KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

TIsmile

Regisztráció dátuma: 2015. május 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Zoeva Cocoa Blend Paletta

Zoeva Cocoa Blend Paletta
2017. szeptember 21.

Legelső palettám volt, nagy szerelem volt amíg nem kezdtem el más palettákat is kipróbálni. Szerintem a három matt színben van mit kifogásolni, nem a legpigmentáltabbak de háta mattokat mindig nehezebb tökéletesíteni egy palettában. Amikor megvettem úgy gondoltam minden megvan benne van egy szép világosbarna színátmenet amivel tudnék kezdeni mikor viszem fel a színeket de nem... Sajnos az a világosbarna (az alsó sor másik színe) nem teljesen matt! apró csillámok vannak benne elrejtve én pedig amikor egy sima mindennapi matt szemet akartam csinálni nem tudtam vagyis nem is akartam már azt használni :/ A metál színekről pedig nem lehet mást mondani... tökéletesek! :))
Kezdésnek tökéletes paletta de és nagyon jó árban is van. Ár-érték arányában öt csillag de egyszerűen nem tudok most annyit adni.

Too Faced Better Than Sex Mascara

Too Faced Better Than Sex Mascara
2017. szeptember 21.

Egy hónapja szereztem be a minit nyaralás alatt Sephora-ból. NAGYON megszerettem! Féltem megvenni mert nagyon vegyesek a vélemények róla. Ezen kívül csak a Lovely szempillaspirálját voltam hajlandó használni, de ma már azt bánom,hogy nem táraztam be ebből a szuper termékből! :( Annyira szépen választja szét a szempillákat,hogy először el se hittem! Szerintem a spirál fejét még használni fogom miután kifogy/kiszárad és más tégellyel meglátom akkor mi az eredmény:D

Too Faced Lip Injection Extreme Ajakdúsító Szájfény

Too Faced Lip Injection Extreme Ajakdúsító Szájfény
2017. szeptember 21.

Hát a név stimmel de a kép nem:D No nem baj..
Nyaralás alatt szereztem be Sephoraból. Már nagyon régóta szemeztem vele:)) Nagyon szuper termék szerintem az egyetlen baj vele az hogy első használatkor nem tudtam mennyire csíp és mennyire hat ezért mint egy normál szájfényt vittem fel. Nagy hiba mert ebből kevesebb is bőven elég ráadásul nem szabad a szád széléig felkenni mert vörös lesz a bőröd a szád körül! Lassan kitapasztaltam mennyi elég és hogyan kell felvinni és olyankor szép dúsabb az ajkam egy pár órán át!:) Utána pedig eltűnnek a szokásos csíkok az ajkamról, szép hidratált és dúsak maradnak!! :)