KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tvylvis

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 7.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 7.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 31 eladás
Megnézem

Alverde Bio Rózsavíz

Alverde Bio Rózsavíz
2018. október 6.

A hidratálókrém előtt szeretek fújni egy kis virágvizet, egy kis extra hidratálásnak. Ez egy kellemes darab, nem csodaszer, de szívesen használtam. Nagy melegben a hűtőben tartottam (ahogy a csomagoláson is ajánlják), és nagyon kellemes volt egy kis hűsítésnek a bőrömre fújni. Az illatát is szerettem, decens, rózsás. Erős négyes.

Alverde Wiesenblumen Kézkrém - Gyermekláncfű

Alverde Wiesenblumen Kézkrém - Gyermekláncfű
2018. október 6.

Kifejezetten szeretem az Alverde testápolóit, kézkrémeit, de ez valahogy annyira nem tetszett. A fő gondom az volt vele, hogy hagyott egy zsíros réteget a kezemen, akármilyen keveset is használtam. Ez éjszakára rendben volt, de napközben nagyon nem szerettem. A csomagolása valóban nagyon kedves, tavaszias. Elhasználtam, de nem sírok utána.

Alverde Deo Roll-On Menta-Bergamott

Alverde Deo Roll-On Menta-Bergamott
2018. október 5.

Amennyire bevált a fehér kupakos változat, annyira rossznak tartom ezt. A végén a kukában landolt. Nem vagyok egy izzadós típus, egy kis nedvesség sem zavar. A natúr deók ilyenek. Ami viszont fontos, hogy ne jó illatú maradjon a hónaljam, ha lehet, újrakenés nélkül. Na, ezzel már egy óra után, nem rekkenő hőségben és különösebb fizikai megterhelés nélkül is kellemetlen illatom volt. Próbálkoztam vele csak otthonra, de sehogy sem lettünk barátok. Kuka lett, maradok a fehér kupakosnál.

41 ÖSSZETEVŐ

Olivamidopropyl Betaine ti EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen