KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Torpece

Regisztráció dátuma: 2015. május 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. május 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Atelier Cologne Vanille Insensée

Atelier Cologne Vanille Insensée
2018. május 14.

Nagyon rákészültem lelkiekben, valami nagyon finom vaniliás különlegességre számítottam. Sajnos nagyon nem olyan, kimondottan zavaró számomra szegénykém jelenléte. Ha úgy szagoltam volna meg, hogy nem tudom Atelier Cologne illattal van dolgom, bizony simán rámondanám, hogy valami olcsó illatocska, sajnos nekem nagyon nem luxus kategóriás illat.

Panier des Sens Relaxing Lavender EDP

Panier des Sens Relaxing Lavender EDP
2018. május 11.

Most érkezett hozzám és rögtön elvarázsolt! Isteni finom, valóban relaxáló, nagyon tartós picit rózsás, vaniliás levendula illat. Egy újabb gyöngyszem a levendulás parfümjeim között.

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza
2018. április 26.

Kiváló ceruza, mert nagyon szépen lehet vele dolgozni, a színe és a tartóssága is kiváló. De!!! Nehogymár egy-két hétig tartson egy ilyen drága ceruza??!! Mert igen, ennyi idő alatt el is fogyott, pedig vigyáztam rá, ma reggel dobtam ki az üres műanyag burkolatát. A sima ceruzája már lassan egy éve megvan, pedig azt is sokat használtam, tartóssága annak is nagyon jó úgyhogy legközelebb inkább azt veszem, ezt biztosan nem. Nagyon bosszantó ez az átverés a cseppnyi mennyiséggel!