KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

tdobos

Regisztráció dátuma: 2017. május 1.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. május 1.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

e.l.f. Studio Matte Lip Color

e.l.f. Studio Matte Lip Color
2017. november 27.

Szép színei vannak, könnyen használható. A száraz részeket valóban kiemeli és nekem nem igazán tartós. Mindazonáltal jobban teljesít, mint az általam használt eddigi matt rúzsok, nem szárad olyan beton keményre. Nem rossz, de nem hinném, hogy újravevős lesz nálam. Amennyibe került, azt megérte.

REN Evercalm Global Protection Day Cream

REN Evercalm Global Protection Day Cream
2017. november 27.

Jól hidratál, nem okozott problémát az érzékeny bőröm számára. A pirossággal viszont nekem nem tudott mit kezdeni, ezért csak 4 csillag jár neki. Az illata pedig olyan furcsa, gondolom a gyógynövények miatt.

Simple Kind To Skin Dual Effect Eye Make-Up Remover

Simple Kind To Skin Dual Effect Eye Make-Up Remover
2017. november 15.

Elfogyott a kedvenc Garnier (lila) lemosóm és mivel nem volt belőle a drogériában, amikor bementem, erre a termékre esett a választásom. Legnagyobb meglepetésemre, nagyságrendekkel jobb a Garniernél, sokkal kíméletesebb, nem hagy olajos érzetet, nem irritál, nem szárít és bármilyen makacs sminket könnyedén eltávolít. Számomra az eddig használt top szemfesték lemosó. A benne lévő piros összetevő pedig annyira nem lehet vészes, ha a Beautypedia is 5 csillagot ad a terméknek. Egyébként az ára is nagyon rendben van, főleg akcióban itt Angliában az olcsók közé sorolható.

3 ÖSSZETEVŐ

Prunus Virginiana Bark Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

DMAE Bitartrate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen