KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

uaim

Regisztráció dátuma: 2011. március 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Aromax Ricinusolajos Hajpakolás Argánolajjal

Aromax Ricinusolajos Hajpakolás Argánolajjal
2018. október 5.

Szerintem nagyon jó, tiszta és szépen helyrehozza a hajam. Elrontott hajfestés következményeként nagyon hullik a hajam és rasztákba csomósodik folyamatosan. Sokat le is kellett vágni belőle. Végső kínomban megvettem hogy maradjon valami hajam. Egyszer használtam idáig, de már látható a hatás. Egy órát volt a fejbőrömön és hajamon, sapka alatt. Kétszer kimostam és balzsam. Negyed annyi hajam jött ki mint idáig és jól fésülhető, nincsenek csomók. Szerintem minden hajmosás előtt fogom használni, max fejbőrre nem mindig csak kéthetente. Hajamra tutira minden héten. Szerintem egy próbát megér 1300 körül vettem akcióban. Ja és szerintem egyáltalán nem drága, először is 100 ml, aki ezt összerakja fillérekből hogy minden benne levő olajat megvesz fillérekért irja már meg nekem honnan, mert eleve ennyi ml argán olaj iszonyat árakon fut ha jó minőség, nemhogy a többi:)

L'Oreal Botanicals Fresh Care Safflower Rich Infusion Kondicionáló Balzsam

L'Oreal Botanicals Fresh Care Safflower Rich Infusion Kondicionáló Balzsam
2018. szeptember 1.

Csodát nem vártam, illata nekem erős, félre volt téve mert egyszer próbáltam de éreztem sok napig a hajamban, aztán jött egy félresikerült festés a hajamon és nagyon kiszáradt a hajam 15 cm minusz és erős hajhullás, többféle balzsamot is használtam és mindnél problémám volt aztán elővettem és meglepően jó termék, hajhullásom megállt, szép a hajam nem zsíros jól fésülhető és jó sok öblítéssel az illata sem annyira zavaró szóval ötös, dm ben most pár termékük akciós részlegen megtalálható jó árakon érdemes őket kipróbálni

CD Gránátalma Golyós Dezodor

CD Gránátalma Golyós Dezodor
2018. augusztus 21.

Nekem hibátlan bár nem magában használom, egy réteg balea mineral sima dezodor ami csak ásvány, megszárad, aztán két réteg ez, és így egész nap tökéletes. Illatát szeretem, jobban bejött mint a CD narancsvirágos. Nekem ötös és tök tiszta, férjem is ezt használja férfi verzióban szereti.