TimyeK

Regisztráció dátuma: 2015. július 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. július 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Remington Ci8019 Keratin Protect Auto Curler Hajformázó

Remington Ci8019 Keratin Protect Auto Curler Hajformázó
2018. december 25.

Barátnőm tavaly Karácsonyra a babyliss göndörítőjét kapta meg, már az első próba után bele is szerettem. Mivel Remington párti vagyok, így annyira örültem, hogy megkaptam idén Karácsonyra a hőn áhított automata göndörítőt. Sajnos pont ekkorát csalódtam benne... nagyon apró tincseket lehet csak belerakni, nem olyan szép göndört csinál, és még be is kapta az egyik tincsem, amit végül úgy tépkedtem ki belőle. Vissza fogom vinni, egy csillagot se érdemel!

L'Oreal Paris Smooth Sugars Glow Scrub

L'Oreal Paris Smooth Sugars Glow Scrub
2018. december 25.

Nagyon sűrű, gazdag állagú termék nagyon sok finom, apró szemcsével. Mivel olajos alapú, annak, aki nem bírja az olajos érzést, annak egyáltalán nem fog tetszeni. Nekem nagyon bejön, pedig kombinált-zsíros a bőröm, így az ember azt hinné, hogy ettől a terméktől zsírban tocsog majd az arc, pedig pont hogy nem. A legtöbb arcradír sajna kiszárítja az arcom (hiába hidratálom utána), ezáltal mivel a bőr kontraproduktívan működik, reggelre kétszer annyi zsírt termel a bőröm. Szóval egyelőre öt csillag, mert nem szárít, finoman, de elég jól radíroz, könnyen lemosható és utána pihe-puha lesz az arcom. Egyébként imádom a kellemes, lágy illatát, abszolút nem olyan mű és tömény, mint a márka arcmaszkjai. (Bár a nehéz üveg csomagolása pazarlás, ráadásul párszor beleejtettem a csapba esténként, felverve vele az alvó családtagokat. De ezért nem vonok le csillagot.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2018. december 25.

Ezt nem hiszem el! Mindig csak olvastam róla, de csak most jutottam el az évek során odáig, hogy rászánjam magam a próbára! Mennyi pénzt spórolhattam volna pedig... Hihetetlen jó spriál! Abszolút tökéletes! Hosszít, dúsít, szétválaszt, szépen rétegezhető, nem pereg le, nem maszatolódik, nem szárad be ideje korán! Brutál jó! 700 Forint volt akciósan!

Update: mindennapi használat mellett 3 hónapot bírt. Most ismét akciós volt, azonnal vettem is kettőt. Most bontottam, ilyenkor még több festéket vesz fel, mégsem tapasztja össze a pilláim, Mindenki azt kérdezgeti, hogy műszempillám van-e. :)

1 MÁRKA