KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Regisztráció dátuma: 2016. december 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. december 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Max Factor Pan Stik Alapozó

Max Factor Pan Stik Alapozó
2016. december 25.

Nagyon erős fedésű alapozó, intenzív illattal. Praktikus kiszerelés. De ha tágak a pórusok, csodálatosan kiemeli mindet..T-vonalon kívül fantasztikus, de a T-vonalra nagyon nem jött be. Azóta rájöttem, hogy nekem jobban beválnak emiatt a folyékony állagú alapozók. Nem is tudom, hány pontot adjak...mert a termék jó, a pórusaimról meg nem tehet. 4 csillag, na.

Avon Pur Blanca Blush

Avon Pur Blanca Blush
2016. december 15.

Tiszta, púderes, finom illat. Nem A PARFÜM, de szaladgálós illatnak nagyon jó. Itthon is gyakran fújom, főleg, ha kicsit nyomottabb a kedvem. A gyerekeim szeretik rajtam, azt mondják, olyan bújós illat.:) Anyás, ami nem feltétlenül hangzik bóknak, de a gyerekeimtől teljesen annak veszem.:D

Nivea Creme

Nivea Creme
2016. december 15.

Száraz, repedező sarok, könyök, térd megmentője. Náthás orr alá csodaszer, gyerekeknek is, mert nem csíp. Nagyon szeretem az illatát, így néha parfüm helyett is jó, a nyakamra teszek egy picit, bedörzsölöm, és finom, tiszta illat leng körül. Csináltam már belőle éjszakai pakolást is az arcomra (jó vastagon bekentem, a felesleget leitattam), és teljesen feltöltött, ragyogó, üde bőrrel keltem. Mindig van itthon valamilyen kiszerelésben.