Timmon

Regisztráció dátuma: 2014. június 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. június 29.
Bőrtípus: Normál

HappySkin Pure Touch 2in1 Hidratáló Sminklemosó Arctisztító Kendő

HappySkin Pure Touch 2in1 Hidratáló Sminklemosó Arctisztító Kendő
2017. június 5.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket és vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Én kizárólag utazáskor használok ilyen lemosó kendőket. Praktikus, jól zár a kis csomag, elegendő a nagysága a kendőknek. Viszont számomra nem elég nedves, kicsit olyan, mint amikor már hetek óta fel van bontva a csomag és veszít a nedvességéből a termék. Kétszer próbálkoztam azzal, hogy csak a kendőt használom a smink lemosására. Így nekem nagyon kevéske. Viszont arra tökéletes, hogy miután szépen lemosom az arcom lemosóval, ezzel áttörlöm utána. Az esetleges smink maradványokat szépen leszedi, viszont erre meg elég drága, ha minden nap használja az ember. Egyébként nem csíp, nem irritál, csak egy picit durvának éreztem a kendő anyagát. Örülök, hogy kipróbálhattam, de megvenni biztos nem fogom.

Vichy Normaderm Micellás Szerkezetű Arclemosó

Vichy Normaderm Micellás Szerkezetű Arclemosó
2016. december 16.

Nem rossz termék, de nem érzek nagy különbséget egy olcsóbb micellás víz és e között. A sminket nem szedte le maradéktalanul, a bőröm áttörlésére pedig inkább tonikot szeretek használni. Nem győzött meg, így nem fogom újra venni.

Vichy Slow Âge Arckrém SPF25

Vichy Slow Âge Arckrém SPF25
2016. december 16.

Nagyon tetszik ez a krém, gyorsan felszívódik és remekül hidratál. Már nagy kiszerelésben is megvettem, mert nagyon finom puha lett a bőröm tőle. Szép, elegáns az üvege is és szeretem, hogy pumpás kiszerelésű. Az illata is nagyon tetszik és szuper, hogy fényvédőt is tartalmaz. Biztos, hogy újra fogom venni.