KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Torpece

Regisztráció dátuma: 2015. május 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 20.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Lalique Encre Noire

Lalique Encre Noire
2017. szeptember 11.

A neve magyarul fekete tinta. Na de miért?? Ezen gondolkodtam hosszasan, miközben szimatoltam ezt a csodás illatot. Aztán eszembe jutott valami. Ezt az illatot nem tudom semmihez hasonlítani, nem tudom sem virágosnak, sem púderesnek nevezni, egyszerűen csak signature illat, olyan körülírhatatlan finom illatfelhő, ami meghatároz és feledhetetlenné teszi viselőjét. Mintha fekete tintával tetoválták volna a bőrre, ami mindig ott marad. Persze a tartóssága azért nem végtelen, de nagyon tartós rajtam, kb. egy teljes napig érezni legalább. Nagyon örülök, hogy szerencsém volt felfedezni ezt a csodát, úgyhogy ezúton is köszönöm kedves Nina29, hogy hozzám juthatott el ez a szépséges illat!

Estée Lauder Youth Dew

Estée Lauder Youth Dew
2017. augusztus 18.

Nem akarom megbántani az illat kedvelőit, tiszteletben tartom a rajongásuk tárgyát de én sajnos sosem fogok közéjük tartozni. Elképzelni nem tudom, hogyan lehet kibírni ennek a kompozíciónak a viselését, ha engem valaki kínozni akarna akkor azt hiszem ezzel megtehetné. Direkt nem írtam illatot, mert annak nem nevezném, azzal pedig senkit nem bántanék meg, hogy szagnak nevezem ezt a valamit. Annyira tömény, erős és levakarhatatlan, hogy ilyet én még életemben nem tapasztaltam....vagyis dehogynem, amikor az Amouage Sunshine illatát teszteltem. Ízlések és pofonok....csak remélni tudom, hogy van akin finom illatként mutatja meg magát.

Olivia Teafa-Levendula Krémdezodor

Olivia Teafa-Levendula Krémdezodor
2017. június 28.

Most fedeztem fel a DM-ben ezt a krémdezodort, de mielőtt megvettem volna elolvastam szokás szerint a KM-es véleményeket. Eddig a Biobaza Levendulás golyós dezodort használtam, de ebben a nagy melegben kevésnek éreztem és néha viszkettem is tőle. Erről a krémdezodorról jót-rosszat is olvastam, mégis bizalmat szavaztam neki. Eddig jónak tűnik. Az illata nekem tetszik, bár hamar elillant, kicsit gyógynövényes, teafa illat. Felvitele egyszerű szerintem, a körmömmel egy kb. borsónyi mennyiséget kikapartam és pillanatok alatt szétolvasztottam az ujjamon, így könnyen felkenhető. A hatása eddig szuper, semmi izzadás, semmi szag és remélem a pirosodás is elmarad majd, amire sokan panaszkodtak. Ha változás lesz a véleményemben mindenképpen közzéteszem.