KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Titvog

Regisztráció dátuma: 2015. április 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. április 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nivea Repair & Care Testápoló

Nivea Repair & Care Testápoló
2018. március 19.

Nagyon jól hidratál, kenem is ezerrel vele a kezeimet és a lábaimat ilyen hidegekben. Relative lassan szívódik be, de cserébe nagyon hosszú ideig hidratál, és még a kézmosás sem hozza le egykönnyen. :)

Das Gesunde Plus Teafaolaj

Das Gesunde Plus Teafaolaj
2018. február 9.

Csodaszer, multifunkcionális, és természetes.
Sok dologra használtam eddig, természetesen higítva desztillált vízzel, nem túl tömény lenne szerintem anélkül. Használom pattanásra, seb összehúzásra, szájban keletkezett fertőzésekre, lábvízbe, és megfázáskor inhalálásra is. Megszámlálhatatlan használati módja van, és mindig nagyon sokat segített ha bármi nyavalyája volt a családnak. :)

Yves Rocher Brillance Shine Sampon

Yves Rocher Brillance Shine Sampon
2018. február 8.

Hónapokig használtam, így most, hogy elfogyott, egy eléggé hosszú tesztelés végeredményét olvashatjátok. :D
Eléggé átlagos samponról van szó ami a hatását illeti. Nekem nem szárította a fejbőrömet, sőt... inkább ki sem bírt a hajam 3 napnál többet, is azt is úgy, hogy duplán kellett mosnom vele. Nagyon tetszik, hogy nincsen benne szilikon, parabén, és más csúnyaság, de ettől függetlenül nem ez lett az igaz álomsamponom. A hajvégekre emellett a sampon mellett is szükséges balzsamot használni. Az illata isteni. Mindenesetre ezt normál fejbőrre javasolnám, ahol nincsen sem extra zsírosodás, sem extra káros hajszerkezet.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ