KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

tuzki

1940 pont

Regisztráció dátuma: 2013. május 30.
Bőrprobléma: -

1940 pont

Regisztráció dátuma: 2013. május 30.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Hada Labo Arbutin Whitening Lotion + Vitamin C

Hada Labo Arbutin Whitening Lotion + Vitamin C
2017. február 18.

Nem is tudom..., olyan megfoghatatlan nekem ez a termék. Nem láttam hátrányát, de annyi biztos, hogy előnyét sem. A bőrápolási rutinomban ez az a termék, amit ha kitartóan használok vagy ha napokig kihagyok, akkor sem lesz semmi változás. Szárazabb bőrre és foltosabb arcra biztos jó, de akinek van tápláló hidratáló krémje vagy valamilyen extra esszenciája annak lehet annyira nem lesz már ütős a hatása. Lényegében teljesen fölösleges szegény számomra (meg szegény pénztárcámnak).Nem tudom mikor fog elfogyni mert nagyon kiadós, de ha valakinek bevált, akkor megéri az árát ekkora mennyiségért.
Viszont van a márkának C-vitaminos változata, ami nekem jobban bejött.

Hada Labo Gokujyun Hyaluronic Acid Cleansing Foam

Hada Labo Gokujyun Hyaluronic Acid Cleansing Foam
2017. február 18.

A COSRX Low PH Morning Gel-t cseréltem le erre. Igazából azzal sem volt problémám, de szeretek kipróbálni újdonságokat főleg ha habos állagúak. A COSRX-nél kíméletesebb és kellemes vele arcot mosni, kevés mennyiség (két nyomás) is elég belőle. Nem húzódik az arcbőr a használata után, nem csípi a szemet, bőrkímélő, a BB krémet alaposan letakarítja, de szempillaspirált és komolyabb sminkeket érdemes előtte valamivel lemosni. Szeretem ezt az adagolót bár utazáshoz nem kompatibilis (viszont van tubusos változata). Az enyhén zsíros és érzékeny bőrömnek nagyon megfelel és szimpatikus a márkában, hogy gyárt utántöltőket is. Ajánlom!

Bioré UV Aqua Rich Watery Gel 2015 SPF50+/PA++++

Bioré UV Aqua Rich Watery Gel 2015 SPF50+/PA++++
2016. augusztus 15.

Ez az első olyan kence, amiben előkelő helyet foglal el az alkohol és még sem ragyásodtam ki tőle! Amikor megvettem meglepett az alkoholos illata és be is paráztam mert eddig bármilyen alkohol tartalmú terméket használtam mindig megjelentek a pattik az arcomon (ráadásul a csúnyább fajtából...). A szerencsének és amúgy az alkoholon kívül benne található összetevőknek köszönhetően nagyon megszerettem ezt a fényvédőt. Zsírosabb az arcbőröm így szépen mattított, nem szárított és nem éreztem nehéznek vagy kellemetlennek. Szerettem utána kenegetni mert sosem volt rossz érzés az arcomnak és a kezemen sem éreztem, hogy hagyna bármilyen irritáló réteget. Nem szoktam alapozót használni nyáron így nem tudok nyilatkozni mennyire jó sminkalap, de én nagyon megszerettem és árban is nagyon kedvező.

1 MÁRKA