KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tella

Regisztráció dátuma: 2017. április 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. április 5.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Glamfume True Story for Women

Glamfume True Story for Women
2018. augusztus 11.

Azon kevés nagyon édes illatok egyike, amire azt mondom, hogy kellemes. A fűszerek nagyon finoman vannak jelen, a kakukkfű, rozmaring miatt nem kell különösebben aggódni, én nem érzem ki külön. Rendkívül édes, a csoki, vanília, tonka kitesz magáért. Elég intenzívek az alapjegyek. Nem érzem "vattacukrosnak", vagyis annak a tipikus édes, cukorkás illatnak. Ennek ellenére szerintem ennél édesebb parfümöt még nem szagoltam. Cukrozott gyümölcsök csokival.

Lorenzo Villoresi Yerbamate

Lorenzo Villoresi Yerbamate
2018. július 29.

Nagyon zöld, nagyon gyógynövényes, egyértelműen férfi irányba mutat. Nem az én világom, de ha ettől a ténytől elvonatkoztatok, akkor sem tetszik. Azt hittem teásabb, de inkább különféle gyógynövények érezhetőek, elég "herbás". Pontosabban: egy finomabb tea dominanciájú illatot vártam, ez valami más.

Amouage Lilac Love Woman

Amouage Lilac Love Woman
2018. július 29.

Finom, krémes, puha orgona. A többi összetevő is szépen érvényesül, az orgona egy nagyon szelíd arcát mutatja. Nőies, bájos, kellemes, ápolt, vonzó. Ezek a jelzők jutnak eszembe az illatról. A heliotróp gyakran kíséri az orgonát, kár. Nekem nem ad luxus érzetet, az ára szerint kellene. Ennek az árnak a töredékéért vannak klasszisokkal jobb illatok.
Nagyon sok háznál van orgona a kertben, ezért szerintem simán előfordulhat idősek otthonában is, hogy a kertből beviszik az asztalokra az orgona csokrokat :)

1 MÁRKA