KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tella

Regisztráció dátuma: 2017. április 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. április 5.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Thierry Mugler Angel EDP

Thierry Mugler Angel EDP
2017. december 10.

Ez volt a bulizós illatom 20-25 éve, nagyon menő volt. Azokra az időkre emlékeztet. Nálam ez már nagyon rég lecsengett, amilyen nagy szám volt régen (számomra) annyira nem vágyom rá most a jelenben. Főleg miután már a 90-es években bejöttek az olcsó és rossz minőségű utánzatai, mindenkin ezt és hasonlót éreztem. Dohos pinceszagot.

Atelier Cologne Silver Iris

Atelier Cologne Silver Iris
2017. december 10.

Szeretem az íriszt, mint illatjegyet és ez az egyik legjobb íriszes parfüm szerintem. Lehet, hogy felháborítom a kedvelőit, de számomra Givenchy melankólikus királynőjét (Dahlia Noir) ez az alkotás sem tudta felülmúlni. (hiába az operabál:))

Lancôme Poeme

Lancôme Poeme
2017. december 9.

Manapság sok tízezerért vásárolnak niche parfümöket, 20 évvel ezelőtt Lancome és társai számítottak méregdrága luxusparfümnek. (Mondjuk én a Lancome-ot most is annak tartom) Egy 25 ml-es kiszerelésben volt a testvéremnek, ajándékba kapta egy kedves német ismerősünktől. Ez volt az első Lancome, amit megcsodálhattunk, akkor is a drágább márkák közé tartozott.
Eljátszadoztam a gondolattal mostanság, hogy veszek egyet, mert nagyon jó illatra emlékeztem, de végül minta mellett döntöttem.
Nekem nagyon virágos, régen jobban tetszett. Jól jártam a mintával, mert így olyanra költöm az árát ami jobban megfelel a jelenlegi ízlésemnek. Megértem ha sokan alkalomra tartogatják, mert nem egy tucatillat az biztos! Itt hívnám fel a figyelmet, ha valaki nem ismeri, hogy nem régimódi és nem öregasszony illat! Higgadt, kiegyensúlyozott, művelt, intelligens, jómódorú hölgyeken tudom elképzelni.
Időtlen szépség, kortalan klasszikus, felszegett fejjel néz le a cukros trendikékre. Hiába nem használom mégis nagyra tartom ezt az illatot.

1 MÁRKA