KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

tdobos

Regisztráció dátuma: 2017. május 1.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. május 1.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

PipingRock Hialuronsav Szérum

PipingRock Hialuronsav Szérum
2017. július 12.

Nagyon konnyu, minimal osszetevos szerum. Nagyon hamar felszivodik, egyaltalan nem hagy ragacsos reteget. Jol hidratal, puhava teszi a borom. Nem irritalja az erzekeny borom. Elsore kicsit alkoholos benyomast kelt az illata, de miutan az nincs benne, igy valoszinu a Citric Acid miatt. Nagyon jo alap szerum, rendkivul kedvezo aron. Kezdo szerumnak vagy kevesbe problemas borre, aminek csak egy kis extra hidratalas szukseges, tokeletes valasztas.

PipingRock Vitamin C Antioxidant Cream

PipingRock  Vitamin C Antioxidant Cream
2017. július 6.

Kissé testes, szinte illatmentes, de valóban könnyen beszívódó krém, ahogyan ígéri is. Egyáltalán nem irritál, kellemes és hidratált érzetet, puha bőrt hagy maga után. Pattanásokat nem okozott, make up alá is viselhető. Nagyon jó kis alap krém szép összetevőkkel. Zsírosabb bőrre lehet sok nyáron. Jó nagy tégely, sokáig elég lesz. Az ára valami hihetetlen és 6 nap alatt itt volt a rendelés az USA-ból! Érdemes nézelődni náluk, sok ígéretes termék van. Én a Hylauronos szérumot is megrendeltem és arról is nagyon jók a kezdeti benyomások.

Madre Labs Pycnogenol Serum

Madre Labs Pycnogenol Serum
2017. július 2.

Pillanatok alatt beszívodik, nem hagy ragacsos érzetet. A bőröm sima és nagyon jó puha a használat után. Egy több lépéses arcápolási rutinban használom a szérum után. Semmiféle irritációt nem okoz az érzékeny bőrömnek, pattanásokat nem okoz. Nagyon megszerettem ezt a kis krémet, bár nekem a szaga kissé taszító. Hamar elillan szerencsére.