KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Timcso

Regisztráció dátuma: 2014. július 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. július 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs
2017. október 19.

Gyönyörű fedése van a birtday suit fantázianévre hallgató árnyalatnak. Gyorsan megszárad, hihetetlen tartós, evés-ivást simán bírja. Letörölni simán zsebkendővel nem tudom, és nem szárítja ki a számat. Nagy nagy kedvenc! :)

NYX Soft Matte Lip Cream

NYX Soft Matte Lip Cream
2017. október 19.

Imádtam egy másik rúzsát, de ez valami borzalmas számomra, pedig nagy reményekkel ruháztam be rá. Olyan, mintha semmilyen színt nem vinne fel. Száradás után jön elő valódi énje, akkor már látható. Két réteg kell a Stockholm elnevezésű rúzsnak, különben foltos marad. 1-2 óra után a szájzugban megindul a feldarabolódás és a cserepesedés. Vállalhatatlanul néz ki, mellette még az ajkakat is kikszárítja.
Lehet, hogy egy hibás darabot fogtam ki, mert nagyon körbezengték ezt a terméket, de nekem abszolút nem vált be.

Seche Vite Dry Fast Fedőlakk

Seche Vite Dry Fast Fedőlakk
2017. július 31.

Nagyon sok pozitív vélemény hatására szereztem be és kezdtem el használni. Tényleg hipergyorsan szárad és nagyon fényes a finishe. Egy nagy probléma van vele, amit negatívumként emlegetnek, az az, hogy képes összehúzni az alatta lévő rétegeket. Nálam ez minden esetben előfordult, a körmöm végeinél is, ami különösen problémás tud lenni, hiszen gyorsabban kopik a manikűr, tetején pedig igénytelenül néz ki.