KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

tdobos

Regisztráció dátuma: 2017. május 1.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. május 1.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Simple Kind To Skin Dual Effect Eye Make-Up Remover

Simple Kind To Skin Dual Effect Eye Make-Up Remover
2017. november 15.

Elfogyott a kedvenc Garnier (lila) lemosóm és mivel nem volt belőle a drogériában, amikor bementem, erre a termékre esett a választásom. Legnagyobb meglepetésemre, nagyságrendekkel jobb a Garniernél, sokkal kíméletesebb, nem hagy olajos érzetet, nem irritál, nem szárít és bármilyen makacs sminket könnyedén eltávolít. Számomra az eddig használt top szemfesték lemosó. A benne lévő piros összetevő pedig annyira nem lehet vészes, ha a Beautypedia is 5 csillagot ad a terméknek. Egyébként az ára is nagyon rendben van, főleg akcióban itt Angliában az olcsók közé sorolható.

RosehipPLUS Organic Daily Cream Cleanser

RosehipPLUS Organic Daily Cream Cleanser
2017. november 3.

Ez az első krémes állagú arclemosóm. A szemfesték eltávolítása után micellás vízzel törlöm át az arcom, majd ez a lemosó következik a sorban. Sűrű, krémes állaga van, nem habzik egyáltalán, kíméletesen és alaposan hozza le a sminket az arcomról. Nem irritál és nem szárít egyáltalán, sőt érezhetően hidratál. A szemet sem csípi, egyébként alapból oda is használható.
Szóval összessegégében egy kiváló arclemosó. Bátran ajánlom bárkinek, aki szereti a krémes arctisztítókat és ráadásul egy lépésben le akarja tudni a szemfesték eltávolítást is. Nem fog csalódni!
Nekem viszont valahogy sok ez a krémes állag. Pedig vizhiányos, kiszáradásra hajlamos bőröm van, némi rozaceás tünetekkel kiegészítve. Úgy érzem hagy egyfajta filmréteget hagy maga után és talán a hosszú évek megszokása, de nekem hiányzik, hogy nem habzik. Valahogy nem érzem olyan tisztának a bőröm vele. Valószínűleg ezek csak az én egyéni problémáim.
Zsíros vagy kombinált bőrre talán sok, de száraz és érzékeny bőrre telitalálat lehet.

Update (2017.11.03.): Most, hogy az idő már egyre hüvösebbre fordul, nagyon megkedveltem. Megrendeltem ujra a kedvenc Gigi Recovery géles arclemosómat, ami nekem az összes közül a legjobb volt eddig, de sokszor van, hogy ezért nyúlok inkább. Már a filmréteg érzés sincsen a használat után. Az ősszetevő lista szép, a termék pedig nagyon jó, jár neki a felpontozás és az öt csillag.

Nuxe Réve De Miel Lip Balm

Nuxe Réve De Miel Lip Balm
2017. október 26.

Amint bejön a hűvösebb, szelesebb idő, a szám rögtön megérzi és gyorsan kiszárad, ha nem figyelek. Így történt ez idén is. A jó vélemények hatására vettem meg ezt az ajakápoló balzsamot. Ekkor már foltokban cserepes volt a szám. Először bekentem még napközben kétszer is, de a hűha hatás elmaradt. Na gondoltam én leszek a ritka kivétel, akinek nem jön be. Aztán még aznap éjszaka jól bekentem megint lefekvés előtt és láss csodát, reggelre nyoma sem volt a száraz és érzékeny ajkaknak, puha és ápolt volt. Azóta csak reggel és este kenem emlékeztetőül és nem száradt ki újra a szám. Remélem a hidegebb időben is ilyen jól teljesít majd. Tényleg szuper kis kencefice.

3 ÖSSZETEVŐ

Prunus Virginiana Bark Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

DMAE Bitartrate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen