KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Titvog

Regisztráció dátuma: 2015. április 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. április 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nuxe Huile Prodigieuse Bőrápoló Száraz-Olaj Arcra, Hajra és Testre

Nuxe Huile Prodigieuse Bőrápoló Száraz-Olaj Arcra, Hajra és Testre
2017. augusztus 9.

Egész télen használtam, vegyítve a La Roche Posay Effaclar + krémével. Mivel ez az olaj inkább hidratálásra való, de nekem túl sok lett volna a zsíros bőrömre, ezért tök jó ötlet volt keverni valami olyannal, ami pedig gyógyítja a hegeimet. Csupán 10 ml-es miniváltozata van meg még anno az első KM-boxból, de így is alig fogyott, mert elég volt egy kicsi cseppet elkevernem a kézfejemen.
Az illata, egyszerűen isteni... le nem tudom írni, de igazán nőies. :)
Hatását tekintve, nekem bevált. Az arcomon a hegesedés miatt nem mindig tudtam szépen eldolgozni a koreai BB krémemet, de ennek köszönhetően nem volt problémám többet a száraz bőrrel. :)
Ha mindig ilyen gazdaságosan tudom alkalmazni, akkor azt kell mondanom, hogy megéri a 100 ml-s is az árát, de persze hajra és teste nagyon drága lenne. :/

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2017. augusztus 9.

Lassan elfogy az első üveggel, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Azt azért nem mondom, hogy bármiféle bőrproblémára jó, de megnyugtató, hogy nem is árthat az összetevői alapján, mert patikai tisztaságú termékről van szó... vagy inkább egyszerűségűnek hívnám. :)
Ha ezzel mosakszom, utána nem húzódik a bőröm. Illata nincsen, állaga kellemes, egy kis vízzel szépen felhabzik, viszont a sminkem nagyobb részét biztos nem lenne képes eltávolítani, ezért ezt csak reggelente szeretem használni, vagy olyan napokon amikor a nyár miatt amúgy sem tesz az ember magára még BB krémet sem.
Újravevős. :)

Astor Perfect Stay 24h Korrektor + Perfect Skin Primer

Astor Perfect Stay 24h Korrektor + Perfect Skin Primer
2017. augusztus 9.

Nekem eléggé bejött így a nyári hónapokra, amikor egyébként az ember lánya mindent képes leizzadni magáról. A szemem alatti területre használom, ami nekem kifejezetten sötét, ez pedig kifejezetten fehérke mint a bőröm, így nem látni különbséget, csak egy rétegben természetes mértékig elfedi a karikákat. Utána lehet púderrel fixálni, de ahogy észrevettem, anélkül is eléggé tartós, nekem legalábbis nem ült bele semmiféle ráncba vagy redőbe. :)

1 MÁRKA