KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Timi8

Regisztráció dátuma: 2015. május 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. május 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Calvin Klein Euphoria Gold Woman EDP

Calvin Klein Euphoria Gold Woman EDP
2017. november 19.

Utòbbi időben vonzanak a mézes illatok. Öregszem??? Vagy csak vmi ùjdonságot, vmi mást keresek? Nem tudom. Többnyire nem tetszenek, de nagyon birizgálják a fantáziám. Ez egy abszolùt tesztelésre érdemes kis példány, mézimádòknak pedig egyenesen kötelező! Mézes-szantálfás illat, itt-ott előbukkan a mandarin pikantériája de az alapvetően nem domináns benne. Nem trendi illat ( aki olyat keres azoknak ott a Scandal 😉) kortalannak is mondanám, bár sztem középkortòl felfelé fog igazán tetszeni a hölgyeknek. Nagyon minőségi, ragyogòan szép, egyedi, őszies nappali illatot sikerült piacra dobnia CK-éknak. Mindenképp 5*!

Zara Oriental Delice

Zara Oriental Delice
2017. november 14.

Még friss az élmény, most hozta barátosném és azonnal ki is kellett pròbálnom! Engem leginkább a Jimmy Choo Illicit-jére emlékeztet kis Black Opium edt-s leszáradással. Nem rossz. Határozottan nem rossz. Bár kissé alkoholos a nyitány és mint tudjuk, a Zara parfiknak a tartòssága sem az erőssége, de azért egy 4 pontot simán megérdemel! /5-össel csak a kedvenc Black Peony-mat és ùj felfedezettemet a Rich Warm Addictive-ot jutalmazom 😉/

Old Spice Hawkridge Deo Stift

Old Spice Hawkridge Deo Stift
2017. november 5.

Update: Legjobban bevált izzadásgátlòm! Megjelenés òta használom, azòta sem vettem mást! Visszafogott, kellemes, lágy illatù, teszi a dolgát.

Legjobb izzadàsgàtlò ami valaha hasznàltam, csak ajànlani tudom! Kàr h.nőknek nincs is ilyen àllagù stift egyetlen màrkànàl sem és nagy hiba h. O.P-ék
női verziòt nem gyàrtanak, bàr mìg erre ràjönnek, addig ezek az uniszex illataik tökéletesen kielégìtőek! Az enyém fincsi kòkuszos, vagyis a nyàri testpermeteimmel, parfümjeimmel teljes mértékig kompatibilis, felkenem és teszi a dolgàt, semmilyen szìnű ruhàn nem hagy foltot. Pàrom is ilyet hasznàl, ő is imàdja, azt hiszem az övé macis 😊