KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Titvog

Regisztráció dátuma: 2015. április 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. április 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2017. május 11.

Őszintén szólva, én nem látok különbséget a hagyományos micellás víz társa és az olajos között, azt leszámítva, hogy mókásabb vele lemosni a sminket. Ez határozottan száraz bőrű emberkéknek van kitalálva, de tudniillik, hogy az olajos arcmosás után mindenképp le kell mosni másodszor is a bőrt, mert eltömítheti pórusokat... Szóval arcra nem ajánlom azt a metódust, hogy rajta hagyjuk és ennyi, ne mossuk le egy habzó arclemosóval, főleg ha valakinek aknéra hajlamos a bőre.
Egyébként én csak a szemsminkem, és a rúzsom lemosására használom, arra viszont príma! Nem is kicsit... A szempillaspirált szépen leoldja, és minek után argán olaj van benne, ápolja is.
Irritációt, kiütést, pattanást, nem okozott, de felesleges "találmánynak tartom."

Helia-D Age Control Plus Sejtmegújító Szérum Argán Őssejt Kivonattal és Hyaluronsavval

2017. április 22.
(!)

Most már három hónapja használom minden reggel és este a szemkörnyékemre, mivel úgy érzem ott kell a legjobban vigyáznom a bőrömre ráncosodás ügyileg, vagyis amit lehet, megelőzni.
Reggel azért szeretem, mert könnyű géles, hűsít, felébredek tőle, nagyon jól esik az álmos szemeimnek. A szemhéjamra is szoktam belőle felvinni, aztán hagyom vagy fél órán keresztül. A smink ennek hatására nekem szebben terül el, mivel szépen hidratál, kisimítja a bőrt, feltölti, feszesíti.
Este általában ezzel kezdem a szemkörnyék ápolást, aztán kicsit rózsaolajat és egy vastagabb krémet használok. Kicsit soknak tűnik, de nekem ez szépen bevált, reggelente végre nem sötét karikákkal kelek fel a szemeim alatt.
Hosszú távon nem tudok nyilatkozni erről a gélről, mivel még nincsenek ráncaim, de én is érzem, hogy rugalmasabbá válik tőle a bőröm. Számomra megelőzésnek nagyon szuper.
Egyébként gazdaságos a kiszerelése, bár a csomagolásával nem vagyok megelégedve, mert folyik ki a gél, és amikor lecsavarom a kupakot tiszta "ragacs" minden. Kénytelen vagyok kupakkal fölfelé tartani. Jobb lenne neki egy pumpás megoldás, de ennyi baj legyen, a terméken természetesen ez nem ront.
Egyébként nagyon erős illata van, amin először meg is lepődtem, de nekem nem irritálta szememet, nem okozott pattanást, vagy bármilyen elváltozás a bőrömön, szóval akinek nem ultra érzékeny a bőre a parfümre, nyugodtan használhatja.

Skinoren Krém

Skinoren Krém
2017. április 13.

Lassan fél éve használom, minden nap.
Nekem rengeteget segített a bőrömön. A hegeket halványította, valahogy a diéta és a türelem kezdi meghozni a gyümölcsét. Őszintén nem is tudom, hogy mikor volt utoljára gyulladt hetekig el nem múló akném (persze emellé még használtam a Dalacin emulzióját)
Mindenesetre szerintem teszi szépen a dolgát. Naponta egyszer bekenem vele az arcomat, elég emberesen. Nekem bizsergeti a bőrömet, de csak ennyi, nem mar, vagy leszek tőle piros. Kb 15 perc alatt elmúlik ez az érzés, ami leginkább a szám körül, és az államon szokott jelentkezni.
Ez a második amit használok, és eddig csak javított a dolgokon. :) Komolyan mondom, makulátlan a bőröm, és az a sok piros foltom, hegek amik "díszelegtek" az arcomon ma már csak emlékek. :)

1 MÁRKA