KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

uaim

Regisztráció dátuma: 2011. március 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Langhaarmädchen Silver Blond Hamvasító Sampon

Langhaarmädchen Silver Blond Hamvasító Sampon
2018. július 19.

Egyenlőre csak kis méretben vettem meg próbára, mert sajnos idáig nem nagyon váltak be nekem a hasonló termékek. Szerintem jó. Sötétszőke a hajam és egy natúr hajfesték márkával világosítom, bármelyik szőkéjét kenem fel mindig vöröses lesz a hajszínem. Egyszer használtam idáig, töményen, és csak átsamponozom és lemosom jelleggel, nem hagytam a hajamon. Sűrű tömény anyag, nekem az illata is tetszik, nem fogott meg semmit sem, nem lettem lila, a hajam sem lett lila, viszont olyan mintha szőkítették volna egy mosás után. Szerintem jó termék nagy méretben is itthon lesz a helye, plusz a pakolásának is. Fejbőröm extra érzékeny, nem marja, nem sebesíti és nem korpásodik.

Alverde Perfekter Teint Nappali Arckrém Viaszvirág Kivonattal SPF6

Alverde Perfekter Teint Nappali Arckrém Viaszvirág Kivonattal SPF6
2018. január 11.

Nekem nagyon szuper, reggel hidratálom a bőröm aztán azokra a részekre ahol fedés kell mint egy alapozót felrakom nem is kenem el teljesen mégis beleolvad a bőrömbe és egész nap szép hidratált a bőröm, nekem nagyon jó ez a termék. Kiütést pattanást az extra érzékeny arcomon nem okozott.

Alverde Naturschön Gesichtscreme

Alverde Naturschön Gesichtscreme
2018. január 11.

Jó krémnek mondanám annak ellenére hogy az orca részeimre nem tudom felrakni mert kiütéses lesz tőle de csak az a részem, és ez kb mindentől szóval mindenhova máshova az arcomon és nyakamra felkenem reggel néha este is, és nagyon nagyon jó, jól hidratál, engem nem zavar az illata pedig illatérzékeny vagyok erősen.