattogtam...és most nem. Semmi más nem változott az arcáplásomban. HMMMM :DDD

Évek múlva némi up: még mindig kiválónak tartom, de azért a hormonális pattikat nem előzi meg...viszont az utánuk maradt piros foltokat gyönyörűen halványítja, egységesít. Nekem hó fehér bőröm van, nagyon szép tőle. Kissé száríthat magában, ezért én a rétegezés mellett reggel a klairs tonikomba cseppentek belőle, este pedig közvetlenül arcra. Szérumot akartam venni a foltocskáim miatt, de őszintén szólva ez szuperül bevált.

Aritaum Full Cover BB Cream SPF50+ PA+++

Aritaum Full Cover BB Cream SPF50+ PA+++
2017. október 10.

Nekem ez már egy kicsit drágább termék, ennek megfelelően álltam hozzá a teljesítményéhez. Gyönyörű színe van, nem pink, nem olíva, az a fajta sárgás-neutrál ami nekem tökéletesen a nyakam tónusa. Egy borsónyi szépen eloszlatható, a fedése közepes-erős közepes, mégis nagyon lágy és könnyedén eldolgozható én cushion szivacsot használok mostanában. Bőrfénye van aminek nagyon örülök, mert kezdett sok lenni mostanában az ázsiai ragyogás...ezzel a bb-vel a nap végén olyan a sminkem mint egy hidratáló változattal a felkenés pillanatában. Nagyon természetes, engem nem szárít, nem emeli ki a szárazabb részeket. Egy átlag sulis rohanós napot hibátlanul bírt, az orromon kopott meg picit de ezt az állandó fújás miatt nem veszem figyelembe. Mivel ilyen szép világos és kissé kontrollálja is a faggyútermelésem, jóban leszünk.