KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

tothsugarka

Regisztráció dátuma: 2017. május 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. május 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Bourjois Volume Glamour Push-Up Effect Waterproof Vízálló Szempillaspirál

Bourjois Volume Glamour Push-Up Effect Waterproof Vízálló Szempillaspirál
2018. július 13.

Vízállósága miatt vettem meg ami egy nagy nulla. Az előttem szólókkal ellentétben nekem nagyon is könnyű volt lemosni, megvizeztem az arcom hogy teszteljem mennyire vízálló és már folyni is kezdett rögtön. Megtörölgettem a szemeim a csap alatt és már lent is volt.
Nekem felkenni volt nagyon nehéz, a keféje rengeteg festéket vesz fel, miután letörölgettem a sok festéket róla sem sikerült szép eredményt elérnem, végül egy szempillafésűvel sikerült szépen eldolgoznom a festéket, ekkor ugyan csodásak voltak a pilláim, de sosem szórakoznék mégegyszer ennyit hogy kifessem a pilláim.

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2018. január 10.

2x használtam.. a szőkétől sötétbarna, a világosbarnától pedig iszonyú sötét, helyenként fekete lett a hajam..... és ráadásul drága is... Már nagyon sok festéket próbáltam, soha egyiknél sem tapasztaltam ilyen mértékű színkülönbséget. Nem ajánlom senkinek...

CV Cadea Vera 2in1 Púder & Make-up

CV Cadea Vera 2in1 Púder & Make-up
2017. július 22.

Eddig minden púder amit megvettem csak rontott az arcomon, de ez nagyon sokat segített:) Nem látványos hogy az arcon van, nem emeli ki a bőrhibákat és nem hagy nehéz érzetet, szépen mattít és nem gyarapítja a pattanásaim. A matt hatás nem egész napos, én egy nap többször is felviszem az arcomra, de sokkal hatásosabbnak bizonyult mint eddig bármelyik másik púder.