KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tiziana

Regisztráció dátuma: 2018. február 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. február 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Frederic Malle Une Rose

Frederic Malle Une Rose
2018. október 6.

Gourmand Rózsa. "A" Rózsa. Ez az az illat ami soha nem megy ki a divatból,mert
nincs minek kimennie. A maga természetes, delejező mivoltában úgy tökéletes ahogy van,
fölösleges megváltoztatni, mert ideális. Remélem a rózsa mint olyan,
senki szerint nem szorul ráncfelvarrásra, úgy tökély ahogy van... ezzel a parfümmel is így vagyok.
Nem divatos, mert nem napi szinten akar megfelelni, csak minőségi, csodálatos, és ámulatba ejtő.
Egy igazi alkotás, művészi munka! Egyelőre nem tudok lejönni róla,pedig azt sem tudom rajtam kívül
tetszene-e ez bárkinek, úgy mint egy "parfüm"? Minden esetre függőséget okozó illatélmény,
s talán nem baj ha egy ilyen illatunk is van, saját örömünkre, titkos kincsesládánkban.
update:egy napi tesztelés után végül nem bírtam ki, megvettem.
Szerencsére kapható 10 ml-es, még kifizethető méret a Madis.-ban.
Úgy érzem legalább 2 hetente, muszáj megfürödni ebben az illatélményben!

Parfums de Marly Herod

Parfums de Marly Herod
2018. október 4.

Gondolatban épp azon mesterkedem, milyen indokkal hordhatnám ezt a férfiaknak
szánt csoda-finom gourmandot!! Ki nem imádta gyerekként, a valamilyen bácsi a családból
vaníliás pipadohányának az illatát?! Én imádtam akkor is, és most is!
Megint egy élmény-illat, amelynek még a közelében lenni is jó, annyira pozitív a kisugárzása.
Megvan!! ezért kell, a pozitív kisugárzás miatt! Milyen jó hogy léteznek megfellebbezhetetlen
indokok, ürügyek... Nekem ez kell és kész. Talán csak egy egész kis mennyiség,hogy bármikor
beleszippanthassak amikor csak tetszik. Mert nagyon tetszik,ahogy írják, észbontóan vonzó.

Amouage Journey Woman

Amouage Journey Woman
2018. szeptember 29.

Ez az "Utazás" nem egy sima utazás...nagyon érzéki illat, és ha már filmről van szó,
behunyt szemmel azonnal a Kínai szerető-t juttatja eszembe.Az indítás nagyon édes, és nagyon bűnös,
(édesen-bűnös) A méz-barack-mimóza szépek együtt, kifejezetten mutatósak!
10-15 perc múlva előjön egy füstös, bőrös már-már öreg gumi illat,amiért annyira nem rajongok.
Olyan bőrkanapét érzek ami már nagyon sok mindent látott életében,és a beleivódott parfümök,
szivarok, és emberek illatától le sem tagadhatná, minek volt a helyszíne!
Amikor ez leszárad, egy sokkal letisztultabb, púderesen finom illat veszi át a helyét,
ami már nem nagyon változik.
Persze elő-előbukkan még egy kis jázmin, sáfrány, ez-az, de ettől az illat nyugalma már megmarad.
Gyönyörű a LECSENGÉSE, talán ez a legnagyobb erőssége,
olyan mint megpihenni egy fárasztó,de nagyon izgalmas út után.
Szeretném megvenni nagyban is, minden attól függ hogy sikerül-e megbarátkoznom
a középső bőrös résszel.