KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

tdobos

Regisztráció dátuma: 2017. május 1.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. május 1.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Oriflame The One 5 az 1-ben Wonder Lash Szempillaspirál

Oriflame The One 5 az 1-ben Wonder Lash Szempillaspirál
2017. szeptember 17.

Csatlakozom az előttem szóló jó véleményekhez. Nagyon szépen lehet vele dolgozni, nem vesz fel túl sok festéket, a keféje nagyon jó méret és mindenhova elér maszatolás nélkül. Számomra a fedése is rendben van, nem irritál, nem pereg le, nem kendődik szét egész nap. Sminklemosóval könnyen eltavolítható és nem hullik ki a szempilla közben. Az én kedvencem még mindig a L'Oréal Telescopic spirálja, de nem bánom, hogy megvettem.

Pearlessence Micellar Cleansing Water With Cucumber Water

Pearlessence Micellar Cleansing Water With Cucumber Water
2017. szeptember 14.

Amikor megvettem, nagy reményeket fűztem hozzá, mivel olvastam, hogy az uborkás termékek jó hatással vannak a rozaceás és érzékeny bőrre. Kedvező áron jutottam hozzá egy nagy flakohoz.
Nos a sminket jól eltávolítja, nem irritál, de mintha szárítana vagy nem is tudom. Egyszerűen nem jó érzés mikor tisztítom vele a bőröm és a pirossággal semmit nem csinál.
Alig hiányzik még a flakonból, valamelyik kevésbé érzékeny vagy zsírosabb bőrű barátnőmnek remélem majd beválik. Amúgy szép összetevőkkel rendelkezik. Sajnálom, hogy nem kedveltük meg egymást.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2017. szeptember 14.

A sokadik üveg L'Oréal Skin Perfection érzékeny bőrre való micellás víz elhasználása után, most ennek a kis kiszerelésű változata van a polcomon. Amikor elfogyott a L'Oréal épp készlethiány volt belőle és ahelyett ezt vettem meg.
Nem okozott csalódást, nem irritál, nem szárít. A szememre külön kétfázisú olajos lemosót használok, ez a rutin második része. Az alapozót, púdert és egyéb sminket kíméletesen és alaposan távolítja el. Megéri az árát, jó termék.

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ

Prunus Virginiana Bark Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

DMAE Bitartrate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen