KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Timi8

Regisztráció dátuma: 2015. május 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. május 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Roberto Cavalli Paradiso EDP

Roberto Cavalli Paradiso EDP
2017. szeptember 24.

/Nos, az van, hogy 100%, hogy sikerült belefutnom egy romlott teszterbe! Annyira bosszantò és annyira dühös tudok lenni az ilyesmi miatt!!!! Ìgy akarnak az üzletek eladni...??? Pffff. Szégyelhetik magukat!/
Annyira más volt itt mindenki véleménye ahhoz képest amit én éreztem, illetve mert amùgy a Cavalli-illatokban kb.vakon megbìzom olyaninnya jòl mutatnak a parfümjei a bőrömön, memrég ùjra teszteltem! És láss csodát, mennyei! Nagyon dél-olasz, nagyon temperamentumos, valòdi "gömbölyű" illat! Az illatösszetevők alapján amùgy nem gondoltam egyáltalán, hogy magaménak fogom érezni, pedig nagyon is tetszik, egy imádat!!! Most már a kékkel is muszáj leszek pròbálkozni ;)

Elie Saab Le Parfum Resort Collection EDT

Elie Saab Le Parfum Resort Collection EDT
2017. szeptember 24.

Nagy nyári illat-keresgélő vagyok, vágyom rájuk, de sosem találom az igazit... Citrusos, aquás illatok kizárva, a zöldek többsége szintén, de vmitől csak kell illatozni nyáron is, ùgyhogy folyamatos a keresgélésem. Teljesen véletlenül illatoltam meg ezt, mert amùgy skatulyázok is, és én bizony a kék üveges illatokkal nem vagyok jòban! /kivétel Nina Luna.../ Nos, ez a kis drágaság szinte első pillanattòl szerelem! Valòdi nyári, luxus-nyaralásos, tengerpartos-pálmafás, hűsölòs-koktélozòs illat! Ezt érezni kell!!!! E.L. Bronze Goddess-e igazán példát vehetne erről és tanulhatna Elie Saab-től egy kis tengerparty fìlinget. Nagyon igényes, valòban luxus érzetet keltő, meseszép illat, rajtam kifogástalan tartòssággal bìr. Amùgy olyan érdekes, mert kifùjáskor vmi citromolajos illatélményem van, aminek szépen lassan vmi kòkusztejes-fehérvirágos krémesség veszi át a helyét, de szépen kijön a narancsvirág is valami fássággal. Nem egy kis könnyed, tingli-tangli fuvallatka, van mélysége, fajsùlya. Lehet érezni, hogy került bele anyag. Tökéletesen megkomponált illat.
Ha szìnekkel kellene jellemeznem ezt az parfümöt akkor egyértelműen hòfehéret, türkiz és aranylò homokszìneket képzelek mellé. Szuper illat!

Dior Addict Eau De Toilette 2014

Dior Addict Eau De Toilette 2014
2017. szeptember 22.

Valòdi parfüméria-illat. Én személy szerint imádom! Minőségi, modern, nőies, igényes. Tetszik nagyon!
/Ha kukacoskodni akarnék akkor szòvá tehetném, hogy nagyon nem Addict hanem egyértelműen J'adore család... És ezt már korábbi hozzászòlásban más is megfogalmazta, nem véletlenül! De talán ezt szòbahozni is felesleges. Vagy ha már mégis szòba hoztam, pontlevonás emiatt minek?! Jò, és kész!/ 5-öst akartam adni, de mégsem kapja meg. Bár tartòs, de lehetne még karakteresebb, még "konkrétabb": mandarinosabb, szantálosabb, vanìliásabb. Ha már egyszer Dior. Ha lùd, legyen kövér!
Amùgy 4/5 !