KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

TimyeK

Regisztráció dátuma: 2015. július 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. július 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Luminous Matt Bronzosító

Essence Luminous Matt Bronzosító
2018. július 20.

A sötétebbet vettem meg. kiárusításon Sajnálom, hogy így leltem rá, mert újravenném, ha elfogy. Nagyon szép természetes színt ad az arcomnak, részben matt a finishe, de ad egy kis selmyes fényt a bőrnek. Nincsenek benne tolakodó csillámok, nem túl erős, mégis jól pigmentált termék. Az én arcomon nem tűnt narancssárgásnak, bár nekem alapvetően sárgás árnyalatú barnult bőröm van.

BaByliss Curl Secret 2 Ionic Automata Hajgöndörítő Cserélhető Fejjel

BaByliss Curl Secret 2 Ionic Automata Hajgöndörítő Cserélhető Fejjel
2018. július 18.

Glamour napokon sikerült baromi jó áron beszereznem a Media Marktban ezt a csodát. Sokáig nézegettem a C1200-t és ezt, de hiába csak ez tetszett, a drágább. Ugyanis ennek két feje van, ami azért kecsegtető, mert féltem, hogy mi van, ha béna vagyok és betépi a hajam... Ha bekapja, csak lepattintom a fejet és már kint is a tincs. Szerencsére ilyen még nem fordult velem elő. Ami miatt jobban megéri, mint a kisebb verziói, hogy 25 és 35 mm-es méretű loknikat is lehet vele készíteni. Én a 25-t használom inkább, de a 35 is jól jön, ha lazább, tengerpartosabb frizurára vágyok épp. A hajamról annyit, hogy genetikailag szögegyenes, sajnos örökké kirúgja magát, ha ezzel csinálom meg valahogy mégse. Pedig amíg ki nem próbáltata a hajamon a hostess lány a boltban, kamunak hittem. De nem az! Baromi egyszerű használni, pedig totál béna vagyok, de ezzel nem tudom megégetni magam, időzítő van rajta, kiválasztom hány mpig tartsa bent a tincset és csipogással jelez. És nem utolsó sorban nagyon tartós, fényes loknikat eredményez. Szerintem megéri rá beruházni, főleg akcióban. :)

Oriflame Optimals Aqua Arcápoló Lotion SPF15

Oriflame Optimals Aqua Arcápoló Lotion SPF15
2018. július 18.

Zsíros/kombinált bőrömre nagyon nem vált be, mintha zsírral kentem volna az arcom. Így smink alá se tudtam használni, igazán csak a kerti napozáshoz tudtam elkenegetni, bár még oda se, mert pattanásokat okozott. :( Túlárazott és az összetevők rémesek.