KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

tillisilli

Regisztráció dátuma: 2014. január 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. január 7.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Estée Lauder DayWear Eye Cooling Anti-Oxidant Moisture GelCreme

Estée Lauder DayWear Eye Cooling Anti-Oxidant Moisture GelCreme
2019. január 18.

Update, a tégely elkenegetése után: semmit nem csinál, télre kevés, okoz némi szemviszketést de minimális. Lehet rá sminkelni. Valamicskét hidratál. Magyarán kb semmire se jó, ahhoz drága. Off.
Rádumált az eladó a reptéren, mikozben szemkrémet kerestem. Olcso volt, gondoltam nyárra jó a géles állag.
Hüsíteni akkor fog, ha a hütöbe rakod :)) De szepen beszivodik, nem szarit, hidratal, lehet ra sminkelni. Ezt mas olcsobb kremek is tudjak. Mas hatasat nem tapasztaltam. Télre vsz kevés lenne, mert nekem a szemem alatti rész a problémás zóna.
Viszont gyanakszom, hogy szembe kerülve irtozatos viszketést okoz, amit mas szemkrémeknél nem tapasztaltam. de ez még bizonyitasra var, hogy rendesen leteszteljem, hogy tenyleg ettol van-e mert nem teljesen biztos.
Nah, nem csodaszer.
@senskin: úgy jut szembe egy krém, hogy a user elfeledkezik magáról, és megdörzsöli a szemét. Biztos van, aki sosem érinti meg az arcát nap közben, föleg nem a szemét :) hát ez nekem nem megy. Föleg nyáron nem, amikor szénanátha idöszak van.

Balea Beauty Effect Tuchmaske

Balea Beauty Effect Tuchmaske
2019. január 18.

Más maszkokhoz képest nem okozott bizsergo vagy csípős érzést ami nekem gyakori (pl a Garnier maszkjainál mindig, azokat már nem is veszem).
Ezt elég gyakran szoktam vásárolni, mert a Balea Beauty szemmaszkja a kedvencem, azt heti többször használom, ezért van némi bizalmám a Balea Beauty felé.

Ez a termék jól feltölt, néha azonban úgy érzem nem elég, az egészet beissza az arcom és szinte kiszarad a textil amiben a hatóanyag volt. Ill. sok szemetet termel, ez minden maszkra igaz kb, ezért igyekszem is nem sokszor venni, de persze elcsábulok néha.

Artdeco Hot Lip Chili Booster Ajakdúsító Szájfény

Artdeco Hot Lip Chili Booster Ajakdúsító Szájfény
2019. január 18.

Hatását tekintve színtelen, közepesen tartós szájfénynek mondanám. Az állaga meg a mini csillám több ajakdúsító hatással bír, mint a chili, ami kb 2 percig csíp. Van ajakdúsító, de ahogy egy kartars már írta elébb, nagy változásra ne számítsunk. (Amúgy mitől számítsunk arra?)
Újravenni nem fogom, de egynek elmegy, érdekes kísérlet volt.

1 ÖSSZETEVŐ