KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tiziana

Regisztráció dátuma: 2018. február 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. február 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Parfums de Marly Delina

Parfums de Marly Delina
2018. május 11.

Sziporkázó illat tényleg! Friss, de nem az a harmatos-zöldes-vizes, inkább tüzes!
Én a rózsa mellett leginkább a fűszerességet érzem.Nem tudnám megmondani hogy a szerecsendió,
a tömjén vagy a vetiver a legerősebb, azt hiszem inkább ezeknek a tökéletes kombinációja.
Perzselő rózsa,kicsit szemtelen,izgalmas.Inkább egy örökmozgó nő illatának képzelem,
mint egy csendes szemlélődőnek.Most hideg van, nagyon jó viselni,bizsergető és érdekes!
Nem tudom abbahagyni a beleszippantást a csuklómon.Számomra az üvege nem sokat ígért, a letisztult
modern design-t kedvelem, nem az ilyen rózsaszín rokokót gipszstukkóval.(Ízlések és pofonok)
hja, és az ára...azt hiszem ebben mindnyájan egyetértünk: fájdalmas.
Update: még mindig szeretem, de ebben a nyárias melegben, már nem esik olyan jól viselni.
Túl fűszeres, forró,inkább elteszem a csípősebb őszi napokra!

Guerlain Mon Guerlain Florale EDP

Guerlain Mon Guerlain Florale EDP
2018. április 12.

Nem is tudom mit írjak, ez az illat annyira mást mutat nekem/rajtam mint a
kommentelők 90 %-án...nagyon furcsa! Ha létezik retro, vagy nagyanyás illat hát ez az!!!
Gyerekkoromban nagynénik, idősebb barátnők összejövetelein éreztem mindig ilyet.Nem akarom ideírni
mi jut róla eszembe, mert senkit sem akarok megsérteni, akinek tetszik, és sokra értékeli ezt az illatot.
A férjemmel is megszagoltattam, hátha az én orrom csal.Először is semmi újat nem mond,olyan mintha egy régi
illat-receptkönyvből másolták volna ki, és én végig mellette
érzek egy olyan zavaró összetevőt, amitől szinte hányingerem van.Az első kiadás azonnal eltűnt rólam,
ez marad jó sokáig, de minek?? Émelyítő, megyek és gyorsan lemosom. :(((

Gucci Bloom Acqua Di Fiori EDT

Gucci Bloom Acqua Di Fiori EDT
2018. április 4.

Én teljesen ellentétesen érzékelem ezt a kölnit mint az előttem író.3 próbát tettem vele, 2x a bőrömön is.
Számomra nagyon friss, egyben tartós illat is, ami azért edt töménységnél nagyon dicsérendő,kb.4 órán át
éreztem.Klasszikusan friss ,és virágos, behunyt szemmel az ember a zöld színre asszociál...zamatosan
zöld.Nem akkora újdonság amitől mindenki hátast dob, viszont nem is unalmas, vagy elcsépelt.
Talán szerencsém van épp ezzel az illattal, de rajtam, és a papíron sem öregasszonyos, egy kicsit sem.
Leginkább FM Eau de Magnoliáját juttatja eszembe,( nem is olyan távoli ez az emlék, itt van előttem mindkét nedű)
de annál szelídebb, nem olyan kemény, szinte már masculin illat.Tudom! hogy magnólia benne sehol, mégis
összhatásukban rokon-illatok.Vagy mintha egy megszelídített virágos-chypre Chanel lenne.Egyértelműen nappali viselet,
szerintem 4 évszakos, finom, nem tolakodó.Kíváncsi vagyok, milyenek lesznek a visszajelzések...az illat tetszik,
nálam inkább az üveg / EBBEN a rózsaszínben,a virágok EBBEN a zöldben/ veri ki a biztosítékot.