KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tella

Regisztráció dátuma: 2017. április 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. április 5.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Jeanne Arthes Arome Arthes

Jeanne Arthes Arome Arthes
2018. február 18.

1993 vagy 94 körül volt ilyen parfümöm, el is felejtettem, míg itt meg nem láttam:)
Ajándékba kaptam, alig akart elfogyni, pedig mindig fújtam. Nevére sem emlékeztem, csak úgy hívtuk, hogy a "kálás" parfüm. Nem annyira szerettem....hogy őszinte legyek, csak volt...én meg használtam, de nem voltam tőle elájulva. Nem úgy mint a korabeli P. Presley parfümöktől. Tényleg hasonlít vagy legalábbis emlékeztet a Poéme-re! Úgy emlékszem tartós volt.

Estée Lauder Pleasures EDP

Estée Lauder Pleasures EDP
2018. február 18.

Ha valaki szereti a gyöngyviràg illatát, akkor ez a parfüm nála biztos befutó. Vettem egy kis kiszerelést, de nem gondoltam, hogy ennyire gyöngyvirágos. Valóban egy romantikus tisztaságillat. Igazi tavaszi parfüm.
Fej: tubarózsa, rózsaszín bors, ibolya, ibolyalevèl, frézia, piros bogyók, zöld jegyek
Szív: bazsarózsa, liliom, gyöngyvirág, rózsa, jázmin, geránium, orgona, karo karounde
Alap: pacsuli, szantálfa, cèdrus, pézsma

Guerlain Insolence EDT

Guerlain Insolence EDT
2018. február 16.

2017.08.27.
Szerintem a púderes illat nem itt kezdődik, semmiféle púderességet nem érzek, az utóbbi időben mindenre ráfogják, hogy púderes. Én szinte csak a málnát érzem, mint ahogy Masnuci is írja: gyümölcsös, tutti-fruttis. Nekem ez nem tűnik állottnak, porosnak, dohosnak, inkább friss, fiatalos, nagyon rózsaszín. Émelygően erős málna illat. Feltűnő és kihívó.
Se a málnát, se az ibolyát nem kedvelem, mint összetevőket, émelygek tőlük, főleg ha nagyon dominálnak egy parfümben.
2 csillagot megelőlegezek, hátha még javul a viszonyunk.
2018.02.16.
Javult a viszonyunk:) bár kolléganőm szerint "szagos toll" illata van, én nagyon megszerettem. Amit fontosnak tartok még megjegyezni, hogy ez egy iszonyúan tartós parfüm. A mosott ruhán érzem az illatát.

1 MÁRKA