KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Titvog

Regisztráció dátuma: 2015. április 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. április 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Eveline Argán Olaj Zuhanyzás Közbeni Feszesítő-Kisimító Testápoló

Eveline Argán Olaj Zuhanyzás Közbeni Feszesítő-Kisimító Testápoló
2017. június 6.

Én is folyton kapom a bókokat a páromtól, hogy milyen puha a bőröm, szóval ezek szerint bevált hidratálás szempontjából. :)
Nagy a kiszerelése, bár több pumpányi kell, de nagyon kényelmes a zuhany alatt hidratálni, majd kicsit leöblíteni, mint hagyományos úton.
Lassan egy hónapja használom heti 3 alkalommal.
A illata erőteljes, nagyon finom, enyhül a későbbiekben, de a hidratáltság megmarad egész nap.
Nekem nem irritálta a bőrömet se. Akciósan megéri megvenni szerintem. (Az eredeti árát kicsit soknak tartom)

Trend It Up Vízálló Szemöldökceruza

Trend It Up Vízálló Szemöldökceruza
2017. május 26.

Én is a 030-as árnyalatot vettem meg, ez elvileg a legvilágosabb szín, de tökéletesen illik a világosbarna hajamhoz.
Nagyon klassz a ceruza vége, remekül lehet vele rajzolni, pont ilyenre vágytam. :)
Tartós, tényleg nem kenődik el, nem mászik el és még a kis fésű is masszív.
Kedvenc lett rövidke két hét alatt. :))

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2017. május 11.

Őszintén szólva, én nem látok különbséget a hagyományos micellás víz társa és az olajos között, azt leszámítva, hogy mókásabb vele lemosni a sminket. Ez határozottan száraz bőrű emberkéknek van kitalálva, de tudniillik, hogy az olajos arcmosás után mindenképp le kell mosni másodszor is a bőrt, mert eltömítheti pórusokat... Szóval arcra nem ajánlom azt a metódust, hogy rajta hagyjuk és ennyi, ne mossuk le egy habzó arclemosóval, főleg ha valakinek aknéra hajlamos a bőre.
Egyébként én csak a szemsminkem, és a rúzsom lemosására használom, arra viszont príma! Nem is kicsit... A szempillaspirált szépen leoldja, és minek után argán olaj van benne, ápolja is.
Irritációt, kiütést, pattanást, nem okozott, de felesleges "találmánynak tartom."

1 MÁRKA