KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Timi8

19605 pont

Regisztráció dátuma: 2015. május 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

19605 pont

Regisztráció dátuma: 2015. május 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Missguided Babe Power EDP

Missguided Babe Power EDP
2018. június 22.

Dior H.P. edt modernizált változata. Kifùjáskor vmi epres jelleg pár pillanatra előtűnik, de alapvetően teljesen olyanná válik rajtam mint a H.P. Finom, intenzìv, tartòs. Nagyon szeretnék ebből is egy hatalmas üveget birtokolni.

Kenzo World EDT

Kenzo World EDT
2018. június 16.

Szerintem ez egy tipikus "blush"-illat. /Mint a My Burberry Blush vagy a Valentina Blush... Kenzo-ék is kevertek egy ilyen koktélt. Rajtam amùgy sem az edp sem az Intense nem jò, mindenkettőben ott van vmi M.Jacobs Decadence-s. Ezt bevallom, félve pròbáltam ki, pedig ez jò./ Attòl függetlenül, hogy sokmindenhez tudom hasonlìtani ezt is, szerintem igazán finom. Szofisztikáltabb, puhább, nem kiabálnak külön-külön az illatjegyek, bár szépen kiérzem a körtét, bazsaròzsát, mandulát, kellemes egyet alkotva harmonizálnak egymással. Annyira simulékony illat (értsd: kortalan, valamint alkalomra és egy szürke hétköznapra is teljesen megfelelő...), hogy én azt is el tudom képzelni, hogy vkinek ez legyen a szignatùra-illata. 4-évszakos. Számomra inkább kis tavaszi parfüm ez, hidegben a teltebb, édesebb illatokat kìvánom. Tartòsságával sincs egyelőre semmi bajom, gyári mintát tesztelgetek, de közben már saját példányra gyùrok ;)

Dior Hypnotic Poison EDT

Dior Hypnotic Poison EDT
2018. június 13.

Update: Helyreállt a lelki békém, most, hogy a legnagyobb kiszerelést sikerült ebből megkaparintanom. Biztonságérzetet ad, megnyugtat, átölel. Annyira puha finomság, szinte belesüppedek. Ő nem is hipnotikus méreg hanem a gyògyìr sebeimre.
Emlékeztek erre a dumára?"Egy latte-vodka-válium-òpium-macchiatòt Nutellával, légyszi! :D /ezt egyszer a közösségi oldalon láttam kiìrva - biztosan Ti is olvastátok, csomòan megosztották. Én azonnal loptam, igen találò ;)))/
Vagy: "A csoki nem kérdez. A csoki megért." Minden addikciò összecsap. Mindent a cél érdekében ugyebár ;)
Nos, nekem ez a Dior pont ilyen! Nyugtatò, vìgasztalò. Komolyan mondom, receptre kellene felìrni. Én imádom! Nem mellékesen szerintem igazán jòl is állunk egymásnak :)

A legtökéletesebb alkalmi illat! Különleges, tartós, időtállò. Fenséges!!!!
/ez ùton is milliò köszönet HellCall666-nak, hogy a kedvemért megvált a sajátjátòl ☺ Nálam jobb helyre nem is kerülhetett volna!/