KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

tuzki

1975 pont

Regisztráció dátuma: 2013. május 30.
Bőrprobléma: -

1975 pont

Regisztráció dátuma: 2013. május 30.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2017. május 14.

Hű és ha! Teljesen random vettem le a polcról és kellemeset csalódtam. Szemem alattai sötétebb részre akartam valami egyenletes és tartós fedést és szerencsémre erre esett a választásom.Nagyon jó kis korrektor ennyi pénzért. Szépen fed, könnyű eldolgozni, nem irritálja a bőrt és még makacsabb foltokat és pirosságot is jól elfed. Talán csak a kiszerelése problémásabb, de ennyi szerintem bele fér még az öt csillagba :)

Hada Labo Arbutin Whitening Lotion + Vitamin C

Hada Labo Arbutin Whitening Lotion + Vitamin C
2017. február 18.

Nem is tudom..., olyan megfoghatatlan nekem ez a termék. Nem láttam hátrányát, de annyi biztos, hogy előnyét sem. A bőrápolási rutinomban ez az a termék, amit ha kitartóan használok vagy ha napokig kihagyok, akkor sem lesz semmi változás. Szárazabb bőrre és foltosabb arcra biztos jó, de akinek van tápláló hidratáló krémje vagy valamilyen extra esszenciája annak lehet annyira nem lesz már ütős a hatása. Lényegében teljesen fölösleges szegény számomra (meg szegény pénztárcámnak).Nem tudom mikor fog elfogyni mert nagyon kiadós, de ha valakinek bevált, akkor megéri az árát ekkora mennyiségért.
Viszont van a márkának C-vitaminos változata, ami nekem jobban bejött.

Hada Labo Gokujyun Hyaluronic Acid Cleansing Foam

Hada Labo Gokujyun Hyaluronic Acid Cleansing Foam
2017. február 18.

A COSRX Low PH Morning Gel-t cseréltem le erre. Igazából azzal sem volt problémám, de szeretek kipróbálni újdonságokat főleg ha habos állagúak. A COSRX-nél kíméletesebb és kellemes vele arcot mosni, kevés mennyiség (két nyomás) is elég belőle. Nem húzódik az arcbőr a használata után, nem csípi a szemet, bőrkímélő, a BB krémet alaposan letakarítja, de szempillaspirált és komolyabb sminkeket érdemes előtte valamivel lemosni. Szeretem ezt az adagolót bár utazáshoz nem kompatibilis (viszont van tubusos változata). Az enyhén zsíros és érzékeny bőrömnek nagyon megfelel és szimpatikus a márkában, hogy gyárt utántöltőket is. Ajánlom!

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ